Jump to content



Δίπλωμα οδήγησης


panos 12

Recommended Posts

Αν εβλεπα εναν φιλο μου να ταλαιπωριεται, να ειναι αβοηθητος και να περνα οτι περνας, το πρωτο πραγμα που θα εκανα ηταν να τον επιανα απο το χερακι να πηγαιναμε για οδηγηση.
Μαλλον δεν ειναι τοσο φιλος..

Anyway. Δε μπορω να σου πω κατι αλλο, ουτε τα διαδικαστικα ουτε τι να κανεις στη φαση που εισαι. 
Υπομονη και κουραγιο μονο

Link to comment
Share on other sites

Όχι έχει δίκιο ο gomar δεν είναι και τόσο φίλος, βασικά όλοι αυτοί ειναι για να περνάω την ωρα μου, βοηθάω και δεν βοηθάνε, άσχετο θέμα,  οσο αφορα το δίπλωμα παω να κλείσω χρόνο δεν εχει ξανα γινει αυτο ειναι οι καταστασεις τετοιες που τι να πω δεν ξερω απο την μια βοηθεια δεν υπαρχει συγγενεις φιλοι, απο την αλλη αμαξι δεν υπαρχει, ο δασκαλος δεν ξερω κι αυτος τι γινεται, αν αλλαξω σχολη ποσο θα βοηθησει το θεμα ειναι οτι ο καιρος περναει και εχω και αλλες υποχρεωσεις στην μεση, μηπως δεν επρεπε να γραφτω για το διπλωμα;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ότι γίνει γίνει, με ξανά βάζει πάλι στις 31 ή στις 3 δεν είναι σίγουρος, τον λέω να κάνουμε μαθήματα με λέει άμα προλάβουμε 1 ίσως 2 να κάνουμε ποιο πριν με είπε δεν σε βάζω ξανά να βρεις αμάξι να κάνεις μαθήματα, κάθε 2 λεπτά αλλάζει γνωμες και απόψεις, στο τέλος με είπε και για παιδιά πάλι που κόπηκαν μια κοπέλα κόπηκε στον κύκλο ένας άλλος μπήκε κι αυτός αντίθετο ρεύμα, μια άλλη φορά πέρασαν τα 3 άτομα λέει 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν την άλλη παρασκευή ξανά δίνω, με έβαλε αυτός θα κάνω ένα μάθημα παραμονή της εξέτασης, αν δεν περάσω φεύγω έχω συνεννοηθεί με την άλλη σχολή, θα κάνω εκεί κάποια μαθήματα 25€ είναι το μάθημα είναι και ποιο νέοι οι δάσκαλοι έχουνε καλύτερους τρόπους για παρκαρίσματα και γωνίες  και όσοι φίλοι μου πήγαν εκεί περάσαν αν όχι με την πρώτη με την δεύτερη σίγουρα. Τώρα είναι ένα ρίσκο βέβαια γιατί είναι 115€ άμα κόβομαι, άλλα νομίζω ότι θα περάσω σε αυτόν μετά 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δυστυχώς ξανά πάλι κομμένος, έκανα την  μια χαρά τώρα, στο παρκάρισμα εκεί που έκανα την κλίση να μπω προς τα μέσα με σταμάτησε ο δάσκαλος γιατί δεν χωρούσε η μούρη θα χτυπούσε μπροστά στο αγροτικό ήτανε οι εξεταστές της πρώτης φοράς ο νέος, και με είπε θα σε βάλω σε εύκολα σημεία για να περάσεις άλλα δυστυχώς  πάλι. Τώρα θα πάω σε άλλη σχολή δεν γίνεται και θα δούμε τι μπορώ να κάνω 

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος panos 12 έγραψε:

Τα 100€ είναι για την σχολή και τα 15 είναι παράβολα λέει

 

Α πάλι καλά, γιατί παλιότερα αλλά ακόμη και τώρα τα λένε παράβολο επανεξέτασης ενώ πάνε στην τσέπη τους και μαύρα.

Το παράβολο νομίζω είναι 10Ε.

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Siera έγραψε:

 

Α πάλι καλά, γιατί παλιότερα αλλά ακόμη και τώρα τα λένε παράβολο επανεξέτασης ενώ πάνε στην τσέπη τους και μαύρα.

Το παράβολο νομίζω είναι 10Ε.

Όχι και τώρα στην τσέπη τους πάνε πάλι αυτός τα παίρνει λέει 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος panos 12 έγραψε:

Όχι και τώρα στην τσέπη τους πάνε πάλι αυτός τα παίρνει λέει 

κάπως έτσι κόπηκα ξανά με το αγροτικό, πάτησε φρένο ο δάσκαλος και τέλος δεν χωρούσε εντάξει, άλλα και να χωρούσε να περνούσε δηλαδή νομίζω είχα φύγει μακριά από τα 35 εκατοστά 

Χωρίς τίτλο.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
1 hour ago, beastie said:

Ελπιζω το δωράκι να είναι μία σωστή πορεία από την πλευρά σου και όχι κάτι άλλο...

 

βρε αφήστε εκεί να τελειώσει !

τώρα σας έπιασε η τάξης και η ηθική ! στην Ελλάδα των ρουσφετιών !

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

βρε αφήστε εκεί να τελειώσει !

τώρα σας έπιασε η τάξης και η ηθική ! στην Ελλάδα των ρουσφετιών !

Ωραιος.. Η δουλεια μας να γινει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Simon said:

Ωραιος.. Η δουλεια μας να γινει.

 

πήγαινε εσύ εγώ εμείς με τον Σταυρό στο Χέρι ειδικά στην ΕΛΛΑΔΑ ! προκοπή δεν θα δούμε

επίσης δεν λένε τίποτα τα χαρτιά εδώ πτυχιούχοι με διακόσια χαρτιά σε διάφορες ειδικότητες δεν ξέρουν που πάνε τα 4 αλλά τα πτυχία τα πήραν . και δουλειές βρήκαν με τον μπατσανάκι ,θείο ,ξάδερφο ,πολιτικό κλπ είχαν πρόγραμμα !

άσε μας βρε Simon ... (φιλικά πάντα)

εγώ προτιμώ έναν που προσέχει (οδηγάει αμυντικά) στον δρόμο και ας έχει λαδώσει για να πάρει το δίπλωμα επειδή χίλιους δύο λόγους παρά έναν που το πήρε "κανονικά" και οδηγάει με κινητό στο χέρι κλπ !

επειδή όμως ανοίγουμε μεγάλη κουβέντα άστο να πάει στα κομμάτια !

είναι σαν την φάση με τα βύσματα το στρατό

μετά στο δημόσιο αλλά και στον ιδιωτικό κλπ κλπ είπαμε μεγάλη κουβέντα μπατζανάκιδες ξαδέρφια κλπ γενικά η Ελληνική κοινωνία έχει πολλά ταμπού ...

 

Καλύτεροι πρέπει να γινόμαστε εμείς εσωτερικά ως άνθρωποι ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.