Jump to content



Grand Theft Auto: San Andreas


ZeN75

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Legend [Σήμερα, στις 13:36]

Παιδιά λίγη βοήθεια... Έχω δοκιμάσει να εγκαταστήσω δύο φορές το παιχνίδι από διαφορετικά isos κάθε φορά και μου βγάζει crc error στο installation! Συγκεκριμένα μέσα στον κατάλογο audio/streams το αρχείο CO το οποίο έχει μέγεθος 72.004.665 bytes σε μένα. Σε εσάς υπάρχει διαφορά;

τοσο ειναι και σε εμενα...

τι συνδεση εχεις να στο στειλω αμα νομιζεις οτι θα κανεις δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Legend [Σήμερα, στις 14:47]

384/128 εδώ.

Κάνε τον κόπο αν μπορείς! Δεν βαριέμαι να το ξαναβρώ, αλλά μου χαλάει το ratio! :p Με ποιό τρόπο μπορείς να το στείλεις;

δωσμου ενα e-mail σου..

και cross your fingas....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

εαν δεν σου ηρθε ειδοποιηση με email το απευθειας Link ειναι αυτο

Χίλια ευχαριστώ! Ελπίζω να δουλέψει, αν και κάπως δύσκολο... Δεν ήξερα πως μπορείς να στείλεις κάτι με αυτό το τρόπο! Τι περιορισμούς έχει;

Link to comment
Share on other sites

αμα πατε στην γκομενα φορωντας GIMP suit οριστε τι συμβαινει :D :D partisskyla.JPG

αμα πεσει το excitment αλλαζετε θεσεις, κοινως τις τρωτε ΕΣΕΙΣ στον κ*λο χλαχαλχλχαχλααχλχαλαχλχαλ, στο αλλο mini game με το μεσα-εξω πως ανεβαινει το μαμημενο το excitement ? πως ακριβως παταω τα UP και DOWN με ρυθμο ?

edit: τουλαχιστον αλλα 10 ατομα ειχανε την ιδια απορια στο gtagarage.com forum

"it's equal if you choose to use the cursors or the WASD interface...except you completly changed the keyboard layout of course ;-) in the way CJ moves...but after all this wasn't hard to guess....I tried that in first instance too. What he forget to mention (and I don't know the heck why) is that you have too keep the UP odr DOWN button pressed all the time while he moves in the direction...this ends in the situation that you always keep pressed up or down (related to his direction) I'm not sure if it makes a difference if you keep UP-pressed while he pushes or the other way round....you gotta check this out on your own. Fact is: The trick is that you always keep the respective button pressed till he changes his movement and the opposite ways. Thats the trick. I won instantly when I tried doing this. "

ΟΛΕ ! παμε να παρουμε ( απο πισω) την πολη ! YEE-HAW

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20

Μια απορια.Αν ξερει κανεις δηλαδη.Αλλαξα οθονη και απο τοτε ΔΕΝ ξεκιναει καν το gta!Παταω το shortcut και δεν κανει τιποτα!Μονο σε αυτο το παιχνιδι!ΕΛΕΟΣ?

reinstall δοκιμασες? (με full uninstall πρωτα, απλα κρατα τα Saves)

Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις το lung capacity απλα βουτας στο νερο ( left click default) και ανεβαινεις στην επιφανεια οποτε κοντευει να τελειωσει το οξυγονο, αλλος τροπος δεν υπαρχει, να υποθεσω εισαι San Fierro στην αποστολη του Woozie ? btw το farmgirl που το βρισκω να το *ηδηξω ? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

αν εννοεις το lung capacity απλα βουτας στο νερο ( left click default) και ανεβαινεις στην επιφανεια οποτε κοντευει να τελειωσει το οξυγονο, αλλος τροπος δεν υπαρχει, να υποθεσω εισαι San Fierro στην αποστολη του Woozie ? btw το farmgirl που το βρισκω να το *ηδηξω ? :p

Ναι για τον woozie το θέλω... και βαριέμε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Legend [24-06-2005 21:03]

Χίλια ευχαριστώ! Ελπίζω να δουλέψει, αν και κάπως δύσκολο... Δεν ήξερα πως μπορείς να στείλεις κάτι με αυτό το τρόπο! Τι περιορισμούς έχει;

δεν μου ειπες, εγινε τπτ τελικα...?

οσο για το yousendit.com

δεν θελει ουτε Registration ουτε τιποτα...

περιορισμο εχει μονο στο μεγεθος του 1gb...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20

Μια απορια.Αν ξερει κανεις δηλαδη.Αλλαξα οθονη και απο τοτε ΔΕΝ ξεκιναει καν το gta!Παταω το shortcut και δεν κανει τιποτα!Μονο σε αυτο το παιχνιδι!ΕΛΕΟΣ?

Δηλαδή τι κάνει; Μαυρίζει η οθόνη η απλά μένει στο desktop;

Αν μαυρίζει η οθόνη και το παιχνίδι τρέχει κανονικά από πίσω (ακούς τον ήχο του παιχνιδιού), τότε πρέπει να είναι τα Hz της οθόνης, που ρυθμίζονται από την κάρτα γραφικών.

TFT έβαλες; Κάποιες δε σηκώνουν πολλά Hz και πρέπει να τα κατεβάσεις στα 75 ή πιο κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Βοήθεια

Σήμερα πήρα το παιχνίδι και το εγκατέστησα. Ξεκινάει καλά και δείχνει στην αρχή τον κατασκευαστή και το μικρό βιντεάκι στην εισαγωγή. Τότε με πετάει στα Windows. Ο υπολογιστής μου πληρεί τις ελάχιστες απαιτήσεις του παιχνιδιού. Τι να κάνω?

Please :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

ολα ωραια σε αυτο το παιχνιδι ολα τελεια εκτος απο 2 σημεια

γραφικα(χαλλλαρα μπορουσαν να τα διορθωσουν και να τα κανουν καλυτερα)

GAMEPLAY....

ΡΕ ΤΙ ΑΘΛΙΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ..........ΕΙΔΙΚΑ ΑΜΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΑ ΑΜΑΞΑΚΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΟ ΤΟ ΕΛΕΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.......

τελικη εντυπωση μετα απο 5 ωρες παιχνιδιου...........ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΑ

το μονο που μου εκανε αισθηση ειναι να κοβεις βολτες σε χαμηλες ταχυτητες παραλιακα και να ακους μουσικουλα.....εκει ξεχνιεσαι πραγματικα.........κατα τα αλλα με βλεπω να το παραταω σε λιγες μερες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις 23:30]

ολα ωραια σε αυτο το παιχνιδι ολα τελεια εκτος απο 2 σημεια

γραφικα(χαλλλαρα μπορουσαν να τα διορθωσουν και να τα κανουν καλυτερα)

GAMEPLAY....

ΡΕ ΤΙ ΑΘΛΙΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ..........ΕΙΔΙΚΑ ΑΜΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΑ ΑΜΑΞΑΚΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΟ ΤΟ ΕΛΕΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.......

τελικη εντυπωση μετα απο 5 ωρες παιχνιδιου...........ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΑ

το μονο που μου εκανε αισθηση ειναι να κοβεις βολτες σε χαμηλες ταχυτητες παραλιακα και να ακους μουσικουλα.....εκει ξεχνιεσαι πραγματικα.........κατα τα αλλα με βλεπω να το παραταω σε λιγες μερες

Γραφικά ναι εχεις δικαιο το ιδιο και για τις καμερες αλλα ειναι ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ να λες οτι θα το παρατησεις.Εδω εχουμε χασει τον υπνο μας....

Link to comment
Share on other sites

ιεροσυλια γιατι?

επειδη περιμενα κατι πολυ καλυτερο απο το σαν αντρεας?

και εδω που τα λεμε το σαν αντρεας ουτε χειροτερα γραφικα εχει αλλα και πολυ καλυτερο gameplay......

ειμαι φανατικος και γω της σειρας αλλα τετοια προχειροτητα δεν την περιμενα..........το ολο μουισικο γκανστα λαβιν σκηνικο σε προετοιμαζε για πολυ καλυτερα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.