Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Βρε, δεν μπορώ να δουλέψω άλλο. Βαρέθηκα. Το μυαλό φωνάζει ''φύγε.. κλείδωσέ το και φύγε''..
 
4 μέρες μακριά από τον πολιτισμό και την τεχνολογια (κρατώντας ενα στοιχειώδες επίπεδο διαβίωσης, ε; [emoji39]). Εσύ και η φύση.
Και θα γυρίσεις μια χαρά ανανεωμένος.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος ronin13 έγραψε:

4 μέρες μακριά από τον πολιτισμό και την τεχνολογια (κρατώντας ενα στοιχειώδες επίπεδο διαβίωσης, ε; emoji39.png). Εσύ και η φύση.
Και θα γυρίσεις μια χαρά ανανεωμένος.

Αυτη η.. φυση τι λεει; Εχει fb;?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Άλλο ένα τεχνολογικό μου απωθημένο που δε θα γίνει πραγματικότητα! Η Caselabs χρεωκόπησε και κλείνει. Δε δέχεται πλέον παραγγελίες και από ότι κατάλαβα από την ανακοίνωση, δεν είναι σε θέση να εκτελέσει κάποιες από τις ήδη υπάρχουσες. Κρίμα! Πανάκριβα προϊόντα αλλά είχαν ένα μινιμαλισμό και μία λειτουργικότητα που μου άρεσε πολύ...

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Τσιμπηστε εδω μια μπαλκονοθέα. Σου ανοιγει το μάτι και η ψυχη ρε φίλε.

Καλημέρα!

IMG_20180810_095724_2.jpg

Αυθαίρετος:p;

Σήμερα, όπως κάθε Σάββατο (και λέμε να το καθιερώσουμε και την Τετάρτη), το μενού έχει ψαράκι. 

Παπαλίνα παστή και λαβράκι για το μωρό (ε, θα τσιμπήσουμε κι εμείς).

Καλημέρα. Καλές διακοπές σε όλους. 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Χθες σηκωθηκα κατα τις 10 , μαλλον λογο συνηθειας που τετοια ωρα πηγαινα για μπανιο ολη την προηγουμενη βδομαδα . 

Σημερα το ματι γαριδα απο τις 8 , τι συμβαινει . 

 

Πιθανον καλημερα . 

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2018 at 8:20 AM, DEADLAZARUS said:

Καλημέρα. On another note: φέτος, οι διακοπές μου θα διαρκέσουν 4, ναι, 4, ολόκληρες ημέρες. I feel blessed, ρε, blessed. Στα διάλα. 

Σκεψου και την αλλη πλευρα...

εχω να παρω αδεια καλοκαιρινη 11 χρονια....

μ.ο. θαλλασιων μπανιων 2 ανα ετος...

φετος δουλευω και 15αυγουστο ...?

  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. On another note: φέτος, οι διακοπές μου θα διαρκέσουν 4, ναι, 4, ολόκληρες ημέρες. I feel blessed, ρε, blessed. Στα διάλα. 

Καλησπερες, στο ιδιο μηκος κυματος βρισκομαι ισως με κανα δυο μερες παραπανω, το θετικο ειναι πιστευω να εχουμε καλο καιρο.

Σε σχεση με φιλους που πηραν και δυο εβδομαδες αδεια και λογω βροχων δεν την χαρηκαν. ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πόσο δύσκολο είναι στα online καταστήματα να αναγράφεται η εγγύηση ενός προϊόντος σε κάποιο πεδίο, κάπου τέλος πάντων βρε αδερφέ;

Πάνω από τα μισά καταστήματα που πάτησα στο skroutz δεν είδα να αναγράφουν πουθενά εγγύηση στο προϊόν που έψαχνα. Δηλαδή έλεος.

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

Ναι, ισχύει, αλλά πόσο είναι; Ένας χρόνος; Δύο;

  Reveal hidden contents

 

Πέντε. Ψάχνω ένα φθηνό τροφοδοτικό για το PC του αδερφού μου γιατί μας άφησε χρόνους μετά από καμιά 8αιτία το Thermaltake (πατάς το κουμπί να ανοίξει και δε γίνεται τπτ, ούτε από το κουμπί της μητρικής. Με άλλο έπαιξε).

 

Οπότε μάλλον θα πάω πάλι σε Thermaltake λόγο της μεγαλύτερης εγγύησης σε σχέση με τα άλλα (5 έναντι 3 ή 2) αλλά το eshop επειδή έτσι γουστάρει αναγράφει 2 χρόνια εγγύηση και ας έχει στάμπα πάνω στο αυτοκόλλητο του τροφοδοτικού που λέει 5 χρόνια εγγύηση :p

  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.