Jump to content



ADSL Black-out.....


Samael

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από sotiris

θα το βλέπαμε το πρωί... χειρότερα είναι, γιατί κοιμάμαι με τη γαλήνη ότι κατεβάζω :D

Θα χαμογελούσες όμως μόλις έβλεπες ότι ολοκληρώθηκε το encoding :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

1. Να απεξαρτηθείς και να κοιμάσαι γαλήνιος λόγω άλλων πραγμάτων

2. Θα είχατε κερδίσει όμως ένα βράδυ γαλήνιου ύπνου ακόμα

:D

1) δεν έχω βρει κέντρο στην ελλάδα

2) θα πήγαινε χάλια όμως η επόμενη μέρα, με νεύρα κλπ κλπ. :p

Αρχική απάντηση από RootX

Θα χαμογελούσες όμως μόλις έβλεπες ότι ολοκληρώθηκε το encoding :D

????? α,όλα κι όλα, encoding δεν κάνω, το κάνουν άλλοι για μένα ( με intέl :hehe: :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Πες τα Sam, όταν το λέω εγώ αρχίζει τις ιστορίες περί admin powah και κατάχρηση αυτής.

Χαχαχ!Μη σκας,εχω ηδη αναφερει το ποστ σε ενα admin μεγαλητερου Lvl για να επιληθφει του θεματος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Πες τα Sam, όταν το λέω εγώ αρχίζει τις ιστορίες περί admin powah και κατάχρηση αυτής.

[Πασχαλιά]

εσύ τι λες δηλαδή;

αφού ποστάρεις μόνο για να με μειώσεις ή όταν κάτι συμβαίνει στον άλλον κόσμο (aka LA)!

εγώ φταίω που δίνω έναν εύθυμο αέρα στα τελειωμένα threads!

[/Πασχαλιά]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

έγινε ότι θα πρέπει να κοιμάστε νωρίτερα και να μην ξενυχτάτε (έτσι δεν θα είχατε πάρει χαμπάρι τίποτις και όλα θα ήταν μια χαρά!) :p

Βασικά έπρεπε να βγώ νωρίτερα και να μην το δω, αλλά μετά θα βλαστήμαγα το modem και τη dsl πάλι που σέρνεται!

[off topic]Πλάκα πλάκα, το jetspeed 520 μετά την τελευταία αναβάθμιση firmware, και την λύση στο πρόβλημα με τους κανόνες του NAT, πάει σφαίρα![/off topic]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Χεχε, όσο την έχεις στα quotes δεν ανυσηχώ... summon μην την κάνεις(γμω το l2, φαντάζομαι καταλαβαίνεις τι εννοώ, αν όχι ξεκίνα το και εσύ, μπορείς :) )

τη λέξη castάρω τη χρησιμοποιείς?? τη χρησιμοποιούσα όταν είχα καεί. συντάσσεται έτσι:

π.χ. "castάρουμε μια παραγοντοποίηση"

[louka]

πάντως αυτά τα σατανικά παιχνίδια δεν κάνουν καλό

[/louka]

Link to comment
Share on other sites

Mη το περνεις κατακαρδα μικρε Spc-ακο,κατα βαθος(στο πολυ βαθος) ολοι σε αγαπαμε(οταν ειναι για κανενα RMA) :hehe:

Επι του θεματος τωρα,βασικα δε θα με εννοιαζε για το Black out ΑΛΛΑ εμεινα μονος ξαφνικα να παλευω με τα θηρια στο Forgotten Gateway ψες!To υπολιπο party εφαγε disconnect,εγω ειμουνα μεσα με την isdn....!

Η αληθεια ειναι οτι τα χρειαστηκα,αλλα τα καταφερα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Βασικά έπρεπε να βγώ νωρίτερα και να μην το δω, αλλά μετά θα βλαστήμαγα το modem και τη dsl πάλι που σέρνεται!

[off topic]Πλάκα πλάκα, το jetspeed 520 μετά την τελευταία αναβάθμιση firmware, και την λύση στο πρόβλημα με τους κανόνες του NAT, πάει σφαίρα![/off topic]

με ποσο κατεβαζεις σταθερα?και μενα ετσι μου φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

απο χθες στις 1 μεχρι τις 8 σιμερα το πρωι το δσλ ηταν οφφφφφφ................πηρα 3 το πρωι τηλεφωνο ακομα δεν ειχαν ενημερωση τι ειχε συμβει.τους λεω ποτε θα σας ενημερωσουν για το προβλημα?αγνωστο κυριε.καντε υπομονη...........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn

με ποσο κατεβαζεις σταθερα?και μενα ετσι μου φαινεται.

[off topic]

Φίλε, html δεν είχα παράπονο και πριν μιας και κατεβάζω με 30 σταθερά. Στο azureus και shareaza όσο μου δίνουν παίρνω!:hehe: Πρίν δεν έπιανα με τίποτα πάνω από 15, τώρα χτυπάω και κάτι 30ρια μέσα μέσα. Γενικά όμως είναι πιο άνετη η κίνηση στο νετ. Σερφάρω και κατεβάζω παράλληλα που δεν υπήρχε περίπτωση πριν, οι σελίδες ανοίγουν πιο άνετα, και γενικά φαίνεται καλύτερο.

To UPnP το ενεργοποίησες?

[/off topic]

Link to comment
Share on other sites

Βρε σα1901 άμα έχεις 2 μηχανήματα με 2 οθόνες και dsl και δεν ξέρω γω τι άλλο όλη μέρα δεν είναι και παράλογο. Εγώ πάντως που το έχω υπολογίσει-άλλος το έχει υπολογίσει για μένα- που το έχω 24-7 4 μήνες τώρα και κάθομαι πάνω 2-4 ώρες την ημέρα δε νομίζω να πληρώνω πάνω από 6-10 ευρώ το μήνα παραπάνω (υπολόγισε τα βατ και βρες σε λογαριασμό της ΔΕΗ πόσο κάνει η βατώρα

Sotiri πόσο πασιφανές είναι ότι έχεις ΑΜΔ,ακούς εκεί ότι κατεβάζεις όταν κοιμάσαι.?Φοβάσαι κι εσύ μην κολλήσει το μηχάνημα αν κατεβάσεις όσο το χρησιμοποιείς ε?

Τελικά ετυμηγορία βγήκε σχετικά με το ποιος πετάχτηκε έξω και ποιος όχι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn

Οχι δεν το εχω ενεργοποιηση ακομα.:o

Κατεβαζω σταθερα 41 (Streamload πιο πολυ κατεβαζω)

θα κοιταξω οταν παω σπιτι και το λινκ που μου εδωσες .

Θενκς

Kαι οι δύο τέζα πάμε δηλαδή μιας και γώ έχω 256/128!

Κοίτα και αυτό γιατί μερικοί έχουν την άποψη ότι το UPnP δεν είναι ασφαλές.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.