Jump to content



Φαγάκι Παρασκευή 16-6-2017


jax7480

Που θα πάμε οεο;   

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Neighbour, θα με παρει η Αγαπη , θα με γυρισεις εσυ :hehe: Is that a deal ? :p 

ps: Ισως τα καταφερει και η Ολγα (9 σχολαει, οποτε αν πχ το κανουμε 9:30 ΙΣΩΣ προλαβουμε να την παρουμε, διαφορετικα , αν εχει κουραγιο, ερχεται με τα ΜΜΜ- θα βρισκεται Ν.Σμυρνη , πολυ κοντα στην αλλη Μυρτια :haha: )

Link to comment
Share on other sites

Περα απο τη πλακα, μου κανετε πλακα;;; lol

Μενεις 5 τετραγωνα μακρια μου και θα κατεβει η Αγαπη απο Κουκακι να σε παρει ; Εννοειται παμε μαζι, εννοειται γυρναμε μαζι.
Να το κανουμε 21:30. Δεν εχω προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και κανω πλακα ρε τρελε :hehe: Εννοειται οτι η Αγαπη δε θα κατεβαινει απο εκει περα! Εφοσον μπορεις, συναντιομαστε :):D 

Το αν μπορει η Ολγα παντως θα το ξερουμε τελευταια στιγμη δυστυχως! Οποτε θα τα πουμε :) Thanx ^_^ 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω θέμα να περάσω να τον πάρω τον Τομ και την Ολγα, απλά να μου πειτε όμως από Πέμπτη αν θα πάμε Ν. Σμύρνη ή Περιστέρι για να κανονισω την Παρασκευή από το πρωί.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@karmen1983 δε λεει να κατεβαινεις απο εκει, ειναι πολυ πιο κοντα ο Ιασονας ρε συ!

 

Βλεπω οτι οι ενω πχ Αγαπη,Ιασονα, εμενα + Ολγα μας βολευει Ν.Σμυρνη, τους υπολοιπους τους βολευει Περιστερι. Νομιζω οτι ειναι περισσοτεροι που βολευονται Περιστερι (?)

Πρεπει να αποφασιστει σε ποιο καταστημα θα παμε :) Αν παμε εδω, θα ερθω με τα ποδια :p Αν παμε Περιστερι, με παιρνει ο Ιασονας :) 

Link to comment
Share on other sites

After viewing the results you will not be able to vote.
Τί φασισμός είναι αυτός?
Θα απαντήσω σήμερα αν θα έρθω! Βολεύουν και τα δύο αλλά για αλλαγή θα έλεγα Περιστέρι.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Επίσης η ψηφοφορία φιλαράκι θα έπρεπε να επιτρέπει και πολλαπλή επιλογή. Ο άλλος μπορεί να βολεύεται και με τα δυο μέρη. 

Σιγά να μη τους το έχουμε και δίπορτο :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.