Jump to content



Βοηθεια για επιλογη tv


Recommended Posts

Καλησπερα

Βρισκομαι σε αναζητηση 32αρας tv με μπατζετ αυστηρα τα 240 ευρα.

Απαραιτητες προυποθεσεις να ειναι Full HD κ να εχει ενσωματομενο media player για προβολη ταινιων απο εξωτερικο σκληρο με usb.

Η αγορα της θα γινει με βαση την τιμη της απο ελληνικο μαγαζι,δεν με απασχολει το καταστημα αν θα βρισκεται στην κρητη η στην αθηνα.

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Η φθηνοτερη full HD Sony ειναι η μονη που προτεινω. Ειναι η μοναδικη flicker-free με καλυτερο scaling απο τον ανταγωνισμο, υποστηριξη 4:4:4 chroma και εχει σωστά color gamut.

Link to comment
Share on other sites

Οι επιλογές σε αυτά τα λεφτά είναι 5 όλες και όλες.

 

Εγώ θα πρότεινα Samsung 5100 σε αυτό το budget.

 

Αν και πραγματικά θα προτιμούσα και εγώ την παραπάνω sony με λίγα χρήματα παραπάνω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Yποψιν παντως οτι η παραπανω που ποσταρα δεν εχει υποστηριξη 4:4:4 chroma. Για το τελευταιο θελεις σειρα W. Ειναι απαραιτητο αν προκειται να συνδεθει υπολογιστης στην τηλεοραση, ειδικα για αναγνωση κειμενου.

 

https://www.skroutz.gr/s/6650021/Sony-KDL-40W705C.html

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, XMorsX said:

Yποψιν παντως οτι η παραπανω που ποσταρα δεν εχει υποστηριξη 4:4:4 chroma. Για το τελευταιο θελεις σειρα W. Ειναι απαραιτητο αν προκειται να συνδεθει υπολογιστης στην τηλεοραση, ειδικα για αναγνωση κειμενου.

 

https://www.skroutz.gr/s/6650021/Sony-KDL-40W705C.html

Τι του λες τωρα? Εδω υπαρχουν ατομα που εχουν για οθονη υπολογιστη κατι σαπιες 32αρες και μου λενε μια χαρα κανω browsing :p

Γελαγα καμμια ωρα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.