Jump to content



Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)


Recommended Posts

Απο τις 10 το πρωι εως τις 8 το βραδυ δεν εκατσα στιγμη...

Κλαδεματα, καθαρισμα κηπου, ξεσαβουρωμα ταρατσας, 4 κατασκευες - μαστορεματα ταυτοχρονα...

Ωραιο ρεπο:wall:, αλλα τα θελε κ μενα ο αποτετοιος μου!!!!!!!!:p

Λιγο πιασιματακι το πρωι μαλλον θα το χω...:hehe:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ω ρε μανα μου 2 νομιζα οτι ητανε :hehe:

Βρηκα αλλα 4 :)

 

20180412_124207.jpg

Οταν  ερθω για κλαδεμα  κρατα κ ξυλεια απ τα  ξηλωματα να φτιαξουμε κ μια γατοπολυκατοικια....:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το """εύκολο"""" της υπόθεσης ειναι οτι τις γωνιές τις έχει κάνει με 90 μοίρες γωνία....όχι με κούρμπα στην ιδια την σωλήνα...

Έτσι όπως το βλέπω που θυμίζει κάτι πίνακες που είναι όλα τα καλώδια "χτενισμένα" ..... 

Link to comment
Share on other sites

Μερακλής. Βέβαια έχω δει λεβητοστάσια δεκαετίας 80 με αντίστοιχες καλλιτεχνιες με σιδηροσωληνα που σαφώς έχουν πολύ μεγαλύτερο βαθμό δυσκολίας στην εκτέλεση. 

 

Επίσης εάν μιλάμε για οπουδήποτε εκτός νότιας Μεσογείου με το παραμικρό θα παγώνουν τα νερά... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία καινοτομία. Θα ήταν ακόμα καλύτερη αν το bt module έμπαινε στην μπαταριά.

Θα μπορούσες να την μεταφέρεις σε άλλο εργαλείο και θα συνέχιζες χωρίς να κάνεις ζεύξη ξανά.

Τώρα εφόσον διακόπτεις την τροφοδοσία του θα χρειάζεται ξανά να πατήσεις τα κουμπιά.

Η απλα δεν είναι υλοποιήσιμο κατι τέτοιο;

Έγινε επεξεργασία από rory
Link to comment
Share on other sites

IMG_2825.thumb.JPG.ba1a34d74dd586f4d342104365b37b93.JPG

Δε μου φτανουν τα βασανα κ τα τρεξιματα, μολις κατσω λιγακι, εχω κ το ζητουλα να θελει να φαει ...

Απο το χερι μου...το φα'ι' στα μπολακια του ''βρωμαει''!:hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ας το εκει για λιγο και μετα αν δε φαει μαζεψε το. Την επομενη φορα που θα ειναι η ωρα του φαγητου θα εχει πεινασει και θα το φαει. Αλλιως επαναλαμβανεις. Θα χτυπαει ξυπνητηρι μετα ο γατος την ωρα του φαγητου και θα γλυφει και το πατωμα. Με πολλη αγαπη το λεω για τα ζωακια, οταν εχεις πολλα δε σε παιρνει να τα εχεις και κακομαθημενα :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.