Jump to content



Αναζήτηση/Προσφορά Εργασίας πάνω στην Πληροφορική


swatoner

Recommended Posts

Δεν βρήκα κάτι παρόμοιο και ξεκινάω εδώ το θέμα με το σκεπτικό ότι ίσως κάποιος προσφέρει ή έχει ακούσει τίποτα για εργασία.

Προς θεού δεν είμαι πράκτορας ή τίποτα αλλά είπα μπας και δώσω καμια βοήθεια σε όποιον ψάχνει γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι και όλο και κάτι ακούω.

 

 

Επειδή με πλησιάζουν τριγύρω είτε ακούω διάφορα από καιρό σε καιρό είπα να πώ κανα δύο δουλίτσες που μου είπανε.

Θα μεταφέρω ότι πληροφορία έχω. Από μισθούς ωράρια και γενικά ότι ξέρω, ή πχ θα αναφέρω αν ξέρω κάτι για οικονομικά ή περαιτέρω πληροφορίες.

Αν δεν αναφέρω σημαίνει ότι δεν ξέρω και δεν μπορώ να απαντήσω.

 

 

Λοιπόν πρώτον εταιρεία ξέρω ότι έψαχνε Network Wifi Engineer με εμπειρία. Αν θυμάμαι καλά ψάχναν Junior & Senior.

Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται μου λέει να τον φέρω σε επαφή.

 

 

Επίσης με προσέγγισε η Allied Worldwide και ψάχνουν  IT Support staff. (We are looking to recruit IT Service Desk Analyst, 2nd Line Desktop Support Engineer supporting both Windows and MAC to work in another EU country). Η συγκεκριμένη εταιρεία κάνει και η ίδια support αλλά κάνει και HR και βρίσκει προσωπικό και σε άλλες.

Αν θυμάμαι καλά όμως ψάχνουν για να καλύψουν θέσεις για την εταιρεία τους.

Μου ζήτησαν να έχουν κάποιες γνώσεις.

www.alliedworldwide.com

Επίσης όποιος θέλει να δώσω στοιχεία μέσω πμ για επικοινωνία.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.