Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Αυτό το παραμύθι με την 11/9 ότι στον πύργο ήταν 3500 Εβραίοι και είχαν όλοι φύγει... Είναι ότι πιο μ@......α έχω ακούσει. Επειδή το έκανα και σαν εργασία στο ΤΕΛ-Αβίβ, η αλήθεια είναι μια. ΤΊΠΟΤΕ ΔΕΝ ΉΤΑΝ ΣΤΗΜΈΝΟ. Απλά τα μέτρα στο αεροδρόμιο ήταν ΑΈΡΑ - ΠΑΤΈΡΑ.... 

2 Πράγματα σε μαθαίνουν οι Εβραίοι όταν πας για εκπαίδευση και το έχεις πάντα για αρχή. 

1.ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΤΈ ΌΤΙ ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΠΡΌΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΊ ΣΕ ΜΕΝΑ

2.ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΊΝΔΥΝΟ ΝΑ ΣΕ ΒΡΕΙ... ΨΆΞΕ ΕΣΎ ΓΙΑ ΑΥΤΌΝ! 

Ο καθένας ειδικός δίνει τις δικές του εξηγήσεις. Αλλά η Τρομοκρατία έχει τους δικούς της κανόνες και ρυθμούς. Θα είναι πάντα ένα σκαλοπάτι πάνω από της Δυνάμεις του Νόμου. Η αντιμετώπιση της βασίζεται ΩΣ ΈΝΑ ΣΗΜΕΙΟ στην ΠΡΌΛΗΨΗ και στην ΕΚΠΑΙΔΕΎΣΗ. Αλλά ως εκεί. Από τότε έχουν αναθεωρηθεί εκατοντάδες θεωρίες και πρακτικές αντιμετωπίσεις της,για τον απλούστατο λόγο ότι η Τρομοκρατία πάντα χτυπάει με διαφορετικό τρόπο, και σε  διαφορετικό τόπο, και χρονοδιάγραμμα. Και δυστυχώς είναι μόνο η αρχή. Η τακτική τους είναι μια. Περιμένοντας να λασκαρουν τα μέτρα ασφαλείας της εκάστοτε Χ χώρας και μετά από αρκετό χρονικό διάστημα ξαναχτυπάνε. Ουσιαστικά μετά την 11/9 ξαναχτύπησαν στην Βοστόνη στον Μαραθώνιο. Μετά από 10-11 χρόνια. Και μην ξεχνάτε κάτι βασικό. Τα ΜΜΕ είναι οι μεγαλύτεροι ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ και ΠΆΝΤΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΆΖΟΥΝ ΑΥΤΟΊ ΟΠΩΣ ΘΈΛΟΥΝ ! ΑΥΤΌ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΊΑ ! 

Άκουγα μια συζήτηση και φρίκαρα. 

FB_IMG_1528922846562.jpg

Έγινε επεξεργασία από def
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μπήκαμε στον Ιούλιο και έχω κάνει 2 μπάνια. Απαράδεκτος. Μένω και σε νησί. .
Καλημέρα. Μπήκαμε στον Ιούλιο και έχω κάνει ένα μπάνιο. Σε πισίνα. Στη Σλοβακία. Που είχα πάει για εκπαίδευση. [emoji39]
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. Μπήκαμε στον Ιούλιο και έχω κάνει 2 μπάνια. Απαράδεκτος. Μένω και σε νησί. .

 

 

Βραδινό μπάνιο Δευτέρα στην Ψάθα ... 

Παραλίγο να με πάρουν με φορείο από το ψύχος ...

Ηταν το πρώτο μου ....

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.