Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


Recommended Posts

πριν 11 λεπτά, το μέλος idonthave έγραψε:

Λάθος σου, μέσω pm έπρεπε να του το πεις :p

Όλοι οι καλοί χωράνε! Δώστε μου εσείς τα μετρητά σας και θα σας εξασφαλίσω όλους! :hehe:

 

Α και φέρνω μόνο MSI Gaming, αυτές τις παλιοπλαστικούρες που στο site, έχουν πουληθεί ήδη 370 τεμάχια.... ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 21/6/2016 at 2:52 PM, giorgos2187 said:

τα 600αρια+ ηταν αναμμενομενα για πρωτες τιμες.. Μην ξεχνατε οτι τοσο ειχαν κοστολογηθει και καποιες gtx 970 οταν πρωτοεφθασαν ελλαδα. Οι τιμες θα πεσουν.. Αλλα το θεμα ειναι ποτε και ποσο. Και κυριως ΠΟΣΟ.

Όχι. Αν εξαιρέσουμε κάτι Πλαίσια από αρχές Οκτωβρίου το e-shop έφερνε εβγα στα 350€. Μπορείς να ψάξεις συζητήσεις στο insomnia π.χ. να δεις.

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι το γιατί δεν φέρνουν εβγα SC που είναι από τις φθηνότερες μπας και δούμε τιμές κάτω από τα 500€.

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Petrossortep έγραψε:

Όχι. Αν εξαιρέσουμε κάτι Πλαίσια από αρχές Οκτωβρίου το e-shop έφερνε εβγα στα 350€. Μπορείς να ψάξεις συζητήσεις στο insomnia π.χ. να δεις.

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι το γιατί δεν φέρνουν εβγα SC που είναι από τις φθηνότερες μπας και δούμε τιμές κάτω από τα 500€.

Μα για κατι Πλαισια λεω κι εγω που και παλι εχουν απο τους πρωτους καρτες και βλεπεις να δινουν 1080 στα 900 ευρω! Γιατι λοιπον να κωλωσουν να δωσουν gtx 1070 στα 600 ευρω; Με τις 970/980 οι εξωφρενικες τιμες αν θυμαμαι καλα κρατησαν μονο μερικες μερες αλλα οντως οπως λες πολυ συντομα επεσαννστα φυσιολογικα επιπεδα. Για τωρα ομως ποιος ξερει ποτε θα πεσουν;...

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Παίδες παίζει ρόλο τελικά στη χιλιάρα σειρά ( τουλάχιστον για τις 1070 ) τα power phases; Βλέπω παράδειγμα g1 gaming 1070 6+2 και evga sc 4+1. Εχει καμία μεγάλη διαφορά αυτό; ( δεν με ενδιαφέρει το oc πολύ ). Επίσης ποια από τις 2 θα διαλέγατε; 

Αν θες αποδοση καλύτερο oc καλύτερες θερμομρασιες πας σε gigabyte 

Aν θες καλύτερο support rma κτλ.πειραματα με αλλο κουλερ χωρις να ανησυχείς για εγγύηση πας για ΕΒΓΑ οχι οτι δεν κλοκαρουν καλα οι καρτες προς θεου απλα η gigabyte δινει το κατι παραπάνω. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα την Palit 1080 GR με παράδοση δύο μέρες αλλά το σκέφτομαι γιατί είναι ψιλοαίσχος τα χρώματα...

 

p02614_propng_4415747ff47443b3.png

 

 

edit: Και τα ρολόγια δεν λένε και πολλά. Η GR Premium αξίζει απ'ότι βλέπω.

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος cyberdyne έγραψε:

Όλοι οι καλοί χωράνε! Δώστε μου εσείς τα μετρητά σας και θα σας εξασφαλίσω όλους! :hehe:

 

Α και φέρνω μόνο MSI Gaming, αυτές τις παλιοπλαστικούρες που στο site, έχουν πουληθεί ήδη 370 τεμάχια.... ;)

Αν είναι για Αύγουστο αρχές , ενδιαφέρομαι και γω :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Trooper έγραψε:

EK water block και για την Asus 1080 Strix https://www.ekwb.com/news/ek-releases-asus-gtx-1080-strix-full-cover-water-block/

 

Γιατι τους ειναι τοσο δυσκολο να φτιαξουν κατι ομορφο???

 

Αυτο ειναι waterblock!

 

http://www.phanteks.com/PH-GB1080.html

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εγω πουλησα πρόσφατα  της R9 280X 3way Crossfire που ειχα και τώρα που πέσαν οι τιμές με βλέπω για 2x 980ti σε καλη τιμη χμμμ τι λετε?

 

Τωρα ειμαι με μια δανικια καρτα hd6950 και δεν μπορω να κανω τιποτα :(:unsure:

Έγινε επεξεργασία από PANOSMAMBAX
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Και τιμές 20-30 ευρώ παραπάνω από τα υπόλοιπα...

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανονικη τιμη βλεπω και το καλυτερο ρατινγ 
http://geizhals.de/evga-geforce-gtx-1080-ftw-gaming-acx-3-0-08g-p4-6286-kr-a1449255.html

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

χαχαχα 2 1080 vs girlfriend :hehe:

 

Υποστηρίζει το κοριτσι και quad sli?

Ετσι οπως το βλέπω ολα τα slot του ειναι πιασμενα αλλα μας κάνει και ετσι :hehe:

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.