Jump to content



Grand Theft Auto: San Andreas


ZeN75

Recommended Posts

Ρε Χάρη... πρώτα ρίξε τα αεροπλάνα και άσε στο τέλος τα πλεούμενα.

Μόλις τα ρίξεις πήγαινε στα βαπόρια και βάλε τις τουρμπίνες στα κάθετα. (νομίζω πάει με το numpad2) Έτσι δε χρείαζεται μανούβρα μιας και θα είσαι σταθερά στον αέρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Ευχαριστώ ’κη. Προχτές έπαιζα την αποστολή που παίρνεις ένα μικρό αεροπλάνο και πρέπει να κάνεις intercept ένα μεγάλο. Μετά από 5-6 προσπάθειες που κατάφερα να μπω στο μεγάλο, έπρεπε μετά να το προσγειώσω. Έλα όμως που δεν θυμόμουν πώς ανοίγουν οι ρόδες και σβολώθηκα. Εχτές το πέρασα.:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Ρε Χάρη... πρώτα ρίξε τα αεροπλάνα και άσε στο τέλος τα πλεούμενα.

Μόλις τα ρίξεις πήγαινε στα βαπόρια και βάλε τις τουρμπίνες στα κάθετα. (νομίζω πάει με το numpad2) Έτσι δε χρείαζεται μανούβρα μιας και θα είσαι σταθερά στον αέρα.

To τερμάτισα ρε επιτέλους, το Σάββατο...........

Αν σου πω πως το πέρασα αυτό................ Κλέβω το τζετ, το προσγειώνω κάπου, πηγαίνω από στεριά και διαλύω τα πλοία, ξαναπαίρνω το τζετ, διαλύω και το αεροπλάνα , και μετά το προσγειώνω. Είναι λίγο πόντιο, το ξέρω....

Τέλος καλό, όλα καλά.....Αν και έχει ακόμη υλικό... Στο 62% είμαι.........

Link to comment
Share on other sites

Ανακαλυψα κατι πολυ κουφο... Οταν εισαι με Χ2 9 φορες στις 10 θα σου "κοψει" τα cutscenes. Σαν να πατας space για να τα περασεις. Εκανα uninstall-reinstall, αλλο λειτουργικο, και τελικα καταλαβα οτι αν βαλεις affinity ΜΟΝΟ τον ενα απο τους 2 επεξεργαστες, ολα παιζουν νορμαλ....

Εγω εχω μεινει λιγο πισω λογω διακοπων + oc, και εχω κολλησει στην πιστα που κυνηγας ενα αεροπλανο και παει να σκοτωσει εναν μαφιοζο και πρεπει να περασεις απο εναν κυκλο στην ουρα του πριν φτασει στο las venturas.... κανα tip παιζει? Μπορω να περασω με την "μουρη" απο τον κυκλο ή πρεπει να κανω κυκλο να βρεθω απο πισω του??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Ανακαλυψα κατι πολυ κουφο... Οταν εισαι με Χ2 9 φορες στις 10 θα σου "κοψει" τα cutscenes. Σαν να πατας space για να τα περασεις. Εκανα uninstall-reinstall, αλλο λειτουργικο, και τελικα καταλαβα οτι αν βαλεις affinity ΜΟΝΟ τον ενα απο τους 2 επεξεργαστες, ολα παιζουν νορμαλ....

Εγω εχω μεινει λιγο πισω λογω διακοπων + oc, και εχω κολλησει στην πιστα που κυνηγας ενα αεροπλανο και παει να σκοτωσει εναν μαφιοζο και πρεπει να περασεις απο εναν κυκλο στην ουρα του πριν φτασει στο las venturas.... κανα tip παιζει? Μπορω να περασω με την "μουρη" απο τον κυκλο ή πρεπει να κανω κυκλο να βρεθω απο πισω του??

Να είσαι ψηλά και να κάνεις αναστροφή μόλις νομίζεις ότι είναι από κάτω σου.

Μετά με μια βύθιση θα καταφέρεις να το φτάσεις

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πρέπει να κάνεις τον κύκλο και να βρεθείς πίσω του...... Εμένα με παίδεψε αρκετά, γιατί αυτό που έχεις εσύ σέρνεται, ενώ το άλλο είναι ...τζετάκι. Πρέπει δηλαδή με το που το δεις να κουνιέται στο ραντάρ να αρχίσεις την αναστροφή αλλιώς ...σου φεύγει. Καλό λιώσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η αποστολη με το αεροπλανο εκτος του οτι ειναι σχετικα δυσκολο να πιασεις το τζετ με τη σακαρακα σου εχει και το πιο γελοιο cutscene του παιχνιδιου. Ουτε ο 007 δεν τα κανει αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Ασε τα GTA και ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ! Μας λειπει ο υπουλος και μουλοχτος χαρακτηρας σου παλιοπαιδο...Arathi Basin, ενας λογος να γυρισεις πισω :p..

Πάρε και εσύ amd να βρεις την υγειά σου, με γλίτωσε από την intel και τα mmorpg :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 00:42]

Πάρε και εσύ amd να βρεις την υγειά σου, με γλίτωσε από την intel και τα mmorpg :hehe:

Τώρα με τον διπύρηνο μπορείς να παίζεις wow και gta ταυτόχρονα... :p

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Εγω εχω κολλησει στην αποστολη 10 που πρεπει να κανεις κατι κολπα με το αυτοκινητο.Δεν ξερω τι κουμπια πρεπει να πατησω.Μηπως ξερει κανενας?:mobile1::shout:Ειμαι πολυ καιρο κολλημενος σε αυτη την αποστολη

Link to comment
Share on other sites

:OT:

Εγω εχω κολλησει στην αποστολη 10 που πρεπει να κανεις κατι κολπα με το αυτοκινητο.Δεν ξερω τι κουμπια πρεπει να πατησω.Μηπως ξερει κανενας?:mobile1::shout:

Its Alive, its Alive, the thread is Alive :clap::clap:

:OT:

Όχι σοβαρά τώρα, πραγματικά, 1000 συγνώμη που δεν μπορώ να απαντήσω, αλλά πάνε 5 χρόνια + απο το τελευταίο ποστ, πολύ δύσκολα να είναι το παιχνίδι ακόμα κάπου εγκατεστημένο.

Link to comment
Share on other sites

Οντως τα default δεν τα θυμαμαι αλλα κατα πασα πιθανοτητα ειναι καποιος απο τους παρακατω συνδιασμους, w a s d ή cursor keys ή num8 num4 num5 num6 .

Γιατι ομως εχεις κολλησει, απο οτι θυμαμαι δεν χρειαζοταν να κερδισεις για να προχωρησει το παιχνιδι, εκτος αν λες αλλη απο αυτη που νομιζω.

Δωσε ενα screenshot.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.