Jump to content



Grand Theft Auto: San Andreas


ZeN75

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από aristos87

Πήγα εκεί που δείχνεις με το ποντίκη αλλά δεν είδα να έχει κατι :confused:

...

Lol ρε συ, ποιο ποντικι, τον αλλο κερσορα δες που δειχνει την θεση σου στον χαρτη

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unstoppable

Lol ρε συ, ποιο ποντικι, τον αλλο κερσορα δες που δειχνει την θεση σου στον χαρτη

O fragma πώς κατάφερε και μάμησε!!?? Εγώ βάζω την ουτάνα μέσα στο αμάξι και μετά πάω κάπου σκοτινά κουνιέτε το αμάξι και τέλος :p Πώς γίνετε κανονικά???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

O fragma πώς κατάφερε και μάμησε!!?? Εγώ βάζω την ουτάνα μέσα στο αμάξι και μετά πάω κάπου σκοτινά κουνιέτε το αμάξι και τέλος :p Πώς γίνετε κανονικά???

Εισαι μικρος ακομα γι'αυτο. Οταν εγκατεστησες το παιχνιδι, στην ερωτηση ηλικιας τι απαντησες?

Αρχική απάντηση από FrOsT

Προφυλακτικά αγοράζεις?:rofl:

Ρε πάτε καμια βόλτα έξω που κάνουν παρέλαση...;)

Ασε ρε Frost, τσαμπα κραζω.

Παντως το παιχνιδι απο αποψης γραφικων ειναι ΠΑΝΑΘΛΙΟ. Λυπαμαι, αλλα δεν νοηται, εν ετη 2005 να δινεις τετοια γραφικα και μαλιστα σε παιχνιδια που περιμενουν ολοι ανελλιπως.

Να χεσω τις 6x00 Και τις X8x0 καρτες που χρυσοπληρωσαμε. Και για να μην βγει κανενας και πει οτι το παιχνιδι δεν το παιζεις για τα γραφικα του, ας πουλησει τοτε την καρτα του και ας παρει μια 6200 και να τρεχει σε 320χ200 ολα τα παιχνιδια, μιας και τα παιχνιδια δεν τα παιζεις για τα γραφικα τους.

ΠΑΛΙΟ ΑΧΡΗΣΤΟΙ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

Προφυλακτικά αγοράζεις?:rofl:

Ρε πάτε καμια βόλτα έξω που κάνουν παρέλαση...;)

Πάμε πάμε... ολο το πρωί έξω ήμουν :p

Αρχική απάντηση από jax7480

Εισαι μικρος ακομα γι'αυτο. Οταν εγκατεστησες το παιχνιδι, στην ερωτηση ηλικιας τι απαντησες?

18 είμαι φίλε Ζαξ :cool: Τι μικρός?? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 00:28]

.......

Ασε ρε Frost, τσαμπα κραζω.

Παντως το παιχνιδι απο αποψης γραφικων ειναι ΠΑΝΑΘΛΙΟ. Λυπαμαι, αλλα δεν νοηται, εν ετη 2005 να δινεις τετοια γραφικα και μαλιστα σε παιχνιδια που περιμενουν ολοι ανελλιπως.

Να χεσω τις 6x00 Και τις X8x0 καρτες που χρυσοπληρωσαμε. Και για να μην βγει κανενας και πει οτι το παιχνιδι δεν το παιζεις για τα γραφικα του, ας πουλησει τοτε την καρτα του και ας παρει μια 6200 και να τρεχει σε 320χ200 ολα τα παιχνιδια, μιας και τα παιχνιδια δεν τα παιζεις για τα γραφικα τους.

ΠΑΛΙΟ ΑΧΡΗΣΤΟΙ

Ρε WOW λέμε. Ουπς λάθος thread... :p

Link to comment
Share on other sites

οντως τα γραφικα φαινονται gtp, αλλα σε συγκριση με το vice city τρωγονται, ε τωρα με τις next gen consoles δεν νομιζω το επομενο gta να ειναι και αυτο πατος σε αυτον τον τομεα, πλακα θα χει να παρουν τα δικαιωματα για την cry engine :p μπορει να τα βγαλει περα με τις αχανεις εκτασεις αλλα με τους 32893320234023 πεζους και την κινηση στους δεν ξερω τι θα γινει :...: βασικα ι LS3D που χρησιμοποιηθηκε για το mafia φαινεται να χει πολλες δυνατοτητες αν και σε καποιες περιπτωσεις τα 512 mb ddr πεφτανε "λιγα"

τεσπα, οσοι ενδιαφερεστε για digital πηδουλο ----> http://www.megagames.com/news/html/console/gtasanandreasuncensored.shtml (φτου σας ρε :devil: ) στο 60% ειμαι ακομα, τελικα αποτι καταλαβαινω στα torrents ισχυει το " πολλα τα gigabyte, ολοι θελουν αλλα δεν δινουν, να κατεβαζω με 40kb/s γινεται ? :p "

edit : rul0z το νεο μαλλακι της καλομοιρας :banging: :banging: αλλα Mai Shiranui > all θυληκο χωρις καμπυλες ειναι σαν hamburger χωρις μπιφτεκι

11913.jpg

εχω και κατι videoz απο linsey dawn mckenzie, ειπαμε καμπυλες αλλα αυτη το παρακανε ! μονο το σχημα της λεκανης της με πωρονει, οσο βλεπω τα oYo της νομιζω οτι θα βγουνε εξω απτην οθονη και θα με χαστουκισουν :woot: yoko matsugane / harumi nemoto any1 ? το 10/10 παντως παει χαλαρα σε Krista Allen και Jeannie Millar

( soft pr0n το καταντησαμε το thread :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$

Παιδες βαλτε τα mp3 της επιλογης σας μεσα στον φακελο :

.../εγγραφα χρηστη..../GTA San Andreas User Files/User Tracks/

για να τα ακουτε μεσω του σταθμου User's tracks....:T::p:D

ω όχι, δεν έπρεπε να το πεις αυτό, θα λιώσουμε :hehe:

Αρχική απάντηση από jax7480

Ασε ρε Frost, τσαμπα κραζω.

Παντως το παιχνιδι απο αποψης γραφικων ειναι ΠΑΝΑΘΛΙΟ. Λυπαμαι, αλλα δεν νοηται, εν ετη 2005 να δινεις τετοια γραφικα και μαλιστα σε παιχνιδια που περιμενουν ολοι ανελλιπως.

Να χεσω τις 6x00 Και τις X8x0 καρτες που χρυσοπληρωσαμε. Και για να μην βγει κανενας και πει οτι το παιχνιδι δεν το παιζεις για τα γραφικα του, ας πουλησει τοτε την καρτα του και ας παρει μια 6200 και να τρεχει σε 320χ200 ολα τα παιχνιδια, μιας και τα παιχνιδια δεν τα παιζεις για τα γραφικα τους.

ΠΑΛΙΟ ΑΧΡΗΣΤΟΙ

εμένα μια χαρά μου φαίνεται, εντάξει στα 1280*1024 μου κολλάει λίγο, αλλά 1024*768 στην ti4200 μου παίζει μια χαρά. Έτσι πρέπει να ναι τα παιχνίδια, όχι σαν το doom, 6800 για να βλέπεις μόνο μαύρο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$

@Sotiris

Γιατι θα λιωσεται?:o

Μηπως δεν επρεπε να το πω.....?:p

ξυπνάω και βάζω καμιά 20αριά τραγουδάκια να ακούω σαν άνθρωπος.

αν είναι να τα ακούω από το in car του gta καήκαμε :p

Link to comment
Share on other sites

Πω πω.... την μυριστηκα την δουλεια...GTA με... Rachmaninov θα παιζει ο κολλημενος χημικος!! αντε τωρα να σκοτωνεις κοσμο με το αμαξι και να ακους Bethoven.... Ενα πραγμα σαν τον Hannibal Lecter θα ειναι....

Εγω δεν εχω λογο να αλλαξω τα μουσικα themes του παιχνιδιου... με εκφραζουν απολυτα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Πω πω.... την μυριστηκα την δουλεια...GTA με... Rachmaninov θα παιζει ο κολλημενος χημικος!! αντε τωρα να σκοτωνεις κοσμο με το αμαξι και να ακους Bethoven.... Ενα πραγμα σαν τον Hannibal Lecter θα ειναι....

Εγω δεν εχω λογο να αλλαξω τα μουσικα themes του παιχνιδιου... με εκφραζουν απολυτα...

κακοήθειες. μα τι εγκάθετοι που ναι εκεί στην πάτρα...

chopin για ψυχική ισορροπία.

(παρεπιπτόντως το ντυσιματάκι μου αρέσει πολύ, σαν ταλιμπάν τον έχω κάνει τον τύπο :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτα τραγικά δύσκολο σε φάσεις ή εγώ είμαι λαμάς ga(y)mer; Έχω ρίξει απίστευτα καντήλια σε μερικές αποστολές, σίγουρα το παιχνίδι δε κάνει καλό σε κατηγορίες πληθυσμού που σπάνε κανα πληκτρολόγιο που και που όπως ο υποφαινόμενος

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Είναι απαράδεκτα τραγικά δύσκολο σε φάσεις ή εγώ είμαι λαμάς ga(y)mer; Έχω ρίξει απίστευτα καντήλια σε μερικές αποστολές, σίγουρα το παιχνίδι δε κάνει καλό σε κατηγορίες πληθυσμού που σπάνε κανα πληκτρολόγιο που και που όπως ο υποφαινόμενος

από καντήλια άλλο τίποτα. έχω κολλήσει στον og loc, δε μπορώ να σκοτώσω τον καραγκιόζη στη μηχανή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.