Jump to content



BATTLEFIELD V


black66.gr

Recommended Posts

cdkeys.com...

το σκ που κοίταξα εixε πέσει λίγο ακόμα στα 36...(με 5% add. coupon discount)

Tώρα που κράζουν το trailer πεφτει λιγάκι η τιμή του...αν στην έκθεση δείξουν κάτι καλό θα ξανανέβει.. αν δεν ανταποκριθεί στις προσδοκίες πόσο παρακάτω να πάει;;;

Το turning point (φθηνότερη τιμή για 1 χρόνο τουλάχιστον) νιώθω ότι είναι τώρα...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι ? https://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-v-5-pc-origin-cd-key

δεν εχω αγορασει ποτε απο εκει, βασικα δεν εχω αγορασει ποτε απο grey market, ειναι αξιοπιστο και το κυριοτερο, εκει που λεει region και δειχνει τη globe με την Αμερικη τι παιζει ;

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Εχω αγορασει απειρα games απο εκει. Και το bf1 απο κει ηταν

Ωραια, αλλα απαντα και στα υπολοιπα :p, ειναι αυτο που δειχνω στο λινκ? και τι παιζει με το region που δειχνει τη globe με την Αμερικη ;

Έγινε επεξεργασία από panoc
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Ωρέ, θα μ' αφήστε μονάχο μου να παίζω στις amiens και στις achi baba αυτού του κόσμου; Πάνω που βελτίωσα το k/d ratio (από 0.71, πήγα στα 0.73:hehe:);

Δηλαδής, από beta release και μετά, τέλος το bf1;

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, panoc said:

Ωραια, αλλα απαντα και στα υπολοιπα :p, ειναι αυτο που δειχνω στο λινκ? και τι παιζει με το region που δειχνει τη globe με την Αμερικη ;

Ναι παρτο τελειωνεεεεεεεε.

δεν δειχνει την αμερικη αλλα την υδρογειο. Αν ηταν us θα ειχε τη σημαια...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
  Hide contents

Ωρέ, θα μ' αφήστε μονάχο μου να παίζω στις amiens και στις achi baba αυτού του κόσμου; Πάνω που βελτίωσα το k/d ratio (από 0.71, πήγα στα 0.73:hehe:);

Δηλαδής, από beta release και μετά, τέλος το bf1;

 

Οχι, αλλα για 38Ε οταν στο origin εχει 60 δε το λες ασχημα, εστβ και για να δουμε πως ειναι.

πριν 10 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Ναι παρτο τελειωνεεεεεεεε.

δεν δειχνει την αμερικη αλλα την υδρογειο. Αν ηταν us θα ειχε τη σημαια...

Δε μπορω να το παρω τωρα, πρεπει να περιμενω απο Δευτερα λεει που θα μου φερουν λεφτα (καποια απο αυτα...)

Έγινε επεξεργασία από panoc
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος panoc έγραψε:

Οχι, αλλα για 38Ε οταν στο origin εχει 60 δε το λες ασχημα, εστβ και για να δουμε πως ειναι.

Προσωπικά, παίρνω από instantgaming. Το βλέπω, βέβαια, λίγο πιο ακριβό (στα 41 κάτι). Θα περιμένω. Να δούμε αν θα μου βγει το ρίσκο.

Καλά, από origin δεν έχει νόημα να πάρεις το παραμικρό. Μόνο ό,τι δίνουν δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, panoc said:

Οχι, αλλα για 38Ε οταν στο origin εχει 60 δε το λες ασχημα, εστβ και για να δουμε πως ειναι.

Δε μπορω να το παρω τωρα, πρεπει να περιμενω απο Δευτερα λεει που θα μου γερουν λεφτα (καποια απο αυτα...)

Ε εγω τα ειχα ηδη στο paypal απο τα donate αρα δεν χρειαστηκε κατι αλλο. Lol

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Ε εγω τα ειχα ηδη στο paypal απο τα donate αρα δεν χρειαστηκε κατι αλλο. Lol

Την επομενη φορα που θα παρεις donate, ενω ειμαστε σε μαχη παρεα, θελω ποσοστο ως πνευματικα δικαιωματα. Σου στελνω pm με αριθμο λογαριασμου τραπεζης.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ηρεμηστε. Δεν νομιζω να δω αλλα χρηματα ετσι και αλλιως. Τωρα ισως επειδη ηταν αρχη. Σιγα δεν ειμαι και κανενας καλος παικτης για να ελεγα οτι εχει νοημα καποιος να τα σκαει. Για την καβλαντα κανω stream ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.