Jump to content




wolves

Recommended Posts

πριν 37 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

ααα οκ

όλα σχετικά είναι πχ DOOM τρέχει νεράκι αν είχε υπογραφή Nvidia απλά πατάτες θα έτρεχε θα το είχαν γεμίσει τρίχες και εγώ δεν ξέρω που

Μην μπερδευεις την υπογραφη με το τι κανει ο developer.

Η AMD εχει ασχοληθει με τον τιτλο οσο και η Nvidia, καθολου δηλαδη περαν του να βγει ο driver. Το παιχνιδι τρεχει καλα γιατι εχει μια μηχανη  που εξελισεται εδω και 3 παιχνιδια και καποια στιγμη θα δουλεψει σωστα.

Αν νομιζεις οτι εχει σχεση η AMD ή η Nvidia με το αν τρεχουν καλα τα παιχνιδια η οχι χρειαζεσαι διαβασμα.

Πως εκανε η rocksteady τα batman να δουλευουν και ηρθαν οι αλλοι αμπαλοι να διαλυσουν το arkham knight? καπως ετσι.

Το deus ex mankind divided που ειναι AMD τρεχει καλα κατα τη γνωμη σου? Ποιος φταιει γιαυτο? Η square enix και η eidos οχι η AMD.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, fatalara said:

Μην μπερδευεις την υπογραφη με το τι κανει ο developer.

Η AMD εχει ασχοληθει με τον τιτλο οσο και η Nvidia, καθολου δηλαδη περαν του να βγει ο driver. Το παιχνιδι τρεχει καλα γιατι εχει μια μηχανη  που εξελισεται εδω και 3 παιχνιδια και καποια στιγμη θα δουλεψει σωστα.

Αν νομιζεις οτι εχει σχεση η AMD ή η Nvidia με το αν τρεχουν καλα τα παιχνιδια η οχι χρειαζεσαι διαβασμα.

Πως εκανε η rocksteady τα batman να δουλευουν και ηρθαν οι αλλοι αμπαλοι να διαλυσουν το arkham knight? καπως ετσι.

Το deus ex mankind divided που ειναι AMD τρεχει καλα κατα τη γνωμη σου? Ποιος φταιει γιαυτο? Η square enix και η eidos οχι η AMD.

 

τσέκαρε το επόμενο tomb raider 2018 πως θα τρέχει δεν χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω , και μετά έλλα πες μου

 

νεράκι πάει το deus ex :D 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

τσέκαρε το επόμενο tomb raider 2018 πως θα τρέχει δεν χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω , και μετά έλλα πες μου

 

νεράκι πάει το deus ex :D 

Νερακι παει το deus ex? Τρολαρεις φανταζομαι.

Γιατι τα τωρινα tomb raider τι προβλημα εχουν; Και νερο να πηγαινει δεν ειναι θεμα της AMD αυτο.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά πάει το deus ex

 

Spoiler

high

high.thumb.jpg.d27c0d6bc6bc8d9c1ba931acb1792938.jpg

 

very high

5adf737babbc8_veryhigh.thumb.jpg.2fbc8fd246a847add204c68d1d842775.jpg

 

ultra

ultra.thumb.jpg.6059845ac870a08c4e59230d0c5be39a.jpg

 

σιγά τις διαφορές που βλέπεις από το High στο Ultra :p, στο Deus X , το Ultra είναι Ultra, σε αυτό το  παιχνίδι στα tomp το Ultra δεν είναι Ultra

έχω και low

low.thumb.jpg.c4a48210ae31f9bb2c94c1f0457f4e99.jpg

 

μην ασχολήσε άσε τον τρελό στην τρέλα του, τώρα που κλείσαμε την intel πρέπει να κλείσουμε και την nvidia σιγά σιγά όλα με την σειρά τους :p

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

μια χαρά πάει το deus ex

 

  Hide contents

high

high.thumb.jpg.d27c0d6bc6bc8d9c1ba931acb1792938.jpg

 

very high

5adf737babbc8_veryhigh.thumb.jpg.2fbc8fd246a847add204c68d1d842775.jpg

 

ultra

ultra.thumb.jpg.6059845ac870a08c4e59230d0c5be39a.jpg

 

σιγά τις διαφορές που βλέπεις από το High στο Ultra :p, στο Deus X , το Ultra είναι Ultra, σε αυτό το  παιχνίδι στα tomp το Ultra δεν είναι Ultra

έχω και low

low.thumb.jpg.c4a48210ae31f9bb2c94c1f0457f4e99.jpg

 

μην ασχολήσε άσε τον τρελό στην τρέλα του, τώρα που κλείσαμε την intel πρέπει να κλείσουμε και την nvidia σιγά σιγά όλα με την σειρά τους :p

Ασε τα bench το παιχνιδι εχει τρελα framedrops κατω απο τα 50 fps χωρις λογο και αιτια.

Αν περιμενεις να κλεισεις την nvidia με υπογραφες σε παιχνιδια στο λεω απο τωρα δεν γινεται. Βγαλε καρτα τις προκοπης αν θες να το κανεις αυτο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/4/2018 at 9:18 PM, ARMAGEDDON said:

μια χαρά πάει το deus ex

 

  Hide contents

 

 

μην ασχολήσε άσε τον τρελό στην τρέλα του, τώρα που κλείσαμε την intel πρέπει να κλείσουμε και την nvidia σιγά σιγά όλα με την σειρά τους :p

Ρε, πότε θα βγάλεις τον τίτλο απο πανω σου;

 

Κανέναν δε συμφέρει να γίνει αυτό. Μετά θα παρακαλάς να ξανα μπει η Nvidia στο παιχνίδι γιατί δε θα μπορείς να πάρεις κάρτα της amd

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, GoMaR said:

Ρε, πότε θα βγάλεις τον τίτλο απο πανω σου;

 

Κανέναν δε συμφέρει να γίνει αυτό. Μετά θα παρακαλάς να ξανα μπει η Nvidia στο παιχνίδι γιατί δε θα μπορείς να πάρεις κάρτα της amd

 

άραξε έρχεται GPU με AMD SuperGlue για να "κλείσει" την Nvidia  :hehe:

(ήδη η nvidia έχει φτιάξει κάτι παρόμοιο (σαν το infinity fabric) διότι έμαθε από τα λάθει της Intel, ο ανταγωνισμός θα γιγαντωθεί στα επόμενα χρόνια)

οπότε αφήστε με να ανοιγοκλείνω τις επιχειρήσεις όπως θέλω :D

είδη προγραμματίζουν για νέο PlayStation και XBOX :p τα οποία θα παίζουν και τα τωρινά παιχνίδια με περισσότερες ρυθμίσεις engaged :p

έρχετε dual vega 56 7nm και dual 64 vega στα 7nm κάτι τέτοιο, κάτι θα βγει dual αναμένουμε

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Δεν το έχω αγοράσει. Δεν έχω παίξει ούτε ένα παιχνίδι της σειράς. Σκεπτόμουν να το πάρω κάποια στιγμή στο πολύ μακρινό μέλλον.

Εδώ παράτησα τα AC, που ήταν και το αγαπημένο μου franchise.

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα τα 3 έως 5...

Το 3 ήταν το αγαπημένο μου (θεωρώ λόγω story αλλά ίσως να έφταιγε που ήταν και το πρώτο μου).

Το 5 καλό αλλά σαν "ουσία" ολόιδιο με τα άλλα. Αλλάζουν οι περιοχές, οι κακοί και οι αποστολές. Κατά τ'άλλα ένιωθα πως συνέχιζα το 4.

Ενδιαφέρουσα η προσθήκη βοηθών αλλά και ζώων μέσα σε αυτούς!

Τα γραφικά αρκετά βελτιωμένα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.