Jump to content



Grand Theft Auto: San Andreas


ZeN75

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από planetman [Σήμερα, στις 00:14]

Παιδιά, μια ερώτηση. Ποιός είναι ο γρηγορότερος τρόπος να μαζέψεις λεφτά; Χωρίς cheats Μιλάμε...

Ιππόδρομος.... :cool:

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση. Με ποιο κουμπί πηδάς από το αεροπλάνο;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

Ρε παιδιά, στην αποστολή που παίρνεις ένα αμάξι που χοροπηδάει και πρέπει να χοροπηδάς με τον ρυθμό της μουσικής, πώς το κάνετε; Όπως και να το κάνω μου λέει πως καθυστερώ και ότι το κάνω λάθος. Πώς γίνεται; :confused:

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ, ενώ με τον Dj και τον χορό που είναι ίδιας φιλοσοφίας τα κατάφερα με την 2ή. Με το αμάξι δεν τα καταφέρνω ούτε πόντο να πάρω...

Μήπως πατάω λάθος κουμπιά??

Πχ: Για Αριστερό βελάκι ποιά κουμπιά πρέπει να πατήσω??:o

Link to comment
Share on other sites

Ιππόδρομος; Να υποθέσω ότι σου τον εμφανίζει αργά σχετικά; Γιατί ακόμα δεν έχω δει σχετικά.

Πάντως πλάκα πλάκα το παιχνίδι είναι απόλαυση. Ό, τι δεν έκανα σε όλη μου τη ζωή, το έκανα στο παιχνίδι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, επειδη μετα την αποστολη με το monster truck (και το "χρυσο" 4:18) ακουγα WCTR και βγαινει σε καποια φαση ο Big Smoke και κανει

"This is well known community benefactor Big Smoke! Keep our streets drug free"

και ελιωσα στο γελιο εκει που οδηγουσα προς το γκαραζ μου... και το παρκαρα στην.... θαλασσα!

Και μετα εσωσα και πανω απο το save game....

Το ξαναβρισκω καθολου μετα στο παιχνιδι, ή τελειωσε η φαση με το φορτηγο... Εχει καμμια σειρα αποστολων (οπως με το pimp-mobile που κανεις pimpin' ho's ) τις οποιες και εχασα εφοσον παρκαρα το φορτηγο στον βυθο??????

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μου έχει σπάσει τα νεύρα! Έχω FX5700 256MB & P4 1.9GHz (Willamette) + 512MB SDRAM (133MHz) και τρέχει στα 10-20 FPS, πράγμα που σημαίνει ότι είναι δεν είναι playable. Όταν όμως μπαίνω σε αυτοκίνητο τότε πέφτει στα 6-10 FPS και το παιχνίδι γίνεται unplayable - θυμίζει κάτι σε slideshow. Και αυτό γίνεται με όλα στο low ακόμα και σε 640x480x16! Μπορείτε να μου πείτε τι φταίει?

Link to comment
Share on other sites

βασικα η SD ram θα ειναι το προβλημα + οτι μπορει να σερνεται ο σκληρος, κανε ενα defrag, βαλε 640*480*32 τουλαχιστον (16 bit εχω να βαλω απ'το 99 και πολλα παιχνιδια εχουνε προβληματα αμα δεν ρυθμισεις για 32) στο fx quality βαλε Low εξαλλου περα απο μερικες extra σκιες δεν χανεις τπτ αλλο και πειραματισου λιγο με το draw distance,

α μην ξεχασω το κλασσικο :p : update τους drivers για την mobo, την 5700fx και την καρτα ηχου, επισης αμα εχεις καρτα ηχου on-board δοκιμασε να χαμηλωσεις το acceleration σε off-basic απο start > run > dxdiag > sound ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια μολισ προχτηες πηρα το san andreas χωρις να εχω παιξει τα προηγουμενα,κ επροσπαθω να τελειωσω πριν τις 10 αυγουστου γιατ ιαλλιως παει η εξετ.να ρωτησω κατι?πως γινεται να πηδηξεις τη γκομενα και να σου βγαλει την εικονα που ποσταραν καποιοι πιο πριν?ως τωρα τη καταλινα πηδηξε κ δεν εκανε τπτ,κ τιν δενιζ κ απλα μπαινει στο σπιτι τισ και κουνιεται το αμαξι....πειτε τπτ

Link to comment
Share on other sites

παιδες ΗELP ...............

πως θα καταλαβω οτι τερματισα το παιχνιδη ???

επισεις στον χαρτι υπαρχει ενα κοκκινο σπιτακι (εταιρια αμαξιων) πως την περνω???

και τελευτεο ειμαι σε μια σκατο αποστολη με ενα αεροπλανο και πρεπει να παω απο πανο εχει κανεις καμια ιδεα πως να το κανο γιατι δεν προλαβενο και φευγει???

Link to comment
Share on other sites

σε αυτη την εταιρεια εχει κοντα ενα Pay n spray και ενα αλλο garage για modding στο αμαξι σου, για να την παρεις πρεπει να ολοκληρωσεις το driving school που ειναι λιγο πιο κατω, btw εχει μια γκομενα εκει που θα ενδιαφερθει αμα εχεις υψηλο sex appeal και 50% body fat

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.