Jump to content



Προβλημα με τροφοδοτικο... μαλλον.


fatalara

Recommended Posts

Αυτη η κατασταση επικρατει απο χτες με κανα 5αρι restart του PC την ωρα που παιζεις.

θελει αλλαγμα?

IMG_1210.JPG

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fatalara said:

Αυτη η κατασταση επικρατει απο χτες με κανα 5αρι restart του PC την ωρα που παιζεις.

θελει αλλαγμα?

IMG_1210.JPG

 

Δοκιμασε ενα bios update, εκανα ενα γρηγορο search στο ιντερνετ και ενα απο τα ''fix''  ειναι bios update,

Εκτος αν εχεις το τελευταιο.

 

Ακυρο απο οτι ειδα εχεις το τελευταιο.

 

Στο bios μπαινει? κανε disable το power surge.

Έγινε επεξεργασία από valantismp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι μπαινει μετα απο την american megatrends με παει εκει. 

Εκανα κατι δοκιμες και ειδα οτι μου το κανει μολις ανεβαζω τα ρολογια στην καρτα, στα 967 ειναι κομπλε η τουλαχιστον ετσι δειχνει ενω στα 980-1019 εχει θεμα. Να σβησω το power surge και να το αφησω ετσι η θα τα καψω ολα;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fatalara said:

Ναι μπαινει μετα απο την american megatrends με παει εκει. 

Εκανα κατι δοκιμες και ειδα οτι μου το κανει μολις ανεβαζω τα ρολογια στην καρτα, στα 967 ειναι κομπλε η τουλαχιστον ετσι δειχνει ενω στα 980-1019 εχει θεμα. Να σβησω το power surge και να το αφησω ετσι η θα τα καψω ολα;

Δεν εχω ιδεα φιλε μου, η μητρικη μου δεν εχει καν αυτη την επιλογη για να σε βοηθησω.

Λογικα αμα εχεις ποιοτικο τροφοδοτικο δεν θα παθεις τιποτα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εσβησα το surge protection της μητρικη γτ διαβασα στο νετ οτι εχει θεματα ειναι πολυ ευαισθητο κ.λ.π

Μεχρι στιγμης δεν μου εχει κανει restart και μαλιστα με υψηλοτερο χρονισμο στις καρτες αποτι πριν παντα μετα μαμα ρευματα... για να δουμε.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.