Jump to content



Grand Theft Auto: San Andreas


ZeN75

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

γεια και παλι...να ρωτησω κατι για το hot coffee?υπαρχει τροποε να το χρησιμοποιησω στο παιχνιδι που εχω ξεκινησει?η πρεπει υποχρεωτικα να ξεκιναω new game?γιατι αν ειναι ετσι,στην αρχη ειναι κλειδωμενες οι αλλες περιοχες,οποτε πρεπει να παιξω απο την αρχη...πειτε κατι plz!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση

Πολύ καλό σαν παιχνίδι....δε λέω...

Αλλά δεν σας ενοχλεί που αν βάλετε "frame limiter" (στην ουσία είναι το verical sync.) το παιχνίδι παίζει μόνιμα με 25fps?

Eντάξει θα μου πείτε ..βγάλτο, αλλά μετά γίνεται ένα αίσχος αφού τα γραφικά "κόβονται", χάνουν την συνοχή τους και δεν είναι "συμπαγή" πλέον, σε κάθε κίνηση ή "στροφή" και βέβαια αυτό είναι απαράδεκτο...

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο, βελτιώνεται αρκετά η κατάσταση... :T:

Αν και σε μερικά σημεία (αδικαιολόγητα θα έλεγα) πάει πάλι να "fixάρει" στα 30fps ή πέφτει στα 45... ευτυχώς προσωρινά , αλλά σου χαλάει την γενική εικόνα

Σίγουρα απέχει πολύ από αυτό που χαρακτηρίζουμε "νεράκι", και δεν είναι ότι ζορίζεται από ανάλυση, φίλτρα, εφέ - δοκίμασα και με χαμηλή ανάλυση χωρίς φίλτρα.. τα ίδια

Τεσπα... λεπτομέρειες..

EDIT: Τελικά το παιχνίδι παίζει "σωστά" μόνο με το Frame limiter ON... 30fps μεν, αλλά σωστά

Παρατήρησα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά, η κίνηση δεν ήταν σταθερή, τη μία πήγαινε normal και την άλλη σαν να έδινε "γκάζι".. και πάλι ξανάπεφτε - πολύ άσχημο

Διάβασα και το readme του παιχνιδιού, και ανέφερε ότι όντως μπορεί να υπάρξει πρόβλημα χωρίς αυτό

Link to comment
Share on other sites

Σε μία αποστολή που μπαίνεις στο καζίνο στην εικόνα με το δολλάριο που πρέπει να πάρω ένα αεροπλάνο και να πάω σε ένα σημείο και καλά να πηδήξω με το αλεξίπτωτο αλλά δεν καταλαβαίνω τί πρέπει να κάνω, πετάω πάνω από το σημείο αλλά τίποτα. Ξέρει κανείς τί να κάνω εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

Σε μία αποστολή που μπαίνεις στο καζίνο στην εικόνα με το δολλάριο που πρέπει να πάρω ένα αεροπλάνο και να πάω σε ένα σημείο και καλά να πηδήξω με το αλεξίπτωτο αλλά δεν καταλαβαίνω τί πρέπει να κάνω, πετάω πάνω από το σημείο αλλά τίποτα. Ξέρει κανείς τί να κάνω εκεί;

πατας το enter και πεφτης με το αλεξιπτοτο το ανοιγης και προσγιονεσε στο νερο κοντα στην δεξια αποβαθρα και μετα ανεβενεις και σου δινει οδηγιες για το μετα......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tanner [Χθες, στις 16:00]

ρε παιδες,την αποστολη που με το enduro μαζι με το big smoke ακολουθεις ενα τρενο με 4 τρομπες κ πρεπει να τους σκοτωσεις,πως την περνας????????

Απλα ακολουθεις το τρενο προσπαθωντας να παραμενεις οσο μπορεις πιο κοντα στο βαγονι με τους τυπους και κοντα στο τελος της γραμμης τους καθαριζει ολους ο smoke, δεν χρειαζεται να πυροβολεις εσυ.

Ειναι λιγακι δυσκολη, εγω την περασα με την 5η-6η προσπαθεια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tanner

μα εγω το εχω δοκιμασει αυτο που λες καμια 20ρια φορες κ ετσι κ με αλλον τροπο κ τιποτα δε γινεται

Προσπάθησε να δίνεις καλύτερο οπτικό πεδίο στον smoke όπως και αρκετό χρόνο για να τους ξεπαστρεύει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tanner

ρε παιδες,την αποστολη που με το enduro μαζι με το big smoke ακολουθεις ενα τρενο με 4 τρομπες κ πρεπει να τους σκοτωσεις,πως την περνας????????

Πρεπει να εισαι συνεχεια διπλα στο πρωτο βαγονι.Προσεξε γιατι ερχονται και 2 τρενα καποιες στιγμες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tanner

μηπως υπαρχει καποιο τρικ για να τα καταφερω?(θα αρχισω να νομιζω οτι ειμαι κουλος...)

Κουλός δεν είσαι, ούτε τρικ υπάρχει,κάτι δεν θα κάνει σωστά...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tanner

μηπως υπαρχει καποιο τρικ για να τα καταφερω?(θα αρχισω να νομιζω οτι ειμαι κουλος...)

δεν υπάρχει κάποιο τρικ. προσπάθησε να κρατιέσαι κοντά στο πρώτο βαγόνι, στη δεξιά σιδηροδρομική ράγα. σε κάθε περίπτωση πρέπει ο smoke να βαράει και απ'τους αντιπάλους να τρέχει αίμα (να μη βαράει στον αέρα δλδ.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.