Jump to content



Τελευταία νέα για το Polaris της AMD


Recommended Posts

Ακριβώς Πέτρο το ξέρω επειδή όλοι είναι σε κατηγορία χαμηλού κόστους  το ακούς από παντού, βλέπω στο GOF να βλέπεις κανέναν i7 920,i7 860 σε Platform s1156-s1366 να είναι ποιο γρήγοροι με stable fps απο 6600κ:p μάλλον i intel και τους i5 πλέον να κάνει κατι να βάλει HT 

Έγινε επεξεργασία από PanosXidis
Link to comment
Share on other sites

Ο 6600Κ είναι ασύγκριτα ταχύτερος από ι7 920. Άσχετα αν οι ι5 γενικότερα είχαν κάποια θέματα stuttering, ας πούμε στο COD, από προβλημα του ίδιου του παιχνιδιού.

Πάντως ο 920 αν του βγάλεις το bottleneck στον ένα πυρήνα με λίγη βοήθεια από το dx12 τα καταφέρνει και σήμερα. Ούτε χρειάζονται μαγικά για να ρίξεις το cpu bottleneck αν δει κανείς το τελευταίο tomb raider. Τα άλλα features του dx12 είναι εκείνα που θέλουν καιρό να αξιοποιηθούν.

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα μήπως λόγου HT στο συγκεκριμένο Παιχνίδι GEARS OF WAR Μήπως να έτρεχε καλύτερα. Δεν λεώ για τα υπόλοιπα για το συγκεκριμένο μονο

Έγινε επεξεργασία από PanosXidis
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι θα έφτανε έναν στοκ 4670. Γιατί το 30% που τους χωρίζει σε αρχιτεκτονική θα το κέρδιζε από το ΗΤ.

Εδώ βλέπεις τα ψοφίμια τους 8350 να μπαίνουν σε ίντελ περιοχή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

έχει παρατηρηθεί bottleneck στο i7 920 με HT σε παιχνίδια όπως της ubisoft - assasin creed syndicate ....

---------

 

τον χαβά μου εγώ
 

Spoiler

 

Θέλουμε threads !!! σε νορμαλ τιμές να μπορούμε να χακάρουμε όλο το σύμπαν ! :gyro:

 

και έρχονται οι zen να δώσουν για άλλη μια φορά που πρέπει να κατευθυνθεί η τεχνολογία ...

αν πω τώρα ότι H AMD βγάζει τους ZEN μόνο και μόνο για τις επόμενες κάρτες γραφικών τις οποίες περιμένουμε  και για το dx12 που έχει στο μυαλό της ...... θα με πείτε .... :gyro: (καλό μακΑκα :p  κάτσε και περίμενε)

 

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς εσύ ARMAGEDDON πού έχεις έναν i7 920 και την Fury X να μας τρέξεις ένα benchmark στο Gears of war και τέσταρε και τον CPU Live να μας πεις.Επίσης και κανένα άλλο παλικάρι με ίδια κάρτα με κανέναν 2500κ,4670,6600 αμφιβάλω αν υπάρχει ίδια κάρτα με του ARMAGEDDON

Έγινε επεξεργασία από PanosXidis
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PanosXidis said:

Μπορείς εσύ ARMAGEDDON πού έχεις έναν i7 920 και την Fury X να μας τρέξεις ένα benchmark στο Gears of war και τέσταρε και τον CPU Live να μας πεις.Επεισης και κανένα άλλο παλικάρι με ίδια κάρτα με κανέναν 2500κ,4670,6600 αμφιβάλω αν υπάρχει ίδια κάρτα με την Fury X

no λεφτά για gears of wars :gyro:  μόνο mafia 3 αν θέλετε παίδες

η κάποιο άλλο παιχνίδι ...

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αν δεις τα προηγούμενα Gears of war δεν έχει καμία σχέση με το σημερινό στα γραφικά textures κλπ.Αν το τρέξεις στο pc σου σίγουρα θα δεις μια διάφορα από το βίντεο

Έγινε επεξεργασία από PanosXidis
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλησε κανενας για gow3 ultimate πανοξιδι

Petro εχω δει ενα σωρο demo της ue4 που κανουν παπαδες και μεχρι στιγμης σοβαρη υλοποιηση δυστυχως δεν εχω δει ακομα.

και πολλα αλλα.

Μια μετριότητα δυστυχως το gow4

 

αυτα μας υποσχεθηκαν

 

Έγινε επεξεργασία από jesus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος LocoDiceGR έγραψε:

giphy.gif

:amen:

Jesus ένα παιχνίδι σε εβγαλε οχι 100, με ιδια γραφικα σαν το gears of war 4 στα επόμενα λογικά ετσι δεν θα ειναι

Έγινε επεξεργασία από PanosXidis
Link to comment
Share on other sites

Panos Strikes Back



Σύντομα στους κινηματογράφους

 

2Empirestrikesback_special edition.jpg

 

bonus μουσικούλα από πίσω να παίζει 

 [ τουν τουν τουν τουν τουν τουυυυυυυυυυυν ]

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς δεν μαρεσει το star wars.Και δεν συμβαδίζει η φώτο που έβαλες :p έπρεπε να βάλεις και το κάτω μέρος μου Όχι μόνο το πρόσωπο με κανένα edit απο τον hercules καλύτερα :D

Έγινε επεξεργασία από PanosXidis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.