Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


yanni

Recommended Posts

13 minutes ago, takis-pa said:

Ναι ρε σε χάλασαν τωρα οι καρτουλες μου :p που τόσο καιρό είσαι με την onboard και έχεις λαλήσει, εγώ φταίω που στις έδωσα........Αχάριστεεεεεε :hehe:

 

Δεν θυμαμαι κατι Τακη...

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, idonthave said:

Τσάμπα τα μπινελίκια :p


Μου ακύρωσαν την παραγγελία, πάλι καλά, θα έστελνα τα χρήματα σήμερα!

  Hide contents

 

 

 

 

 

Οκ παιρνω πισω τα μπινελικια απο τον πελατη μου τοτε :p Κριμα παντως...Οποιος βρει τιποτα της προκοπης κατω απο 500 με μεταφορικα να ενημερωσει...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος csaris έγραψε:

Στο mindfactory.de λεει παντως οτι οι EVGES θα ειναι διαθεσιμες απο μεθαυριο, 17/6..

 

Για να δουμε μπας και φερουν και στην EVGA και εχουμε καρτα την αλλη βδομαδα γτ με ρις 980ti sli reference δεν την παλευω αλλο.. :p:hehe:

 

14659952560750_183377.jpgadult photo sharing

Ξερεις ποσους ακομα αλλους θα τους χαλαγανε οι 980ti sli?Σε νιωθω Χρήστο νιωθω τον πονο σου:hehe:

πριν 4 ώρες, το μέλος takis-pa έγραψε:

Ναι ρε σε χάλασαν τωρα οι καρτουλες μου :p που τόσο καιρό είσαι με την onboard και έχεις λαλήσει, εγώ φταίω που στις έδωσα........Αχάριστεεεεεε :hehe:

Βλεπεις ρε Τακαρε αχάριστος που ειναι?

Αλλα οπως προειπα ενταξει τον καταλαβαίνω. 

Εχει μεινει με τις γριες που δεν τραβαμε, ειναι για πεταμα:p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος idonthave έγραψε:

Τσάμπα τα μπινελίκια :p


Μου ακύρωσαν την παραγγελία, πάλι καλά, θα έστελνα τα χρήματα σήμερα!

  Hide contents

 

 

 

 

 

Ηθελα να στο γραψω οταν ειδα οτι την παρηγγειλες, οτι θα σου κανουν καμμια ματσακωνια. Καλα που δε το εγραψα, θα με ελεγες "καλτσα" :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ηθελα να στο γραψω οταν ειδα οτι την παρηγγειλες, οτι θα σου κανουν καμμια ματσακωνια. Καλα που δε το εγραψα, θα με ελεγες "καλτσα" :hehe: 

Εσύ μ'έφαγες!!! :angry:

Το περίμενα κι εγώ το άκυρο :p αλλά μου έστειλαν email χθες ότι αναμένουν τα χρήματα, πάλι καλά που δεν τα έστειλα! 

Έτσι όπως πάει θα περιμένω μέχρι μέσα Ιουλίου να δω διαθεσιμότητα και τιμές που θα έχουμε κι εδώ, εκτός αν πετύχω καμία καλή τιμή απ'έξω.

Link to comment
Share on other sites

Και για μενα το ιδιο βλεπω... Ηθελα τελος του μηνα το αργοτερο να παραγγειλω, αλλα .. με 499€ , δε νομιζω. Ελπιζω να πεσουν οι τιμες εστω και ενα 30ρι,  να μη ξεπερασω το 500ρικο με μεταφορικα. Ενας μισθος ειναι οσο να πεις... 

Link to comment
Share on other sites

...σιγά το νέο ρε σεις πως κάνετε έτσι :hehe:

 

Τώρα το καταλάβατε οτί οι κάρτες που στέλνουν στα ρηβιούζ είναι διαλεγμένες?

Είναι όλες υπερχρονισμένες εκδόσεις, και αυτές που στέλνουν στα site έχουν καλύτερο asic, και μπουτάρουν 20-25-30 Mhz περισσότερα out of the box. So what.

Θα ήθελα να μάθω ποια εταιρία ΔΕΝ το κάνει...

 

Να το βάλετε και δίπλα, το πινακάκι έχει και AMD κάρτες μέσα :p

https://www.techpowerup.com/223440/msi-and-asus-send-vga-review-samples-with-higher-clocks-than-retail-cards

123.png

Έγινε επεξεργασία από virus777
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Η amd ειναι αθωα, με το σταυρο στο χερι, το εχουμε καταλαβει. Απλα το να μπαινετε στο thread παιδια για απλο spamming , ειναι λιγο κουραστικο. Φιλικα παντα! :) 

Λες και δε ξερουμε τι στελνει η καθε εταιρεια, και δεν το υπολογιζουμε οταν παμε να αγορασουμε :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο θέμα με το supply της εβγα ή ιδέα μου? Και καλά με τις FTW, αλλά και με τις απλές acx και sc που έχουν το pcb της FE? 

Για την ώρα pre-order απ τον Μάη και φαίνεται πάμε για τέλος Ιούνη για την SC...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.