Jump to content



AMD ZEN thread


jesus

Recommended Posts

πριν 8 λεπτά, το μέλος Jaco έγραψε:

Πως 3-4 άτομα μπορούν να κάνουν άνω-κάτω ένα σύνολο.

Είναι απλά τα πράγματα, τα θέματα δεν μπορούν να κλειδώνουν, αλλά θέλει πυγμή.

Όποιος είναι εκτός θέματος ή δεν τον θέλουν οι υπόλοιποι, ban από το θέμα.

Σ' αυτό το θέμα δεν υπήρξε καμία πυγμή και έγινε παιδική χαρά και από τις δυο πλευρές.

 

Seriously? Survivor κι έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η ιδέα για να υπάρχουν threads που θα λειτουργούν σαν "CLUBS" και να βρίσκονται κάποια μέλη κάτοχοι συγκεκριμένων προιόντων ή άτομα που ασχολούνται με ένα συγκεκριμένο game/πρόγραμμα  κλπ. είναι πολύ ωραία και θα μπορούσε να γίνει ένα Poll ώστε να δούμε αν αρέσει σε πολύ κόσμο να μπει σαν ιδέα για μελλοντική επέκταση/υλοποίηση του φόρουμ.
Και για να είμαι ειλικρινής αυτό υπάρχει ήδη απλά δεν εμπλέκονται άσχετοι σε αυτά τα thread επειδή εκεί δεν υπάρχει αυτός ο χαζός πόλεμος intel vs amd και nvidia vs amd οπότε δεν υπήρχε αυτή η ανάγκη να κλειδώνεται από άσχετους ένα thread ή τέλος πάντων αν όχι κλειδώματος, "καθαρίσματος" των άσχετων ποστ.

// κλείνω με το οφτοπικ απλά το έγραψα γιατί θα μέτραγε να γίνει και μία συζήτηση όχι μόνο των admins αλλά και των μελών για αυτό το ζήτημα, εμένα μου άρεσε πολύ πάντως σαν ιδέα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Επίσης σε πολλά φόρουμ που δεν τρολάρουν και δεν είναι ανώριμοι, έχουν διάφορα official θέματα για συγκεκριμένες κάρτες, cpu ,κλπ κλπ

ΟΠΟΥ Δεν πάνε να γράψουν από την "αντίπαλη" ομάδα ... (υπάρχει μία αυτοσυγκράτηση)

 

Τι να πω σκέτη απογοήτευση ...

 

Άλλο αυτό, και άλλο αυτό που είπες στην αρχή. Έτσι μάλιστα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Δεν γίνεται να μην ενοχλεί κανένας τους Nvidia boys και τους Intel boys(δηλαδή αν πάτε στα θέματα θα δείτε ότι μηδαμινές φορές γίνετε κάποια αναφορά από τους amd )

Τρολαρεις ετσι; Χρειαζεσαι επαναληψη γρηγορα. Ξεκινας με θεματα για maxwell και pascal. Θα δεις και σενα μεσα.

 

πριν 17 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:


Ενώ από την άλλη ότι αναφέρετε προς την AMD διεξάγετε ο τρίτος παγκόσμιος πόλεμος .

Επειδη κανεις δεν εχει δικαιωμα να πει το παραμικρο αρνητικο βεβαιως βεβαιως

 

πριν 17 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Επίσης σε πολλά φόρουμ που δεν τρολάρουν και δεν είναι ανώριμοι, έχουν διάφορα official θέματα για συγκεκριμένες κάρτες, cpu ,κλπ κλπ

ΟΠΟΥ Δεν πάνε να γράψουν από την "αντίπαλη" ομάδα ... (υπά

Συμφωνω και ειμαι 100% μαζι σου. Να γινει χθες κιολας. Απαγορευση συμμετοχης σε καποιον δεν εχω δει πουθενα ομως.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

- Οι κανόνες στο forum ορίζονται από τους administrators και οι moderators ελέγχουν αν ακολουθούνται ή όχι και επιβάλλουν τις αντίστοιχες προειδοποιήσεις/ποινές.

 

-Κάθε μέλος μπορεί όταν ανοίξει κάποιο θέμα να ζητήσει να διατηρηθεί το θέμα "καθαρό" από τους συμμετέχοντες 

Spoiler
On 17/7/2016 at 10:40 ΜΜ, το μέλος idonthave έγραψε:

Ας προσπαθήσουμε να κρατήσουμε το θέμα ontopic και όχι με εφορίες, χρηματιστήρια,980ti κτλ. :bleh:

 

αν κατά την ροή του θέματος τα πράγματα εκτρέπονται κάνει report και ο moderator θα πράξει ανάλογα.

 

Κλειστά clubs κτλ. υπάρχει το facebook.... 

Το υπάρχον θέμα είχε ξεφύγει

 

Φτιάξτε ένα νέο (το έχω γράψει πάλι) και προσπαθήστε να το κρατήσετε καθαρό για να μπορούμε να βρίσκουμε αυτά που θέλουμε.

Για τα αποδεικτικά που γράφτηκε για να μπορεί να γράψει κάποιος...:bleh::bleh: είπαμε.... :whistling:

 

off topic

 

μπορείς να βάλεις το link, βρίσκω μόνο για τον σκέτο 1600

πριν 8 ώρες, το μέλος Νικος Παναγιωτοπουλος έγραψε:

ο ryzen 5 τα χωνει στα Ι7 της intel ! και σε τιμες χωμα.

πλας το κοστος μητρικης που ειναι σχεδον μισο.

νεα εποχη για τον μεσο χρηστη...

 

56ghj.jpg

 

 

:whistling: για το κάτω post#1547 :hehe::hehe:

βγαίνουν καπνοί 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έξω μεχρι να επιστρέψω αφήνω αυτό σαν σχόλιο...

 
πριν 4 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Όταν γυρίσω σπίτι θα ανοίξω θέμα club ryzen, και όποιος έρχεται και δεν έχει ryzen θα παίρνει πόδι ...

918c1945ae7b940a1ce6c057ef8d8c9f_5625774

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, giorgos2187 said:

Τρολαρεις ετσι; Χρειαζεσαι επαναληψη γρηγορα. Ξεκινας με θεματα για maxwell και pascal. Θα δεις και σενα μεσα.

Ναι και το θέμα έφτασε μετά 100000000000000000000000000 σελίδες μετά από μένα ! δεν σταμάτησα κάπου ....
άσε μας ....................

 

1 minute ago, karmen1983 said:

Είμαι έξω μεχρι να επιστρέψω αφήνω αυτό σαν σχόλιο...

  Reveal hidden contents

918c1945ae7b940a1ce6c057ef8d8c9f_5625774

karmen ότι διαβάζεις μην το παίρνεις προκαταβολικά όπως και οι υπόλοιποι (επίσης αν δεν καταλαβαίνετε από humor δεν φταίω εγώ , απλά δεν έχετε )

 

 

Παιδιά μην το κουράζουμε άλλο (προς τους AMD φύλους παρτε τα μηχανηματάκια σας (μαζί και εγώ) και μην ανεβάσετε τίποτα όποιος θέλει να ρωτήσει να έρθει μέσω pm)
Δεν ασχολούμε άλλο με φαντασιόπληκτους ! (επειδή πάλη θα παρεξηγηθώ = όποιος θέλει να ανεβάσει ας ανεβάσει δεν με νοιάζει πλέον μια προτροπή έκανα)

 

Εγω προσωπικά δεν θα ανεβάσω κάτι ξενέρωσα με την παρτη σας ...


 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

(προς τους AMD φύλους παρτε τα μηχανηματάκια σας (μαζί και εγώ) και μην ανεβάσετε τίποτα όποιος θέλει να ρωτήσει να έρθει μέσω pm)

Δεν ασχολούμε άλλο με φαντασιόπληκτους ! (επειδή πάλη θα παρεξηγηθώ = όποιος θέλει να ανεβάσει ας ανεβάσει δεν με νοιάζει πλέον μια προτροπή έκανα)

 

Εγω προσωπικά δεν θα ανεβάσω κάτι ξενέρωσα με την παρτη σας ...


 

Ρε μπας και αυτός ήταν ο στόχος σου εξαρχής. Ο ένας που πήρε δεν θα ανεβάσει γιατί είναι producer, ο άλλος γιατί θιχτηκε, ο τρίτος; Άμα γίνει και το cinebench επί πληρωμή δεν θα δούμε review από user στον αιώνα τον άπαντα :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Trexx said:

Ρε μπας και αυτός ήταν ο στόχος σου εξαρχής. Ο ένας που πήρε δεν θα ανεβάσει γιατί είναι producer, ο άλλος γιατί θιχτηκε, ο τρίτος; Άμα γίνει και το cinebench επί πληρωμή δεν θα δούμε review από user στον αιώνα τον άπαντα :)

αν το πάμε έτσι και εσύ στο κόλπο είσαι μαζί τα τρώμε ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Εγω προσωπικά δεν θα ανεβάσω κάτι ξενέρωσα με την παρτη σας ...

Με τι ακριβως ξενερωσες δε καταλαβα. Επειδή θέλουμε όλα τα μέλη να μπορουν μεσα στα πλαισια των κανόνων να συμμετέχουν στην κοινότητα χωρίς να κρίνονται από το μέγεθος του... hardware τους;

 

Επίσης, πως ακριβώς είχες σκοπό να δώσεις πόδι σε χρήστη που θα έγραφε και δεν ειχε Ryzen? (δε χρειάζεται να απαντήσεις ξέρω την απάντηση. Δε μπορείς)

 

Κάντε όσα θέματα γουσταρετε και αγαπατε. Κάντε θέμα για μουσακα, για κουλουράκια, για σεμεδάκια, για πάνες παιδικές ή ότι τραβάει η όρεξή σας. Το να επιλέγετε όμως ποιος θα συμμετέχει σε αυτά τα θέματα,  ΔΕΝ ειναι στις επιλογές σας. Δε θα το κάνουμε εδώ οι βόρειοι και οι νότιοι.

 

Επιστροφή στο θεμα παρακαλω να γυρισω και εγω σπιτακι μου

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Ναι και το θέμα έφτασε μετά 100000000000000000000000000 σελίδες μετά από μένα ! δεν σταμάτησα κάπου ....
άσε μας ....................

Ειπα οτι θα δεις ΚΑΙ τον εαυτο σου μεσα. Δεν υπονοησα οτι εσυ μονος σου εγραψες 1.000 σελιδες. Εμεσα λοιπον παραδεχεσαι οτι συμμετειχες σε αυτα τα θεματα. Τωρα λοιπον πως ζητας να ανοιξεις εσυ θεμα και να μην επιτρεπεις σε αλλους να γραφουν; 2 μετρα, 2 σταθμα κι εδω;

 

πριν 5 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Παιδιά μην το κουράζουμε άλλο (προς τους AMD φύλους παρτε τα μηχανηματάκια σας (μαζί και εγώ) και μην ανεβάσετε τίποτα όποιος θέλει να ρωτήσει να έρθει μέσω pm)

Επειδη θελω να λεγομαι αντικειμενικος, εδω συμφωνω. Η σωστη απαντηση θα ηταν "Τι θελετε; Μετρησεις και δοκιμες; Ψωνιστε και καντε" 1000 μπραβο θα σου ελεγα χωρις καμια ειρωνια, ειλικρινα το λεω. Χωρις ναθελω να θιξω τους υπολοιπους που ζητανε να δουν νουμερα φυσικα μιας και σε φορουμς γραφομαστε και γι αυτο. Παραμενει ομως δικαιωμα του καθενος το τι θα ζητησει και το τι θα ποσταρει.

 

πριν 8 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

επίσης αν δεν καταλαβαίνετε από humor δεν φταίω εγώ

Χιουμοριστικα ζητησες απο καποιον admin να διαγραψει το ποστ του @tommybertsen και τα δικα σου βαζοντας μαλιστα και χρονικο οριο 3 ωρων; Αν ναι, οντως δεν το καταλαβα αλλα δεν μ αρεσε κιολας για να με κανει να γελασω. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Για να επανερχόμαστε στο θέμα να βάλω μια παράμετρο που δε συζητήθηκε.

 

ΜΗΠΩΣ

η "ανωριμότητα", η έλλειψη πληθώρα μητρικών, η έλλειψη στοκ μητρικών, τα θέματα με τις μνήμες, biοs κτλ δεν έχουν να κάνουν με το "νέο" της πλατφορμας αλλά σχετίζονται με τον αριθμό των chip που μπορεί να παράξει η ΑMD? Κι αυτό σε συνδυασμό με το γεγονός ότι όλα τα ryzen (απ όσο γνωρίζουμε) είναι επί της ουσίας το ίδιο τσιπ που για κάποιο λόγο δεν μπόρεσε να πουληθεί σαν 1800Χ?

 

MHΠΩΣ

δλδ η ίδια η AMD επέλεξε να ελέγξει τη ζήτηση μέσω της προσφοράς;

 

Αυτές τις σκέψεις τις κάνω γιατί μου φαίνονται παράλογες οι απόψεις ότι η asus πχ. δεν είχε αρκετό χρόνο με τον ryzen για να φτιάξει μητρική, bios, whateva ή δεν πήρε αρκετά νωρίς το τσιπ λόγω βιομηχανικής κατασκοπίας.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, karmen1983 said:

Με τι ακριβως ξενερωσες δε καταλαβα. Επειδή θέλουμε όλα τα μέλη να μπορουν μεσα στα πλαισια των κανόνων να συμμετέχουν στην κοινότητα χωρίς να κρίνονται από το μέγεθος του... hardware τους;

 

Επίσης, πως ακριβώς είχες σκοπό να δώσεις πόδι σε χρήστη που θα έγραφε και δεν ειχε Ryzen? (δε χρειάζεται να απαντήσεις ξέρω την απάντηση. Δε μπορείς)

 

Κάντε όσα θέματα γουσταρετε και αγαπατε. Κάντε θέμα για μουσακα, για κουλουράκια, για σεμεδάκια, για πάνες παιδικές ή ότι τραβάει η όρεξή σας. Το να επιλέγετε όμως ποιος θα συμμετέχει σε αυτά τα θέματα,  ΔΕΝ ειναι στις επιλογές σας. Δε θα το κάνουμε εδώ οι βόρειοι και οι νότιοι.

 

Επιστροφή στο θεμα παρακαλω να γυρισω και εγω σπιτακι μου

Ξενέρωσα διότι παίξατε χαλασμένο τηλέφωνο με τις λέξεις, και σίγουρα ενημερώθηκες λάθος !

Αν δηλαδή το πω με διαφορετικά λόγια δηλαδή : Τα μηνύματα μη σχετικά με το θέμα θα καθαρίζονται, είναι καλά ? (γενικά και αόριστα απολύτως φασιστικό αναπάσα στιγμή μπορεί να σβηστεί οτιδήποτε ! αλλά με ποια κριτήρια θα καθαρίζονται ?
Ποιος θα βάλει τα κριτήρια, αν τα βάζει αυτός που ανοίγει το θέμα ε τότε είναι όποιος δεν έχει ryzen δεν έχει παίξει με την πλατφόρμα δεν μπορεί να αναγράψει κάτι ( ακα καθαρίζονται) , Επίσης έγραψα ότι αν κάποιος έχει μια απορία πάνω σε ένα μήνυμα να ανοίξει νέο θέμα για να γίνει εκεί περεταίρω ανάλυση ! ( είναι πλήρως ξεκάθαρο σαν νόμος )

"Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ 5 ΕΤΙΑΣ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΙΝΤΕΛ" (<-- Δεν φωνάζω)
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΥ ΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΙΕΞΟΔΙΚΑ ? (<-- Δεν φωνάζω)
Επίσης το να κάθομαι να προσπαθώ να δικαιολογήσω τι θέλει να πει ο ποιητής λόγου χαλασμένου τηλέφωνο ....  είναι ξενέρωμα.... αντί να παίζω BF1 στον λίγο ελεύθερο χρόνο που έχω !

 


προς @giorgos2187

δεν θυμάμαι για αυτό αν έχεις ελεύθερο χρόνο να θυμάσαι τις δημοσιεύσεις μου άρα  υποθέτω ότι μπορείς να τις βρεις δηλαδή να τις μαζέψεις πάνω σε αυτά τα θέματα που λες ...

 

Σε οτιδήποτε άλλο δεν απαντάω ,  καθίστε μόνοι σας πλέον να κοιτάτε τον τοίχο και το τι κάνουν στο εξωτερικό

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος devaggos έγραψε:

Σίγουρα αν όλοι θέλουν να πάνε κόντρα σε αυτό και ποστάρουν άσχετα πράματα, δεν ξέρω αν θα ασχοληθούν οι mods με το ζήτημα αλλά νομίζω όλους τους εξυπηρετεί αυτό αν το σεβαστούμε.

Εχω κανει ενα ποστ στο κλειδωμενο θεμα. Παρακαλω αν θεωρειται "ασχετο" , να σβηστει :) Το θεωρω απολυτως σχετικο και μαλιστα το ρωτησα σαν πληροφορια. Δεν εχω τα χρηματα για το ryzen που θα με ενδιεφερε (ryzen 3 ως HTPC ). Οχι ακομη. Ομως με ενδιαφερει να δω αν οντως ισχυει αυτο που διαβασα περι μνημων και ΔΕΝ τις ειδα στην παραγγελια του @ARMAGEDDON . Στο γεγονος οτι ειπε να σβηστουν (λες και θα ειμαι ο μονος που θα κανω/εκανα ερωτησεις), δεν αντεδρασα, εκανα λαικ ,μονο και μονο για να μην γεμιζω το θεμα περισσοτερο. Εφοσον το θεμα ειναι καθαρο , μια καθαρη απαντηση θα ηταν προτιμοτερη απο παρακαλια να σβηστει το ποστ. 

Ουτε σπασμενο τηλεφωνο παιζουμε , ουτε τιποτα. 

Τελος παντων... Δε ξανασχολιαζω τιποτα σε αυτα τα θεματα. Οταν θα θελησω συστημα, θα ανοιξω θεμα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tommybertsen said:

Εχω κανει ενα ποστ στο κλειδωμενο θεμα. Παρακαλω αν θεωρειται "ασχετο" , να σβηστει :) Το θεωρω απολυτως σχετικο και μαλιστα το ρωτησα σαν πληροφορια. Δεν εχω τα χρηματα για το ryzen που θα με ενδιεφερε (ryzen 3 ως HTPC ). Οχι ακομη. Ομως με ενδιαφερει να δω αν οντως ισχυει αυτο που διαβασα περι μνημων και ΔΕΝ τις ειδα στην παραγγελια του @ARMAGEDDON . Στο γεγονος οτι ειπε να σβηστουν (λες και θα ειμαι ο μονος που θα κανω/εκανα ερωτησεις), δεν αντεδρασα, εκανα λαικ ,μονο και μονο για να μην γεμιζω το θεμα περισσοτερο. Εφοσον το θεμα ειναι καθαρο , μια καθαρη απαντηση θα ηταν προτιμοτερη απο παρακαλια να σβηστει το ποστ. 

Ουτε σπασμενο τηλεφωνο παιζουμε , ουτε τιποτα. 

Τελος παντων... Δε ξανασχολιαζω τιποτα σε αυτα τα θεματα. Οταν θα θελησω συστημα, θα ανοιξω θεμα. 

@tommybertsen  η φασαρία δεν γίνετε για το δικό σου post χαλάρωσε , (δεν έφερες εσύ την καταστροφή) ... όλα καλά ... και φυσικά ότι ερώτηση έχεις μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα !
 

Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος devaggos έγραψε:

Πάντως η ιδέα για να υπάρχουν threads που θα λειτουργούν σαν "CLUBS" και να βρίσκονται κάποια μέλη κάτοχοι συγκεκριμένων προιόντων ή άτομα που ασχολούνται με ένα συγκεκριμένο game/πρόγραμμα  κλπ. είναι πολύ ωραία και θα μπορούσε να γίνει ένα Poll ώστε να δούμε αν αρέσει σε πολύ κόσμο να μπει σαν ιδέα για μελλοντική επέκταση/υλοποίηση του φόρουμ.
Και για να είμαι ειλικρινής αυτό υπάρχει ήδη απλά δεν εμπλέκονται άσχετοι σε αυτά τα thread επειδή εκεί δεν υπάρχει αυτός ο χαζός πόλεμος intel vs amd και nvidia vs amd οπότε δεν υπήρχε αυτή η ανάγκη να κλειδώνεται από άσχετους ένα thread ή τέλος πάντων αν όχι κλειδώματος, "καθαρίσματος" των άσχετων ποστ.

// κλείνω με το οφτοπικ απλά το έγραψα γιατί θα μέτραγε να γίνει και μία συζήτηση όχι μόνο των admins αλλά και των μελών για αυτό το ζήτημα, εμένα μου άρεσε πολύ πάντως σαν ιδέα

 

Φυσικά και ειναι καλή ιδεά. Έτσι παίρνει κάποιος μια ιδεά για ενα προιον που τον ενδιαφέρει άμεσα απο απόψεις και γνώμες χρηστών. Δεν ειναι αυτό που προτάθηκε το πρόβλημα ειναι ο τρόπος και το στυλ που προτάθηκε που παραπέμπει σε... φανατισμό και οπαδιλίκι. Εγώ πχ που έχω 7700K θα ήθελε να συνεισφέρω με διάφορα benchmarks και μετρήσεις σε σχέση με τα παιδιά που θα πάρουν Ryzen εντός thelab οχι όμως του στυλ "εχω Intel κοιτάξτε πόσο μεγάλο τον έχω στο 3dmark". Aλλά αυτό το κλίμα με αποτρέπει και με κάνει να μην θέλω να ασχοληθώ. Δεν γίνονται έτσι υγιείς και ώριμες συζητήσεις ώστε να βγουν συμπεράσματα σε φιλικό περιβάλλον.

Υπάρχουν εξαιρετικά παιδιά εδώ μέσα που πραγματικά χαίρομαι να διαβάζω τις γνώμες τους, δεν τους νοιάζει αν έχουν intel ή amd ή nvidia στο σύστημα τους και τα βλέπουν αντικειμενικά τα πράγματα αλλά δυστυχώς δεν ποστάρουν συχνά γιατί και αυτοί πιστεύω με την σειρά τους σιχαίνονται το τοξικό κλίμα που ξέρουν οτι θα δημιουργηθεί.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@ARMAGEDDON

 

Αρχηγέ εσύ στους κανόνες του τοπικ έγραψες και αυτό:

Παράθεση

Πιστεύω ότι έτσι θα κρατηθεί μη τοξικό με όλη την χρήσιμη πληροφορία που θα είναι σε μέσες άκρες πόσο μ@μ@τος είναι ο CPU μας ΑΜ4 platform !

Δλδ προεξόφλησες και το συμπέρασμα που θα πρέπει να βγαίνει από τα ποστ. Όχι μόνο ποιοί θα δικαιούνται να ποστάρουν αλλά και τι θα πρέπει να γράφουν!

Και δυστυχώς από το παραπάνω υπογραμμισμένο και μέσα στην καλώς εννοούμενη και συμπαθητική αφέλειά σουτ αποκάλυψες και την πρόθεσή σου που δεν είναι μόνο δική σου βέβαια, αλλά τα γκεσέμια σε άφησαν μόνο σου να παλεύεις γιατί δεν τολμάνε να ποστάρουν. Το θέμα σου δεν είναι να μην γράφονται άσχετα, αλλά να μη γράφονται επικριτικά σχόλια...

 

ΥΓ. Μη μου πεις ότι παίζω με τις λέξεις. Εσύ έθεσες κανόνες. Οι κανόνες πρέπει να τηρούνται και να ερμηνεύονται (και) κατά γράμμα...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.