Jump to content



Εσείς πως υπηρετήσατε τη μαμά πατρίδα?


jpavly

Εσείς πως υπηρετήσατε τη μαμά πατρίδα?  

193 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Πυροβολικό

Χειριστής stinger (ναι έχω κάνει εξομοιωτή)

295:Θήβα - 173 ΜΕΑΑΠ Ξάνθη - Θήβα

Άπειρες ώρες σκοπιά Ωραία ήταν.

EDIT:Aν και απο ότι είδα είχα ξαναποστάρει σε αυτό το θέμα :p

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν βλέπω Υλικού Πολέμου, Εφοδιασμού Μεταφορών εκτός αν όλα είναι μέσα στο πεζικό.

Anyway, υπηρέτησα Υλικού Πολέμου 293 ΚΕΥΠ - Κύρια Δράμας - Βανιάνος Ξάνθη

Και καλά χειριστής Η/Υ τρομάρα μου

Link to comment
Share on other sites

2006 Γ ΕΣΣΟ (Σειρά 296) - Πεζικό

Τρίπολη - Σουφλί 640? Μηχανοκίνητο Πεζικό - Σ.Σ.Ε.

τυχερός στην ατυχία μου γιατί είχα χειρουργημένο γόνατο (ρήξη πρόσθιου χιαστού) και ήμουν Ι4, οπότε την πέρασα στο 3ο Γραφείο και στην ΣΣΕ υπασπιστής του Διοικητή Σχολής (== καφετζής)

Αθήνα ήρθα κατ εξαίρεση γιατί 5/08/2006 κήδευα την μητέρα μου και 7/8/2006 παρουσιάστηκα...c'est la vie...

Link to comment
Share on other sites

γιατί να μην φαίνονται οι ψήφοι στο poll;

Γιατί είναι τόσο παλιό που όταν το άνοιξα είχαμε vbulletin 2+ και δεν υπήρχε η δυνατότητα. Επίσης αν θυμάμαι καλά, δεν πρέπει να ήμουν ούτε καν moderator τότε :p

Link to comment
Share on other sites

2005 B ΕΣΣΟ (Ψευτο-Σηματoρός)

Βαση Υποβρυχίων

ΚΕΠΝ

Το "παιδί" για όλες τις δουλειές ήμουν για ενα 7μηνο. Οι δουλειές αφορούν βαφές, γενικές αγγερείες οτι μπορείς να φανταστείς με το χειρότερο τα μαγειρία μιας και αφορούν τα βρώμικα από φρεγάτες, υποβρύχια άλλες υπηρεσίες, κοντάρι, απολυμάνσεις, σκοπιές κτλ κτλ...γενικώς ατελείωτη λίστα :) Αλλά ήταν καλά γιατί ναι μεν είχα δουλίτσες αρκετές αλλά ήταν μια ασχολία συν ο οπλονόμος έβλεπε ότι έλιωνα και έδινε που και που καμια μέρα παραπάνω...:worship:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 years later...
On 5/4/2005 at 1:19 ΜΜ, το μέλος ison έγραψε:

277 σειρα (2002 Β) Πυροβολικο (σκοπευτης πυροβολητης πυροβολου οπλου)

2 μηνες Θηβα

12 μηνες Ροδο (τρελες εμπλοκες)

καλησπερα φιλε  επειδη βλεπω οτι εχεις υπερετηση στην θηβα και εισαι  277 σειρα (2002 Β) μηπως εχεις σε βιντεο την ορκωμοσια κσι αμα ειναι θα σε πληρωσω γιατι δεν την εχω την βιντεοκασσετα.αν το ειχες θα το εκτιμουσα παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

On 14/8/2018 at 2:44 ΜΜ, το μέλος Lakisss έγραψε:

Υπήρχε τότε βίντεο; :p

ΜΗΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ DVD  META ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ Η ΚΑΣΣΕΤΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΕΛΘΟΝ .ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟΚΑΣΣΕΤΑ .ΕΣΥ ΤΙ ΣΕΙΡΑ ΗΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ ΗΣΟΥΝΑ

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.