Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


yanni

Recommended Posts

πριν 56 λεπτά, το μέλος Dj_ALeX έγραψε:

Πρώτη ματιά απο κοντά στο "μικρό" θηριάκι! Enjoy..! 

 

 

 

Σε εμφανιση η 1060 μου αρεσει πιο πολύ απο την 1070-1080 f.e

Πολύ πιο φευγα το κουλερ της

πριν 5 ώρες, το μέλος 9000+rpm έγραψε:

Msi gamingX.

Καλοριζικη Πανουλη. 

Χαχα την πηρες και τιποτα δεν ειπες...

Για πες πως παει σε σχεση με 980ti?

Την ζαχαρώνω για το 2ο συστημα ελα δωσε κανα νουμερο 980ti vs 1070 oc η stock. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Dj_ALeX έγραψε:

Επίτηδες το κάνεις τώρα εεε...??? :rant85:

Οχι μαν, την καρτουλα την εχω και αυτη στη λιστα και ζηταω γνωμες γενικοτερα. ;) Τωρα πραγματικα για να κατασταλαξω , πρεπει να υπαρχει στοκ , και να ειναι σε λιγο πιο νορμαλ τιμες οι καρτες, να εχω χρονο να σκεφτω και να μη βιαστω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, tommybertsen said:

Οχι μαν, την καρτουλα την εχω και αυτη στη λιστα και ζηταω γνωμες γενικοτερα. ;) Τωρα πραγματικα για να κατασταλαξω , πρεπει να υπαρχει στοκ , και να ειναι σε λιγο πιο νορμαλ τιμες οι καρτες, να εχω χρονο να σκεφτω και να μη βιαστω!

Ναι ρέ καλά κάνεις. Εμείς τα είπαμε πάντως! Για μένα η κάρτα είναι TOP!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος azazil1190 έγραψε:

Σε εμφανιση η 1060 μου αρεσει πιο πολύ απο την 1070-1080 f.e

Πολύ πιο φευγα το κουλερ της

Καλοριζικη Πανουλη. 

Χαχα την πηρες και τιποτα δεν ειπες...

Για πες πως παει σε σχεση με 980ti?

Την ζαχαρώνω για το 2ο συστημα ελα δωσε κανα νουμερο 980ti vs 1070 oc η stock. 

Τhanks Νικο!

Κατσε με την 980τι στο δευτερο συστημα μια χαρα εισαι  μια η αλλη ειναι οι καρτες αναλογα το game και το bench.

Εχεις pm.

πριν 7 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Οχι μαν, την καρτουλα την εχω και αυτη στη λιστα και ζηταω γνωμες γενικοτερα. ;) Τωρα πραγματικα για να κατασταλαξω , πρεπει να υπαρχει στοκ , και να ειναι σε λιγο πιο νορμαλ τιμες οι καρτες, να εχω χρονο να σκεφτω και να μη βιαστω!

Εγω νομιζα οτι παρηγγειλες απο evga ρε:p

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος 9000+rpm έγραψε:

Τhanks Νικο!

Κατσε με την 980τι στο δευτερο συστημα μια χαρα εισαι  μια η αλλη ειναι οι καρτες.

Εχεις pm.

Εγω νομιζα οτι παρηγγειλες απο evga ρε:p

Δεν ειχα λεφτα στο paypal παρα μονο στην τραπεζα, δεν εχω κανει ακομη τη μεταφορα! Ερωτηση: Απο Caseking μπορει να δεχτει και visa ή μονο paypal και εκει; Το payment in advance δινει ενα ΙΒΑΝ , αυτο μπορει να συμβει μεσω ελληνικης τραπεζας;Αν και νομιζω θα εχει αρκετα charges για να γινει η μεταφορα, αν γινει ever.

 Εχει στοκ η inno3D εκει , και πραγματικα, με τρωει ο κωλος μου :hehe:  (πιο πολυ ρωταω για να ξερω αν ειναι να μεταφερω ή οχι τα λεφτα στο balance , αλλα αν μου τη βαρεσει αγοραζω :p ).  

Επισης κανω μια ερωτηση εδω, και ηθελα clarification, αν ξερει καποιος ας απαντησει! 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ανακοινωθηκε και επισημα η 1060...και ΣΗΜΕΡΑ βγηκαν στην επιφανεια και οι custom απο μερικες εταιριες.

 

τι χρημα πεφτει στο μαρκετινκ ρε παιδι μου....αναρωτιεμαι.

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Δεν ειχα λεφτα στο paypal παρα μονο στην τραπεζα, δεν εχω κανει ακομη τη μεταφορα! Ερωτηση: Απο Caseking μπορει να δεχτει και visa ή μονο paypal και εκει; Το payment in advance δινει ενα ΙΒΑΝ , αυτο μπορει να συμβει μεσω ελληνικης τραπεζας;Αν και νομιζω θα εχει αρκετα charges για να γινει η μεταφορα, αν γινει ever.

τραπεζικό έμβασμα, ναι, για να το στείλουν θέλει 2-3 εργάσιμες, αν το κάνεις μέσω internet ή τηλεφώνου σε χρεώνει 1-1,5€ (τόσο είχα χρεωθεί για αγορά πριν τα CC), αν πας στο ταμείο 10-15€.

 

Παράθεση

Αν το κανω μεσω e-banking θα πληρωσω δλδ τα μαλλια μου; 

@tommybertsen στο γράφω εδώ→ απ'την στιγμή που έχεις λογαριασμό στην τράπεζα και διαχειρίζεσαι και μέσω internet μπορείς να μεταφέρεις

το ποσό που θέλεις είτε τηλεφωνικά είτε μέσω web banking (internet) και θα σε χρεώσουν γύρω στο 1€ απ'ότι στο γκισέ

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

Αν το κανω μεσω e-banking θα πληρωσω δλδ τα μαλλια μου; 

Το "credit card" που εχουν ως επιλογη αναφερεται μονο στην εγχωρια αγορα τους; Δε θα δεχτουν την visa της πειραιως που εχω; 2€ χρεωνουν για αυτο τον τροπο πληρωμης. Αν δεν ειχαμε τα CC δε θα το συζητουσαμε , καθως θα ηταν συνδεδεμενη η visa ή η prepaid με το paypal. Λες αν το κανω ετσι να το δεχτουν; (συνδεση της visa δλδ στο pp )

 

ΥΓ: Αν θες δες και το θεμα που εχω στο "αγορες και paypal" σχετικα με το top up , με εχει μπερδεψει 100% το πραμα

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αν το κανω μεσω e-banking θα πληρωσω δλδ τα μαλλια μου; 

Το "credit card" που εχουν ως επιλογη αναφερεται μονο στην εγχωρια αγορα τους; Δε θα δεχτουν την visa της πειραιως που εχω; 2€ χρεωνουν για αυτο τον τροπο πληρωμης. Αν δεν ειχαμε τα CC δε θα το συζητουσαμε , καθως θα ηταν συνδεδεμενη η visa ή η prepaid με το paypal. Λες αν το κανω ετσι να το δεχτουν; (συνδεση της visa δλδ στο pp )

 

ΥΓ: Αν θες δες και το θεμα που εχω στο "αγορες και paypal" σχετικα με το top up , με εχει μπερδεψει 100% το πραμα

Δεν ξερω γιατι τρελενεστε ετσι με τα cc. Καθε μηνα μπορειτε να βγαλετε 1000 ευρω στο εξωτερικο και να παρετε οτι θελετε ειτε με καταθεση σε τραπεζα ειτε με paypal, πληρωνεις 1 ευρω προμηθεια που υπηρχε παντα γιατι ειναι καταθεση σε αλλη τραπεζα και τελος. Αν το καταστημα που θες να αγορασεις εχει μονο paypal κανεις topup. Αν εχεις συνδεσει το λογαριασμο της τραπεζας σου με το paypal μολις πατησεις topup θα σου δωσει το iban του paypal, το κανεις copy paste στην σελιδα ebanking τις τραπεζας σου και κανεις καταθεση κανονικα πληρωνοντας 1 ευρω.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δε τρελαινομαι μαν, απλα δεν εχω ιδεα τι γινεται με τις μεταφορες προς τα εξω, μονο με ebay ειχα ασχοληθει, οποτε καταλαβαινεις, γι'αυτο οι ερωτησεις ;) 

Ευχαριστω για την πληροφορια , εισαι αρχηγος !!

 

Εκανα μολις το top up και ελπιζω να μπουν καποτε :p 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.