Jump to content



Grand Theft Auto: San Andreas


ZeN75

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Βασιλης

που ειναι ρε γαμωτο τα saved game files???Απο το πρωι βγαζει ενα κουφο σφαλμα.....ακουγεται ηχος κτλ κτλκανονικα και δεν εχ σημα στην οθονη.....Input not supported βγαζει......

Τα saves ειναι στο my documents

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τελειωσει ρε γαμωτο τις Αποστολες τις Ιστοριας του παιχνιδιου :(

Η τελευταια πιστα της ιστοριας οπου κυνηγας το πυροσβεστικο με τον "τελευταιο κακο" ηταν φοβερη :D

Εχει και κατι αλλες μικροτερης σημασιας αλλα δεν λενε τιποτα το σπουδαιο

ειναι βαρετες

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ξενερωσει με αυτο το saving system, μια στραβη και κανεις load 22319823189 μετρα πιο κει εκτος αν θες να συνεχυσεις χωρις οπλα ( δεν γουσταρω cheats sorry :p ) χτες το τερματισα παρολο που αργησα 3-4 μερες επειδη δεν μπορουσα να παιξω και η μλκια ειναι η τελευταια αποστολη κραταει λιγη ωρα και λιγο πιο μετα ψοφησα απο μια μλκια σε gang war , το uzi απλονε συνεχεια και οι σφαιρες πηγαινανε παντου εκτος απο κει που εδειχνε το στοχαστρο, ειχα και ζοχαδες και ελεγα δεν μαμιεται, επειδη δεν εχει το αντιστοιχο skill ο χαρακτηρας πρεπει να κανω tap-tap το fire ?

βασικα ειχα κι εγω το κολλημα καθε φορα που ψοφαω να κανω load αντι να τρεχω απτο νοσοκομειο στο ammu-nation, σε προηγουμενα σταδια ητανε δικαιολογημενο μιας και δεν ειχα ουτε τρελα λεφτα ουτε ειχε οτι ακριβως χρειαζομουνα ( RPG που αγοραζεις γαμω ? ) αλλα τωρα να πανε στο βροντο 2000 σφαιρες για M4 ? ( μην μιλησω για τις 7000 στο mp5 που φυγανε με το ζορι στο τελος της αποστολης, ΕΛΕΟΣ )

btw μιλαγα με ενα 14χρονο πριν απο λιγο που ειχε κολλησει 3 βδομαδες στο flying school, τελικα αποδειχτηκε οτι δεν ηξερε να βγαλει ουτε το landing gear, ROFLMAO ! δεν ειναι tpt το τραγικο το flying, λιγo λιωσιμο θελει και μια σωστη γωνια στην καμερα, αν και μου βγηκε λιγο η παναγια στην αποστολη που κηνυγας το αεροπλανο επειδη σολες τις προσπαθειες εκτος απτις τελευταιες 2 εκανα roll με τα φτερα αντι για yaw με την ουρα :p

επισης η αποστολη με το harrier οταν εμαθα τι ακριβως ειναι το thrust που πειραζεις με το 7 και το 9 του numpad ητανε ΑΠΟΛΑΥΣΗ ! μου ανοιξε τωρα η ορεξουλα πα να το ξανατελειωσω και βουρ για save, μετα βιασμος στις hoods ( αμα εχεις hitman skill στο M4 βαριεσαι να σκοτωνεις ελεος ) και στον αερα με το harrier :D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες..εχω κολησει..

δεν ξερω αν παιζει καθολου ρολο το hot coffee mod που εχω βαλει αλλα...

στην αποστολη που πρεπει να παρω απο πισω την κρουπιερισα απο το καζινο του καλιγουλα και να της παρω το keycard... τι σκατα κανω μετα οταν παω σπιτι της?πως πρεπει να ριξω αυτες τις σφαλιαρες για να ανεβει ο δεικτης? :D

Link to comment
Share on other sites

μακιο πρωτη φορα τα ακουω :hmm: παντως 19 και 8/13 μαμανε, nice :) για να ανεβει excitement πρεπει οταν το power ειναι στο full να πατησεις το space και ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΦ :p μονο ετσι γινεται δουλεια, αμα δεν εχεις το mod φωρτομενο απλα θα ακουσεις μερικα αχ αχ αχ αχ και θα προχωρησεις :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

μακιο πρωτη φορα τα ακουω ...........

ειναι οπως τα αστερια ,πεταλα κλπ ειναι στρογγυλα με κατι σαν βιντεοκαμερα στη μεση - αλλα ειναι αορατα ! ! τα βλεπεις μονο μεσα απο τη φωτ.μηχανη -

ενα ευκολο ,ειναι ακριβως μπροστα στο ξενοδοχειο (σουιτα-save)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [04-07-2005 23:19]

RPG που αγοραζεις γαμω ?

Πήγαινε μια βόλτα εκεί που δείχνει ο πόντικας.

Εκεί υπάρχουν ΟΛΑ τα βαριά όπλα , αλλά εμφανίζονται μόνο μετά από μια συγκεκριμένη αποστολή.

Δεν ξέρω ποια , γιατί τα βρήκα μετά το τερμάτισμα , αλλά ένας οδηγός που διάβασα έλεγε για την Vertical Bird (κοντά στο τέλος του παιχνιδιού).

Έχει και save point δίπλα για να βγάλεις όσα πυρομαχικά γουστάρεις.

Minigun + 10000 ammo = RULEZZZ.

post-159-1416072069,4781_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε πεδια παω να πεξω san antreas αλλα κολαει στην πρωτη οθωνη μετα το φορτωμα.

τα χω βαλει ολλα defαult.

Εχω ραdeon 9200 αλλα δεν νωμιζω να μην πεζει απο αυτο.

Μνημη 1gb

Στα ενχειριδιο λεει οτι πρεπει να εχεις servise pack1,εγω ομος που εχω πιρατικα windows

τι μπορω να κανω ξερει κανεις?

Φχαριστω.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ThunderStruck

Ρε πεδια παω να πεξω san antreas αλλα κολαει στην πρωτη οθωνη μετα το φορτωμα.

τα χω βαλει ολλα defαult.

Εχω ραdeon 9200 αλλα δεν νωμιζω να μην πεζει απο αυτο.

Μνημη 1gb

Στα ενχειριδιο λεει οτι πρεπει να εχεις servise pack1,εγω ομος που εχω πιρατικα windows

τι μπορω να κανω ξερει κανεις?

Φχαριστω.....

9200 here και παιζει μια χαρα :D

:) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.