Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

On 23/2/2016 at 08:52, το μέλος DJD έγραψε:
πριν 28 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Κάποιες ειδήσεις τις βλέπω κλειδωμένες για σχόλια. Τυχαία, όλες ήταν από τον  @X-kyramas και υπέθεσα ότι το έκανε επίτηδες ή κάποια προεπιλογή ήταν διαλεγμένη. Βλέπω όμως πχ σε αυτή την είδηση:

να έχουν ανέβει 7 σχόλια, αλλά

"  This is now closed for further comments "

Σε άλλες  ειδήσεις μπορώ να σχολιάσω.

Τι πρόβλημα έχεις;

Είχαμε ένα θέμα, διορθώθηκε τώρα. Αν βρέις και άλλη είδηση κλειδωμένη, σφύρα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

Για να διαγράψεις το πλαίσιο, πέρνα το ποντίκι πάνω του, μέχρι να εμφανιστεί το Quote handle που σημειώνω στην εικόνα. Κάνοντας κλικ εκεί, το επιλέγεις όλο και μπορείς να το διαγράψεις με DEL ή BACKSPACE.

 

Επιπλέον, η γραμμή κάτω από το πλαίσιο είναι πάντα κενή. Κάνοντας κλικ εκεί, μπορείς πάντα να γράψεις στο υπόλοιπο μήνυμα και στη συνέχεια να σύρεις την παράθεση πάνω-κάτω στο κείμενό σου (click-and-drag από το quote handle).

 

quote.png

 

Αν και το έχω ξαναγράψει λίγο πιο πίσω. . .

Να προσθέσω στα παραπάνω πως βαζοντας τον κέρσορα εντός ή εκτός quote και πατώντας ctrl+δεξί κλικ μας εμφανίζει δυο διαφορετικό μενού σε κάθε περίπτωση με χρήσιμες λειτουργίες.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος kavadias έγραψε:

ψάχνω ψάχνω που μπορώ να ρυθμίσω (αυξήσω) τα posts per page, και δεν βρίσκω. παίζει σαν ρύθμιση ή την ξεχνάμε με αυτό το layout;

 

θεεεενκς

 

Same question.Ειναι παρα πολλα τα υπαρχοντα.10 θελω. :p

 

επισης  Γινεται οταν παταω Νεο Περιεχομενο, να εμφανιζει την δικια μου custom ροη και να μην χρειαζεται να πηγαινω οι ροες μου κτλπ?

Έγινε επεξεργασία από artyom
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Χάσαμε τις Ροές, ΣΤΟΠ.

Είμαι με Opera, ΣΤΟΠ.

Το έχω Αγγλικά, ΣΤΟΠ.

 

Μετονομάστηκε σε "Νέο Περιεχόμενο" η ενότητα ροή και το λινκ της είναι στο "Όλη η δραστηριότητα". Στα ελληνικά το βλέπεις πως σου περιγράφω;

πριν 8 ώρες, το μέλος artyom έγραψε:

 

Same question.Ειναι παρα πολλα τα υπαρχοντα.10 θελω. :p

 

επισης  Γινεται οταν παταω Νεο Περιεχομενο, να εμφανιζει την δικια μου custom ροη και να μην χρειαζεται να πηγαινω οι ροες μου κτλπ?

Θα κάνω κάποια δοκιμή αργότερα και θα σας πω. Αν πατήσεις το όλη η δραστηριότητα, βλέπεις τη δική σου ροή;

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος jpavly έγραψε:

Μετονομάστηκε σε "Νέο Περιεχόμενο" η ενότητα ροή και το λινκ της είναι στο "Όλη η δραστηριότητα". Στα ελληνικά το βλέπεις πως σου περιγράφω;

Θα κάνω κάποια δοκιμή αργότερα και θα σας πω. Αν πατήσεις το όλη η δραστηριότητα, βλέπεις τη δική σου ροή;

 

Οχι στο Ολη η Δραστηριότητα, βλέπω το Νεο περιεχομενο,τα likes,follow κτλπ.

 

Spoiler

fCRrn9S.png

 

Eγώ προσωπικά θελω , οταν παταω Nεο περιεχομενο,να ειναι ναι μεν έτσι

Spoiler

pm6m931.png

αλλά τα διαβασμενα να μην τα εμφανιζει, και αν γινεται απτη κατηγορια Offtopic του φορουμ,να διαλέγω εγώ ποια τοπικ να εμφανίζονται στο Νεο περιοχεμενο/η στη δικιά μου ροη.Βασικά αυτο που ζητάω ειναι η ροή μου,να ειναι η default επιλογη οταν παταω νεο περιεχόμενο,και οχι το νέο περιεχόμενο να ειναι το default του φορουμ.

Edit: Επισης στο νεο περιεχομενο μου εμφανιζει αγγελιες που προσωπικα δε το θελω.

Έγινε επεξεργασία από artyom
Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι η αναβάθμιση Μου Έχει αρέσει παρά πολύ.απλά Μια Ερώτηση ( Δεν ξέρω αν Έχει αναφερθεί) tapatalk θα ενεργοποιηθεί?

Έγινε επεξεργασία από AlexanderK
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

από τη ροή που παρακολουθώ  τα θέματα που θέλω, πατάω να πάω στην κεντρική των forum και μου πετάει αυτό:

 

EPe5Hmn.png

 

αν πατήσω πίσω κ ξανά, δεν το πετάει.. 

 

το ίδιο κι όταν πάτησα να έρθω στο bug report, πέταξε error (δεν είδα αν ήταν το ίδιο) και μετά με πίσω κ ξανά κλικ, μπήκε μέσα κανονικά.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εδώ τα ίδια. Και όταν κάνω login.

 

Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting variable (T_VARIABLE) or heredoc end (T_END_HEREDOC) or ${ (T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES) or {$ (T_CURLY_OPEN) in /home/thelab/public_html/datastore/widget_postFeed_mkuvjy4de_f34a61bdff04178cec891a3e4168e557.8090ecb671.php on line 4

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Delijohn έγραψε:

από τη ροή που παρακολουθώ  τα θέματα που θέλω, πατάω να πάω στην κεντρική των forum και μου πετάει αυτό:

 

EPe5Hmn.png

 

αν πατήσω πίσω κ ξανά, δεν το πετάει.. 

 

το ίδιο κι όταν πάτησα να έρθω στο bug report, πέταξε error (δεν είδα αν ήταν το ίδιο) και μετά με πίσω κ ξανά κλικ, μπήκε μέσα κανονικά.. 

 

Ευτυχώς που το έγραψες το παραπάνω , γιατί αλλιώς ακόμη θα προσπαθούσα να μπώ σε συγκεκριμένες ενότητες του φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Μας είναι γνωστό - συμβαίνει και στην κεντρική, οπότε μην ανησυχήσετε πολύ αν το ξαναδείτε. Οφείλεται σε κάποιες από τις εργασίες που τρέχουν από πίσω. Παρακαλώ κάντε λίγη (ακόμη) υπομονή. ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mer said:

Πώς βλέπω αδιάβαστα, ειδοποιήσεις σε θέματα που έχω εγγραφεί;

δες κι αυτό.. με μόνη διαφορά ότι έχω βάλει να φαίνονται όλα κι όχι μόνο όσα δεν έχω διαβάσει (έτσι βλέπεις κ τα θέματα που παρακολουθείς, σε περίπτωση που θες να μπεις σε κάποιο να γράψεις) και πως έχω πατήσει το condensed mode

o0NVdo6.png

 

μόλις φορτώσουν, βλέπεις αριστερά την βούλα (κουμπάκι) με το οποίο πας στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, rastafari said:

mouseover στο "Νέο περιεχόμενο" και στην γραμμή από κάτω κλικ στο drop down "οι ροές μου".

Από εκεί επιλέγεις αυτό που θέλεις να δεις.

Ναι δεν είναι ακριβώς αυτό που φανταζόμουν και που ήταν πριν και πάντα για αυτό ρώτησα..

3 hours ago, Delijohn said:

δες κι αυτό.. με μόνη διαφορά ότι έχω βάλει να φαίνονται όλα κι όχι μόνο όσα δεν έχω διαβάσει (έτσι βλέπεις κ τα θέματα που παρακολουθείς, σε περίπτωση που θες να μπεις σε κάποιο να γράψεις) και πως έχω πατήσει το condensed mode

o0NVdo6.png

 

μόλις φορτώσουν, βλέπεις αριστερά την βούλα (κουμπάκι) με το οποίο πας στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα.

Ε κάπως καλύτερα έτσι.. Βέβαια με βόλευε το παλιότερο. Thx πάντως και τους 2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.