Jump to content



BATTLEFIELD V


black66.gr

Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος fatalara έγραψε:

Μπηκα πριν λιγο... απαραδεκτο το Game.

Με εκνευριζουν τα παντα. Τη ζωη δεν την εφτιαξαν να δεις δεν μπορεις το sniper 55 damage. Unistall και παω να βρω κατι αλλο.

Μόλις ηρεμήσεις, θα ξαναπαίξεις. Είναι που θυμώνεις εύκολα. Σε καταλαβαίνω, γιατί έτσι είμαι κι εγώ. 

Να κάνω και έναν συνειρμό: πατώνετε- θάλασσα- γιαούρτι- πέτσα. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Μόλις ηρεμήσεις, θα ξαναπαίξεις. Είναι που θυμώνεις εύκολα. Σε καταλαβαίνω, γιατί έτσι είμαι κι εγώ. 

Να κάνω και έναν συνειρμό: πατώνετε- θάλασσα- γιαούρτι- πέτσα. 

Ρε συ δεν βλεπω. Αυτο που μολις σε χτυπουσε καποιος καλυμμενος η που δεν τον ειχες δει παταγες το Q και τον εβλεπες δεν υπαρχει πλεον. Παιζαμε σε μια πιστα που σε ενα σημειο ειχε κατι αμπελωνες και ισα που εβλεπες τα ποδια του. Τα indicator δεν ειναι εντονα, δεν ξερεις «που γινεται» που λεμε.

Ενιωθα σαν κοτοπουλο περισσοτερο απο ποτε, ξερεις αυτο το παω οπου ναναι χωρις να ξερω τι και πως.

Δεν με βολευει καθολου και μενω απρακτος στην πιστα.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος fatalara έγραψε:

Ρε συ δεν βλεπω. Αυτο που μολις σε χτυπουσε καποιος καλυμμενος η που δεν τον ειχες δει παταγες το Q και τον εβλεπες δεν υπαρχει πλεον. Παιζαμε σε μια πιστα που σε ενα σημειο ειχε κατι αμπελωνες και ισα που εβλεπες τα ποδια του. Τα indicator δεν ειναι εντονα, δεν ξερεις «που γινεται» που λεμε.

Ενιωθα σαν κοτοπουλο περισσοτερο απο ποτε, ξερεις αυτο το παω οπου ναναι χωρις να ξερω τι και πως.

Δεν με βολευει καθολου και μενω απρακτος στην πιστα.

 

Νομίζω ότι, το είπε κι ο Μάριος εξάλλου, το παιχνίδι δεν ευνοεί το run and gun. Πρεπει να παίζεις με τακτική και πολλή προσοχή. Ακριβώς επειδή δεν έχεις τις σωστές ενδείξεις, πρέπει να προσέχεις πού πας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα που πήρε πόδι το classic q spotting

Οι μισοί δε σποταραν εξάλλου εξυναν τα καλαμπαλικια τους 

ή 

και να σποταραν

γεμιζε όλη η οθόνη κοκκινα και όλοι οι πλεμπουρες βαρουσαν κόκκινα σημαδακια μεσα σε καπνούς.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος xriantw έγραψε:

Υστερα απο 12 χρονια spoting με τον αντιχειρα στο mouse, αλλαζω συνηθεια ή μενω στα παλια BF? 

Ευνοει τους καλους fps παικτες, αλλα δεν θα το προτιμησουν μεσοι και αρχαριοι.

Καλά, δεν νομίζω ότι το παιχνίδι μετατράπηκε ξαφνικά σε hardcore reality fps game. Προσαρμογή, ομαδική δουλειά και τακτική θέλει. 

Σκέψου ότι και ο μέτριος ή κακός παίκτης θα βοηθηθεί και θα επιβιώσει μένοντας κοντά στην ομάδα του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

τι λες; να το κάνουμε το βήμα;

Μπα. Δεν με πείθει. Διόρθωσαν τα προφανή χάλια της beta, δεν ανακάλυψαν και την Αμερική. 

Θα περιμένω και τα πρώτα patches.

Ο Χρυσόστομος, κατά δήλωσή του, είναι γέρος και δεν παίζει με οπλάκια. Χρυσό τον έχω κάνει να παίξει για την παρέα και μόνον. Δεν πατώνει το παιδί.....

 

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

@DEADLAZARUS

Απλα δεν αντεχει την πιεση... Ειναι κακοζ...

1 hour ago, xriantw said:

Υστερα απο 12 χρονια spoting με τον αντιχειρα στο mouse, αλλαζω συνηθεια ή μενω στα παλια BF? 

Ευνοει τους καλους fps παικτες, αλλα δεν θα το προτιμησουν μεσοι και αρχαριοι.

Μην το λες. Average παιχτης ειμαι αλλα θα το λιωσω λογικα. Και αρχαριοι θα το παρουν αλλα δεν ξερω αν θα αντεξουν την πετσα. Εδω παιδια που παιζουμε bf1 μπηκαν πρωτη μερα και εκαναν 10-40.

 

Τουλαχιστον εγω δεν ξεκινησα οπως πριν 2 χρονια στο 1 που ειχα 0.35k/d. Αυτη τη φορα ξεκινησα σχεδόν με το k/d που καταφερα να χτισω στο 1 μετα απο 2 χρονια. Κατι ειναι αυτο αν σκεφτεις οτι πεθαινω σαν το σκυλι επειδη ειμαι run and gun...

Link to comment
Share on other sites

πού; πώς ; τι εχω χάσει; ποιό; το OMTB; αυτό σημαίνει; χαμπάρι δεν έχω πάρει...

ποιές θεωρείς ότι είναι οι καλύτερες πίστες από τις 8; από  class και όπλα ; ποια  νιώθεις ότι σου πάνε καλύτερα;  

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος xriantw έγραψε:

Υστερα απο 12 χρονια spoting με τον αντιχειρα στο mouse, αλλαζω συνηθεια ή μενω στα παλια BF? 

Ευνοει τους καλους fps παικτες, αλλα δεν θα το προτιμησουν μεσοι και αρχαριοι.

Την καβατζα ευνοει.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sstav said:

πού; πώς ; τι εχω χάσει; ποιό; το OMTB; αυτό σημαίνει; χαμπάρι δεν έχω πάρει...

ποιές θεωρείς ότι είναι οι καλύτερες πίστες από τις 8; από  class και όπλα ; ποια  νιώθεις ότι σου πάνε καλύτερα;  

Εγω εχω παει 15 τον assault. Αρα παλιο medic με m1a1 ως κυριο οπλο και το gewehr43 ως 2ο. Περιμενω 16 level να ξεκλειδωσω το sebstlader που ειναι επισης broken.

Medic δεν με βολεψε πολυ. Ειμαι 9 level. Μεχρι εδω mp40 λογικα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω: διαβάζω θετικά σχόλια για το παιχνίδι ή είναι η ιδέα μου; Όχι ότι θα το πάρω (θα περιμένω να πέσει η τιμή του), αλλά σαν να καταλαβαίνω ότι διόρθωσαν αρκετά πραγματάκια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.