Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Γενικο black out το λεκανοπέδιο ή ειναι ιδεα μου; :p

 

καλησπερα :hehe:

 

 

Η ιδέα σου... Στο κέντρο είχε και σε καμιά 15ρια περιοχές :p Σπίτι ούτε που έπεσε, στη δουλειά όμως δεν μπορούσαμε να δουλέψουμε για 3 ώρες... Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα, σχόλασα :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Η ιδέα σου... Στο κέντρο είχε και σε καμιά 15ρια περιοχές :p Σπίτι ούτε που έπεσε, στη δουλειά όμως δεν μπορούσαμε να δουλέψουμε για 3 ώρες... Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα, σχόλασα :p 

 

Στην περιοχή γυρω απ το Σύνταγμα για μια ωρα επεσε περίπου. 

Μολις ειχα κανει save και ειχα γυρει στην καρεκλα προς τα πισω. :3 φελτ σο νταμν γκουντ

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Πρωινό ξύπνημα στις 07:30 για ποδηλατόβολτα, αλλά το λάστιχο είχε άλλη γνώμη και το έφερα 3χλμ. στα χέρια. 

IMG_20180823_094237.jpg

Αυτό που με πείραξε είναι ότι έκοβαν ταχύτητα, κοιτούσαν όλοι και συνέχιζαν. Τόσα αγροτικά, ένας δεν με ρώτησε που πάω να με πετάξει. Προφανώς ήταν λογικό κάποιος να πηγαίνει το ποδήλατο σκασμένο στη μέση του πουθενά...

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
  • Like 2
  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.