Jump to content



Grand Theft Auto: San Andreas


ZeN75

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Εγω το τερμάτισα όταν μου έδειχνε 70% περίπου ο Μετρητής.... Ενα Αεροπλάνο Που απογειώνεται καθετα η οριζοντια το έχεις πάρει ?

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΕΞΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ 98c

Αναμεσα στο σπίτι του Big Smoke (αν το θυμαστε) και το δικό μου (λιγο προς τα κάτω ετσι οπως βλέπετε τον χάρτη)

Και μολις το παίρνω γίνομαι πακεταδόρος και παίρνεις καλά λεφτάκια αν μολις αρχίσατε το παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, έχουμε μέλλον δηλαδή....

Αεροπλάνο; Όχι. Τώρα είμαι σε μια αποστολή που οδηγείς ένα αεροπλανάκι (μοντελάκι) και πρέπει να φας κάτι κούριερ...

Θυμάσαι μήπως πόσες αποστολές έχει; (Να προετοιμαστώ ψυχολογικά τουλάχιστον:D )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sbeetle

Ωχ, έχουμε μέλλον δηλαδή....

Αεροπλάνο; Όχι. Τώρα είμαι σε μια αποστολή που οδηγείς ένα αεροπλανάκι (μοντελάκι) και πρέπει να φας κάτι κούριερ...

Θυμάσαι μήπως πόσες αποστολές έχει; (Να προετοιμαστώ ψυχολογικά τουλάχιστον:D )

χαλαροσ εκαι ηρεμισε............

πολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες ακομα μην μασας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sbeetle

Ωχ, έχουμε μέλλον δηλαδή....

Αεροπλάνο; Όχι. Τώρα είμαι σε μια αποστολή που οδηγείς ένα αεροπλανάκι (μοντελάκι) και πρέπει να φας κάτι κούριερ...

Θυμάσαι μήπως πόσες αποστολές έχει; (Να προετοιμαστώ ψυχολογικά τουλάχιστον:D )

EEEEEeeeee Εγώ το βαρέθηκα ακριβώς μετά αυτή την αποστολή.....

Ελά από μάκρη να πάμε για κανένα μπάνιο αύριο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ngt

Ρε Dj alex εσυ τα φτιανεις αυτα η τα κατεβάζεις ? Με μπερδευει η προταση σου (τα νεα ΣΟΥ μοντελα ?)

και τα 2 αλλα τα περισοτερα τα βρισκο

αυτα που ευτια3α ηταν η

hahabusa turbo

to motard

kai naked R1

και μερικες βελτιοσεις στα αμαξια

επισεις αλαζο σιμπεριφορα στα αμαξια

ροπες αλογα τελικες σχεσησ κιβοτιου αναρτισεις κτλ κτλ

ειναι τεραστιο παιχνιδι αν το ψαξης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από planetman [09-08-2005 15:00]

Σε μία αποστολή που μπαίνεις στο καζίνο στην εικόνα με το δολλάριο που πρέπει να πάρω ένα αεροπλάνο και να πάω σε ένα σημείο και καλά να πηδήξω με το αλεξίπτωτο αλλά δεν καταλαβαίνω τί πρέπει να κάνω, πετάω πάνω από το σημείο αλλά τίποτα. Ξέρει κανείς τί να κάνω εκεί;

Μπορεί κάποιος να μου τί κάνω εκεί; Δεν μπορώ να πέσω με κανένα κουμπί. Πώς γίνεται;:help:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακόμα πάντως δεν κατάλαβα γιατί δεν βλέπω τις ΧΧΧ σχηνές. Το ξαναεγκατέστησα αλλα δεν μου ζήτησε ηλικία! Τι να κάνω?????

edit/ μολις καταλαβα οτι θέλεις το ειδικο mod αλλά το έχουν διαγράψει από την σελίδα που ήταν, μπορει να το στείλει κανείς η κάτι τετοιο???? /edit:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

Μπορεί κάποιος να μου τί κάνω εκεί; Δεν μπορώ να πέσω με κανένα κουμπί. Πώς γίνεται;:help:

Πρέπει να πετάς σε αρκετά μεγάλο ύψος και μόλις φτάσεις στο δαχτυλίδι τότε πηδάς

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sbeetle [29-08-2005 19:35]

Πρέπει να πετάς σε αρκετά μεγάλο ύψος και μόλις φτάσεις στο δαχτυλίδι τότε πηδάς

Πού στον κόρακα είναι το δαχτυλίδι; Δεν το βρίσκω που να χτυπιέμαι κάτω.

Μετά το βιντεάκι της αποστολής, πάω στο αεροδρόμιο και μπαίνω στο αεροπλάνο. Το απογειώνω και το πάω στο σημείο που λέμε με το δαχτυλίδι. Κάνω κάτι λάθος; Πού βρίσκεται το δαχτυλίδι; Κάποιο screenshot;:help:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.