Jump to content



Grand Theft Auto: San Andreas


ZeN75

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από planetman

Πού στον κόρακα είναι το δαχτυλίδι; Δεν το βρίσκω που να χτυπιέμαι κάτω.

Μετά το βιντεάκι της αποστολής, πάω στο αεροδρόμιο και μπαίνω στο αεροπλάνο. Το απογειώνω και το πάω στο σημείο που λέμε με το δαχτυλίδι. Κάνω κάτι λάθος; Πού βρίσκεται το δαχτυλίδι; Κάποιο screenshot;:help:

Ρε συ το δαχτυλίδι είναι σε αρκετά μεγάλο ύψος και το κωλοαεροπλάνο αυτό δεν τραβάει με τίποτα. Πρόσπαθησε με το που το απογειώσεις να πετάς όσο το δυνατόν πιο ψηλά. Όταν φτάσεις εκεί, αν είσαι σε μεγάλο ύψος αποκλείεται να μην το δεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Βρε παιδιά τι συμβαίνει και όταν πατάω δεξί κλικ για να σημαδέψω αυτόματα αρχίζει να κατεβαίνει προς τα κάτω ο στόχος μόνος του και να σημαδεύει τα πόδια μου.Αν το κουνήσω δείχνει εκεί που θέλω αλλά μ΄λοις σταματήσω τη κίνηση πάλι ξανακατεβαίνει...πολύ σπαστικό...

καμμιά ιδέα?αν το unistall κρατήσω τα saves και το ξαναματα-install θα λυθεί το πρόβλημα?το έχει συναντήσει κανείς αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης [Σήμερα, στις 15:59]

Βρε παιδιά τι συμβαίνει και όταν πατάω δεξί κλικ για να σημαδέψω αυτόματα αρχίζει να κατεβαίνει προς τα κάτω ο στόχος μόνος του και να σημαδεύει τα πόδια μου.Αν το κουνήσω δείχνει εκεί που θέλω αλλά μ΄λοις σταματήσω τη κίνηση πάλι ξανακατεβαίνει...πολύ σπαστικό...

καμμιά ιδέα?αν το unistall κρατήσω τα saves και το ξαναματα-install θα λυθεί το πρόβλημα?το έχει συναντήσει κανείς αυτό?

απλα εχεισ βαλει στα controls στο look down το δεξι κλικ:)

αν παλι δεν λυθει το προβλημα σου κανε αυτο που ειπες κρατωντας τα save

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

Sbeetle, το βρήκα επιτέλους. Δεν φαντάστηκα ότι θα βρίσκεται σε τόοοοοοσο μεγάλο ύψος. Thanks.

Κοίτα αν δεν το έβρισκες, θα ερχόμουνα σπίτι σου να στο περάσω εγώ,αλλά θα έφευγα με τη φίλιπς...:D:p

Μετά είναι τα ωραία.... Εγώ έχω κολλήσει σε μια αποστολή πιο μετά που πετάς με κάτι σαν F-16.... Δύσκολο πράγμα να είσαι πιλότος...

Link to comment
Share on other sites

Ε, εντάξει δεν είμαι και πλεονέκτης..........:D

Και με την οθόνη βολεύομαι.....

’μα στο τερματίσω, θα μου τα χαρίσεις;:D :D :p

Πάντως, με έχει εκνευρίσει η αποστολή με το μαχητικό....Για προχώρα μπας και βρεις εσύ καμιά καλύτερη λύση, γιατί εγώ δεν.....

Link to comment
Share on other sites

Ε... αυτή με το Harier είναι.

Αυτό το πέρνεις από το αεροπλανοφόρο.

Δεν είναι τραγικά δύσκολη. Μόλις ρίξεις τα μαχητικά είναι ευκόλη.

Απλά να δοκίμασεις όταν βλέπεις να έρχετε ρούκετα να κάνεις δεξία αριστερά / πάνω κάτω κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δυσκολεύομαι πολύ με τα αεροπλάνα/ελικόπτερα. Εμένα μου την έχει σπάσει αυτή που πηγαίνω στην κορφή ενός βουνού και κυνηγάω κάποιον και μετά πρέπει να μπω σε ελικόπτερο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Ε... αυτή με το Harier είναι.

Αυτό το πέρνεις από το αεροπλανοφόρο.

Δεν είναι τραγικά δύσκολη. Μόλις ρίξεις τα μαχητικά είναι ευκόλη.

Απλά να δοκίμασεις όταν βλέπεις να έρχετε ρούκετα να κάνεις δεξία αριστερά / πάνω κάτω κτλ.

Ρε συ Μάκη, μια δυο φορές κατάφερα να τα ρίξω, αλλά ήταν από ...τύχη. Θέλει ώρα το κερατένιο.... είναι δύσκολες οι μανούβρε εκεί περα για να χτυπήσεις τα πλοία.....Μάλλον δεν κάνω για πιλότος.....

Αρχική απάντηση από planetman

Κι εγώ δυσκολεύομαι πολύ με τα αεροπλάνα/ελικόπτερα. Εμένα μου την έχει σπάσει αυτή που πηγαίνω στην κορφή ενός βουνού και κυνηγάω κάποιον και μετά πρέπει να μπω σε ελικόπτερο.

Εγώ σε αυτή έκανα μια πουστια, γιατί βαριόμουν να τον κυνηγάω με το ελικόπτερο....

Τους την έπεσα από πίσω, από τη μεριά που είναι τα ελικόπτερα και τους περιέλαβα με το όπλο που αμολάει ρουκέτες (δε ξέρω αν το έχεις). Τους έφαγα όλους (και το στόχο) πριν ανέβει στο ελικόπτερο....

ΥΓ. Να σου δώσω διεύθυνση για τα ηχεία που λέγαμε;:D:p

EDIT: Τώρα διάβασα στο άλλο θρέντ, ότι μόλις τα πήρες.........Καλορίζικα και καλά ακούσματα......... πολύ ωραία ηχεία..........

Link to comment
Share on other sites

Αν και το εχω τελειωσει και το εχω κανει uninstall το παιχνιδι

Το εχω και εγω ακομα το Hot Coffee

καποια ομως απο της φιλεναδες σου(την Ξανθια με την φωνη αλλα νταλικερη) την βγαζει με εντελως λαθος textures την ωρα της ερωτικης πραξης...

Κριμα και ειναι και απο τις καλυτερες εκει μεσα απο εμφανιση :p

Το καινουργιο παιχνιδι που ετοιμαζει η ROCKSTAR το Βully το εχει δει κανεις ??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.