Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Ακούω χθες τσαχα τσουχα στο δωμάτιο, σηκώνομαι πάνω και τι να δω... Μια κατσαρίδα πιο μεγάλη από μενα. Και δεν έφτανε μόνο αυτό, πετούσε κιόλας η @!#@#!!

#Ω_ΝΑ_ΣΟΥ_ΓΑΜ!!!!

 

Ευτυχώς που ήρθε ο πατέρας και ανέλαβε γιατί θα είχα βάλει φωτιά στο δωμάτιο :hehe:

Flamethrower.gif

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Ακούω χθες τσαχα τσουχα στο δωμάτιο, σηκώνομαι πάνω και τι να δω... Μια κατσαρίδα πιο μεγάλη από μενα. Και δεν έφτανε μόνο αυτό, πετούσε κιόλας η @!#@#!!

#Ω_ΝΑ_ΣΟΥ_ΓΑΜ!!!!

 

Ευτυχώς που ήρθε ο πατέρας και ανέλαβε γιατί θα είχα βάλει φωτιά στο δωμάτιο :hehe:

Flamethrower.gif

Προχθές, είδα στον κήπο έναν ψόφιο ποντικό. Τον άφησα, πιστεύοντας ότι κάποια από τις πολλές γάτες της γειτονιάς θα τον τιμούσε. Αμ δε. Το πρωί ήταν στο ίδιο σημείο. Ζητάω φτυάρι από την πεθερά και μου λέει ''πάρε πολλά χαρτιά και πιάστον από την ουρά, δεν είναι τίποτα σπουδαίο''. Λολ. Εγώ έτρεμα και αηδίαζα και μόνο στην εικόνα και η πεθερά-Κόναν ο βάρβαρος έκανε σαν να μην τρέχει το παραμικρό. 

Με τα πολλά, τον φτυάρισα και κατευθύνθηκα προς τον κάδο. Τον κρατούσα όσο πιο μακριά γινόταν, φοβούμενος ότι θα ζωντανέψει και θα πηδήξει πάνω μου. Θρίλερ, δεν το συζητώ. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, karmen1983 said:

Μολις εγινα για 2η φορα θεια :)

 

3840γρ ετοιμη για προνηπιο και ο αδερφος μου ηδη γεμισε την καραμπινα :hehe:

 

Να ζήσει. Σιδερένιες η μαμά και το μωρό και ο μπαμπάς με την καραμπίνα να είναι γερός να την δει όπως επιθυμεί. Και στις δικές σου χαρές εύχομαι:).

Έγινε επεξεργασία από pnick
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος ronin13 έγραψε:

Να σας ζήσει και αχρείαστη η καραμπίνα!

Μωρέ, τι μας λες. Καραμπίνα, καραμπίνα. Και περίμετρος ασφαλείας. Δεν παίζουν με τις κόρες. 

 

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Μολις εγινα για 2η φορα θεια :)

 

3840γρ ετοιμη για προνηπιο και ο αδερφος μου ηδη γεμισε την καραμπινα :hehe:

 

Να τη χαίρεστε, να σας ζήσει και να γίνει κοράκλα.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καντε θεμα ρε?

Νασουζήσειθρεντ; Μπαα.. το ΠΟΘ είναι πασπαρτού (καλημέρες, καλησπέρες, καληνύχτες, να σου ζήσει, χρόνια πολλά κλπ. κλπ.)!!! :D

 

Να σας ζήσει και να την χαίρεστε karmen!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.