Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

11 hours ago, UltraB said:

 Εε τελικά μάλλον θα πάω πάλι σε Thermaltake λόγο της μεγαλύτερης εγγύησης σε σχέση με τα άλλα (5 έναντι 3 ή 2) αλλά το eshop επειδή έτσι γουστάρει αναγράφει 2 χρόνια εγγύηση και ας έχει στάμπα πάνω στο αυτοκόλλητο του τροφοδοτικού που λέει 5 χρόνια εγγύηση :p

 

Το μαγαζί σου δίνει την υποχρεωτική νόμιμη εγγύηση των δύο ετών. Μετά θα πρέπει να ζητήσεις τα ρέστα από τον κατασκευαστή. Τα υπόλοιπα, δίπλα (https://www.thelab.gr/forums/topic/54058-δικαιώματα-καταναλωτή). :T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος pol77 έγραψε:

Το τροφοδοτικό έρχεται;

Δεν πήρα ακόμα τροφοδοτικό για τον αδερφό (έστειλα μήνυμα στο e-shop σχετικά με την εγγύηση' να δω αν ισχύουν τα δύο χρόνια τελικά, το είδαν αλλά με έγραψαν εκεί που δεν πιάνει μελάνι απ' ότι φαίνεται. Λογικά θα επιλέξω κάποιο κατάστημα από το skroutz.

 

Για το τι ήρθε στο ποδηλατό-thread σε λιγάκι. Και ένα τελευταίο update από το tracking:

F2XDwxZCR0_B7VCk26Lz9w.png

Θα ερχόταν 16 σπίτι αλλά πήγα και το πήρα από τα γραφεία μιας και είναι αρκετά κοντά.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν φτάνει που σου δίνει ο εργοδότης σου δωρεάν διακοπές στο γραφείο, παραπονιέσαι κιόλας! :D

 

Spoiler

Κουράγιο και υπομονή, δυστυχώς αυτά συμβαίνουν.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 51 λεπτά, το μέλος TopCLR έγραψε:

Δεν φτάνει που σου δίνει ο εργοδότης σου δωρεάν διακοπές στο γραφείο, παραπονιέσαι κιόλας! :D

 

  Hide contents

Κουράγιο και υπομονή, δυστυχώς αυτά συμβαίνουν.

 

Εγώ είμαι ο εργοδότης μου. Doctor Jekyll και Mister Hyde ένα πράγμα. 

Τα καλά του ελεύθερου επαγγελματία. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απόψε βγήκα εκτός εαυτού και πέταξα με όση δύναμη είχα το κινητό στον τοίχο. Το θεώρησα τελειωμένο αλλά περιέργως δουλεύει άψογα πλην μιας γρατζουνιάς. Ράγισε το προστατευτικό οθόνης και φορούσε θήκη σιλικόνης. 

Xiaomi Redmi 4X για την ιστορία. 

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Απόψε βγήκα εκτός εαυτού και πέταξα με όση δύναμη είχα το κινητό στον τοίχο. Το θεώρησα τελειωμένο αλλά περιέργως δουλεύει άψογα πλην μιας γρατζουνιάς. Ράγισε το προστατευτικό οθόνης και φορούσε θήκη σιλικόνης. 
Xiaomi Redmi 4X για την ιστορία. 
Μάλλον πρέπει να μας πεις περισσότερα για τα προστατευτικά του, όχι τόσο για το ίδιο το κινητό... [emoji39]
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου έρχετε να το σουτάρω ώρες ώρες το Redmi Note 4X. 

Νόμιζα με την μέχρι τώρα εμπειρία μου ότι οι εγγυήσεις στα κινητά είναι αχρήαστες, με το Xiaomi αναθερώησα. Μακράν η πιο προβληματική συσκευή που κατέχω/ειχα.

 

Επίσης...

2018-07-17-image-10.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

χαχαχα Noobs ! o 625 πλέον ξεκινάει να μην τραβάει δεν φταίει αυτός οι προγραμματιστές που τους έχει πιάσει η τρέλα να τα βαρύνουν όλα , τα κινητά εν έτος 2018 πρέπει να πιάνουν στο antutu πάνω από 140k !

Tώρα εγώ έχω το Redmi note 3 PRO snap 650 , 2,5 χρόνια και το έχω β.άσει μέχρει εκεί που δεν πάει ! από την αριστερή μεριά είναι ποιο πάνω δεν κλείνει ! έχω κάνει και burn in πάνω δεξιά από χτύπημα και πάει ακόμα αν δεν πεθάνει δεν αλλάζω !

ένα tip από τα 32gb - 64gb ότι και αν έχεται αφήνεται 4-5GB ελεύθερα ! εσωτερικά για να μην σέρνονται ! και επίσης όταν ζεσταθεί στο χέρι σας απλά αφήστε το να κρυώσει μην τα λιώνετε ρεεεεεεεεεεεεε κινητά είναι ! όποιος θέλει για δουλειά να πάρει ένα με HEATPIPES κλπ ? 

 

μια χαρά είναι η xiaomi τα περισσότερα προβλήματα δημιουργούνται από λάθος χρίση ?

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.