Jump to content



[Greek Gatherings 5/6/2016] MX-5 & GT86 @ Nurburgring Sprint


racer

Recommended Posts

2 minutes ago, liakjim said:

7. Υπάρχουν και εξαιρέσεις πχ τον Christian που είναι υπόδειγμα αντιπάλου.

@@ Θα ξεχάσω εγώ στην Ίμολα με της μπέμπες που σε όλο τον αγώνα τον είχα πίσω μου και στο τέλος έπεσε πάνω μου ο άσχετος!!! :p:p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δε μας είπες αν έχουμε κοντά εσένα τι να κάνουμε.. [emoji14] 

Εγώ ξέρω αλλά δε λέω εχεχεχε

Δεν θέλω να περιαυτολογίσω...[emoji83]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lylankor said:

Τα υπόλοιπα εσύ τα έφερες στην κουβέντα νομίζω, απλά δεν είχαν καμία βάση και είπα να μην τα αφήσω έτσι. Νομίζω για τα λάθη μου είπα όσα είχα να πώ και συγνώμη ζήτησα, το πρόβλημα όπως λέω από την αρχή ήταν το ύφος σου στο τέλος του αγώνα και οτι κάποιοι μάλλον δεν έχουν το φιλότιμο ούτε για μια συγνώμη.

 

Ναί, το replay θέλω να το δώ γιατί 1) πριν κάνω την πατάτα είχαμε μισό γύρο μια μάχη διπλά δίπλα με τον Άκη, 2) θέλω να δω πόσες ακόμα πατάτες έκανα στον αγώνα γενικά και 3) θέλω να δω και μέσα από εσένα 2 δευτερόλεπτα πριν από εκεί που το αρχίζει ο Άκης να δώ πως κατάφερα να υπολογίσω τόσο λάθος και νόμιζα σου είχα αφήσει αρκετό χόρο στην εσωτερική. Αυτά.

Δηλαδή εαν κάποιος έπεφτε πάνω σου,στην επόμενη στροφή σε πέταγε εκτός πίστας επειδή δεν σου άφησε χώρο κ στη συνέχεια τον έβλεπες να κόβει εκτός πίστας κατ εξακολούθηση εσύ δεν θα έλεγες κάτι?Τι ύφος περίμενες να έχω,γλύκες κ λουλούδια?Το βλέπεις τόσο παράλογο που ενοχλήθηκα?

 

Επίσης γιατί θα πρέπει να σου ζητήσω συγγνώμη κ γιατί με λες αφιλότιμο?

 

υγ:πόσο λάθος με μετράς αφιλότιμη?

1 hour ago, akis_z80 said:

Δε μας είπες αν έχουμε κοντά εσένα τι να κάνουμε.. :p 

Εγώ ξέρω αλλά δε λέω εχεχεχε

 

Κ γω θυμάμαι το Silverstone αλλά δεν το λέω :hehe::kiss2::wub:

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Νάσο, ζήτησε συγγνώμη ο άνθρωπος. Κανείς δεν είναι ο τέλειος.

Την επόμενη θα είναι καλύτερα. Το παιχνίδι ( ή mods ) , δίνουν τα εργαλεία.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις του γράφω τι με πείραξε κ έγραψα ό,τι έγραψα στο τσάτ.Δεν έχω κάποιο θέμα.Του είπα να δει το ριπλέι κ το βίντεο για να καταλάβει τι θεωρώ πως δεν έπρεπε να πράξει.Επίσης του εξήγησα γιατί είχα ενοχληθεί στο τέλος του αγώνα.Τίποτε περισσότερο τίποτε λιγότερο.

 

Έλεος δλδ.

 

Επαναλαμβάνω δεν έχω κάποιο θέμα.:kiss2:

 

Πόσα σμάιλις πρέπει να βάλω ρε σεις για να το καταλάβετε?:amen:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων, απλά εκεί που πήγαινα να γράψω οτι αγχωνόμουν να βάλω απόσταση στις 3-4 στροφές πριν την ευθεία με το ΤΟΥΟΤΑ πισω μου και μπλέξαμε τα μπούτια μας, μου λες οτι με καθαρό μυαλό επίτηδες έπεσα πάνω σου. Σε 2-3 αγώνες ακόμα αν σου πω οτι εξαντλώ την αυτοσυγκέντρωσή μου μη με πιστέψεις, μου έρχονται πάλι σιγά σιγά.

 

Εντωμεταξύ, η μόνη απόδειξη που βρήκα οτι κάποτε είχα τρέξει είναι αυτό το άκυρο ποστ... 6η θέση Blackwood GP - Formula XR, το είχα σβουρίξει μία φορά στο 1ο Σ βγαίνοντας για την μεγάλη ευθεία στο κερμπ και μάζευε σιγά σιγά ζημιά και η ανάρτηση με άτσαλα περάσματα :hehe:

http://www.f1rstracing.nl/viewtopic.php?t=885&sid=c7e5a99e71b48895a83a7fb82f12e100

 

Έπρεπε να έχω κρατήσει replays... @uhu ξέρεις αν υπάρχουν πουθενά?

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
Link to comment
Share on other sites

Θα γράψω κάτι χιλιοειπωμένο και χιλιογραμμένο, μία είναι η λύση για να αποφεύγουμε τις παρεξηγήσεις το  teamspeak!

Δεν χρειάζεται να μιλήσετε αν δεν θέλετε  μια καλησπέρα και μια καληνύχτα είναι αρκετά ,χρειάζεται όμως να ακούτε και φυσικά αν προκύψει πρόβλημα να λυθεί εκεί σε πρώτη φάση και μετά είναι αλλιώς τα πράγματα την επόμενη μέρα .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, panosdimp said:

Θα γράψω κάτι χιλιοειπωμένο και χιλιογραμμένο, μία είναι η λύση για να αποφεύγουμε τις παρεξηγήσεις το  teamspeak!

Δεν χρειάζεται να μιλήσετε αν δεν θέλετε  μια καλησπέρα και μια καληνύχτα είναι αρκετά ,χρειάζεται όμως να ακούτε και φυσικά αν προκύψει πρόβλημα να λυθεί εκεί σε πρώτη φάση και μετά είναι αλλιώς τα πράγματα την επόμενη μέρα .

Τι ειναι αυτα που λες ορε????!!! Θα με αναγκασεις να ανοιγω το ραδιο μεσα στο teamspeak για να μην μπορειτε να βγαλετε συνεννοηση!!! Αμα λυνουμε τα προβληματα μας στο ts τι θα κανουμε ολη τη βδομαδα στο thelab? Τι θα διαβαζπυμε μαζι με το πρωινο καφεδακι? ΟΕΟ?!!?!?!?!?!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

Τι ειναι αυτα που λες ορε????!!! Θα με αναγκασεις να ανοιγω το ραδιο μεσα στο teamspeak για να μην μπορειτε να βγαλετε συνεννοηση!!! Αμα λυνουμε τα προβληματα μας στο ts τι θα κανουμε ολη τη βδομαδα στο thelab? Τι θα διαβαζπυμε μαζι με το πρωινο καφεδακι? ΟΕΟ?!!?!?!?!?!!

Μαύρα μάτια έχουμε κάνει να σε δούμε να μας πετάς έξω από την πίστα,:p καλόμαθες εκεί στα εξωτερικά παίζεις με δυτικούς μπουρζουάδες  και δεν μας καταδέχεσαι εεε?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Lylankor έγραψε:

Τέλος πάντων, απλά εκεί που πήγαινα να γράψω οτι αγχωνόμουν να βάλω απόσταση στις 3-4 στροφές πριν την ευθεία με το ΤΟΥΟΤΑ πισω μου και μπλέξαμε τα μπούτια μας, μου λες οτι με καθαρό μυαλό επίτηδες έπεσα πάνω σου. Σε 2-3 αγώνες ακόμα αν σου πω οτι εξαντλώ την αυτοσυγκέντρωσή μου μη με πιστέψεις, μου έρχονται πάλι σιγά σιγά.

 

Εντωμεταξύ, η μόνη απόδειξη που βρήκα οτι κάποτε είχα τρέξει είναι αυτό το άκυρο ποστ... 6η θέση Blackwood GP - Formula XR, το είχα σβουρίξει μία φορά στο 1ο Σ βγαίνοντας για την μεγάλη ευθεία στο κερμπ και μάζευε σιγά σιγά ζημιά και η ανάρτηση με άτσαλα περάσματα :hehe:

F1RST Racing ~ View topic - OLFSL round 10, 11 and pre 12

 

Έπρεπε να έχω κρατήσει replays... @uhu ξέρεις αν υπάρχουν πουθενά?

Απλά δεν εχει καταλάβει ακόμα ποιος είσαι.

Αν είχε, δε θα γκρίνιαζε και θα σου έστελνε :wub::wub: και :kiss2: και :kiss:

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, panosdimp said:

Μαύρα μάτια έχουμε κάνει να σε δούμε να μας πετάς έξω από την πίστα,:p καλόμαθες εκεί στα εξωτερικά παίζεις με δυτικούς μπουρζουάδες  και δεν μας καταδέχεσαι εεε?

Εξωτα(στική)ρικά εννοείς :p

 

ΥΓ: απέτυχε το λογοπαίγνιο που πήγα να κάνω :p  next time :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, liakjim said:

Προσωπικά θέλω κ άλλα!!!

 

Σου είπα θες αντικατάσταση cpu εσύ.Δεν υπάρχει σωτηρία αλλοιώς.:kiss2::hehe:

 

1 hour ago, Georgiadis Giorgos said:

Εξωτα(στική)ρικά εννοείς :p

 

ΥΓ: απέτυχε το λογοπαίγνιο που πήγα να κάνω :p  next time :D

ωχ παναγιά μου τι με βρήκε τον έρμο :amen:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.