Jump to content



Grand Theft Auto: San Andreas


ZeN75

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Οπως ειπα και στους Θεσσαλονικεις κατεστραμμενους το συγκεκριμενο παιχνιδι ΔΕΝ επρεπε να βγει τωρα, αλλα μετα τον Νοεμβριο. Αντι να βγουμε εξω να δουμε κανενα νιμου που κυκλοφορουν χωρις ρουχα πλεον, νεα trendy μοδα, καθονται και παιζουν GTΑ:SA. ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

τουάχιστον υπαρχει καπιος που να μου το γραψη και να περασο να το παρο???????

Κοιτα, με 60 σου το στελνω σημερα με courier, δικη σου χρεωση και το εχεις αυριο το πρωι. Και μην νομιζεις οτι βγαζω. Κοστος παιζω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Κοιτα, με 60 σου το στελνω σημερα με courier, δικη σου χρεωση και το εχεις αυριο το πρωι. Και μην νομιζεις οτι βγαζω. Κοστος παιζω...

οκ εκλισε

αλλα με μια προιποθεση.

να αντεξης στο ρινγκ ορθιος για 3 γυρους

οκ???

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα τρέχει άψογα 2XAA 1024 X 768 και με τις λεπτομέρειες στο Very High, παιχνίδι με τεράστιο βάθος και δυνατότητες....ότι καλύτερο μπορεί να κάνει κάποιος στο PC του αυτό τον καιρό...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87 [Σήμερα, στις 12:39]

Καπτεν χουκ της γειτονιάς δεν υπάρχει!? :confused:

Υπαρχει αλλα μολις του ειπα san andreas μου λεει: εεεεεεεεε? τιιιιιιιιιιιι? "sadreas"??? οχι δεν το 'χω:blink: :blink: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos_cupra

Υπαρχει αλλα μολις του ειπα san andreas μου λεει: εεεεεεεεε? τιιιιιιιιιιιι? "sadreas"??? οχι δεν το 'χω:blink: :blink: :jump:

ΑΧΧΧΧΧΧ και εδώ τα ίδια....

Μπορεί κάποιος να το στείλει??? (Θα βγάλει και χαρτζιλίκι λέμε)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αμα εχετε καει τοσο... στειλτε ενα pm με διευθυνση και επιθυμητο τροπο αποστολης (αν θελετε courier μπορω και αυριο, αν θελετε ταχυδρομειο, απο... Τριτη) και θα προσπαθησω να σας το στειλω....:)

Link to comment
Share on other sites

Το απόλυτο κάψιμο, μια εξεταστική μου πήγαινε καλά στα χρονικά και ήρθε η αραπιά να την ανατρέψει. Σωστό πλέον, χωρίς τις φλωριές του vice city, το αδέρφι πάει και γυμναστήριο και ανοίγει και το κεφάλι του άλλου αμα δε σκαμπάζει. Μόνη ένσταση η επιλογή μουσικής, τα μισά και βάλε κομμάτια είναι way off του κλίματος και του χαρακτήρα του παιχνιδιού.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma [Σήμερα, στις 21:31]

και ήρθε η αραπιά

The term is African-american please....

Αρχική απάντηση από chroma [Σήμερα, στις 21:31]

. Μόνη ένσταση η επιλογή μουσικής, τα μισά και βάλε κομμάτια είναι way off του κλίματος και του χαρακτήρα του παιχνιδιού.

Keep it real my brotha.... Smoking fools, chilling, tuned-in to Radio Los Santos!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με το vice έχασα 15-20 μέρες μές στο Κατακαλόκαιρο πέρσυ , λές και εξαφανίστηκαν δεν θυμάμαι τπτ απο τον έξω κόσμο :D .

Το andreas είναι τρομερό με πολλές καινοτομίες απο ότι βλέπω ,,, αλλά μου φαίνεται πώς εμένα προσωπικά [σαν ατμόσφαιρα] πιο πολύ μου άρεσε το vice .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87 [Σήμερα, στις 22:45]

Stamina και μούσκουλα στο φούλ :p Των έχω κάνει τέρας :D Ξέρετε πως ανεβάζουμε τα άλλα σκιλς?? Πχ κόλπα με το ποδήλατο (εκτώς απο σούζες και εντο) τι μπορώ να κάνω??

Ρε αριστο μην λες τετοια,εμεις που ακομα το παιχνιδακι το βλεπουμε με τηλεσκοπιο λιωνουμε:cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.