Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Λοιπόν, με το spotting τι έχουν κάνει τελικά? Έχω παρατηρήσει τα εξής, δεν είμαι σίγουρος όμως αν είμαι σωστός.

  • Αν ένας αντίπαλος πυροβολάει δεν εμφανίζεται πλέον στο minimap όπως στα προηγούμενα bf
  • 3d spotting είναι off
  • Γενικά η διάρκεια του spotting είναι μικρή

Νομίζω ότι σε public server  που δεν υπάρχει επικοινωνία μεταξύ των παικτών είναι δύσκολο να παίξεις έτσι. Μην σας κάνει εντύπωση που τα tanks αλωνίζουν ανενόχλητα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης δε δουλεύει πάντα. Έχει τύχει αν τον έχω στο στόχαστρο, να πατάω Q 3-4 φορές και μετά να τον μαρκάρει. Στα παλιά, έκανε κι έναν ήχο όταν το spamαρες, ώστε να καταλάβεις ότι και να το πατάς δε δουλεύει. Εδώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι ανάλογο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτά τα κυάλια που έχει σα gadget για spotting, είναι πολύ δυνατά σε zoom, καμία σχέση με τις διόπτρες. Τους βλέπεις στο χιλιόμετρο. Ειδικά δε που μπορείς να βλέπεις πίσω από κάποιο τοίχο.

Link to comment
Share on other sites

Σε pc φίλου με specs : Windows 10 Pro 64-bit

CPU
AMD Phenom II X6 1100T
Thuban 45nm Technology
RAM
8,00GB Dual-Channel DDR3 @ 669MHz (9-9-9-24)
Motherboard
Gigabyte Technology Co. Ltd. GA-880GA-UD3H (Socket M2) 41 °C
Graphics
VA1912w-4 (1440x900@60Hz)
2048MB ATI AMD Radeon HD 6900 Series (Sapphire/PCPartner) 51 °C
 
Μόλις πάω να τρέξω το παιχνίδι μού βγάζει: detected driver version 15.301.1901 please update your version to 16.20.1025 or later.
Έκανα το update και uninstall με DDU τους παλιούς, αλλά συνεχίζει να βγάζει το ίδιο μήνυμα .
edit :Στο radeon settings μου δείχνει τους καινούριους 16.20.1025 αλλά όταν ανοίγω το speccy εκεί γράφει : Driver version    15.301.1901.0
Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, black66.gr said:

Σε pc φίλου με specs : Windows 10 Pro 64-bit

CPU
AMD Phenom II X6 1100T
Thuban 45nm Technology
RAM
8,00GB Dual-Channel DDR3 @ 669MHz (9-9-9-24)
Motherboard
Gigabyte Technology Co. Ltd. GA-880GA-UD3H (Socket M2) 41 °C
Graphics
VA1912w-4 (1440x900@60Hz)
2048MB ATI AMD Radeon HD 6900 Series (Sapphire/PCPartner) 51 °C
 
Μόλις πάω να τρέξω το παιχνίδι μού βγάζει: detected driver version 15.301.1901 please update your version to 16.20.1025 or later.
Έκανα το update και uninstall με DDU τους παλιούς, αλλά συνεχίζει να βγάζει το ίδιο μήνυμα .
edit :Στο radeon settings μου δείχνει τους καινούριους 16.20.1025 αλλά όταν ανοίγω το speccy εκεί γράφει : Driver version    15.301.1901.0

atiman uninstaller δοκίμασε !

τρέχεις του atiman τον uninstaller και κάνει αυτός όλη την δουλειά !

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το game δινει πονο και γελιο μαζι!! Κατι σαν "hardcore mode"! Moνο το βασικο οπλο της κλασης του ο καθενας!! Ουτε πιστολακια ουτε gadgets! Ειχε γελιο για 2-3 rounds μεχρι που εγινε ακομη πιο ζορικο οταν βγηκαμε ολοι χωρις κανενα οπλο!! βολταραμε στην πιστα κανα 2 λεπτο μεχρι να εμφανιστουν και να αρχισει το μακελειο!! Keep going EA!! 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα μου λείπει το Battlelog... Καθόμουν με την ησυχία μου, έφτιαχνα τα κιτς μου, επέλεγα όπλα κάνοντας συγκρίσεις... Τώρα μπαίνεις να παίξεις και στην πράξη είσαι ανενεργός μέχρι να τα σετάρεις... Εντάξει, υπάρχουν και οι άδειοι servers, αλλά ποιό το νόημα να φορτώνεις Origin/Game για να μπεις να αλλάξεις κάποια πράγματα...;

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Wizard! έγραψε:

Πάντως εμένα μου λείπει το Battlelog... Καθόμουν με την ησυχία μου, έφτιαχνα τα κιτς μου, επέλεγα όπλα κάνοντας συγκρίσεις... Τώρα μπαίνεις να παίξεις και στην πράξη είσαι ανενεργός μέχρι να τα σετάρεις... Εντάξει, υπάρχουν και οι άδειοι servers, αλλά ποιό το νόημα να φορτώνεις Origin/Game για να μπεις να αλλάξεις κάποια πράγματα...;

 

Αλήθεια τα stats μας που μπορούμε να τα δούμε;

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Wizard! said:

Πάντως εμένα μου λείπει το Battlelog... Καθόμουν με την ησυχία μου, έφτιαχνα τα κιτς μου, επέλεγα όπλα κάνοντας συγκρίσεις... Τώρα μπαίνεις να παίξεις και στην πράξη είσαι ανενεργός μέχρι να τα σετάρεις... Εντάξει, υπάρχουν και οι άδειοι servers, αλλά ποιό το νόημα να φορτώνεις Origin/Game για να μπεις να αλλάξεις κάποια πράγματα...;

Υπάρχει ένα Tab που γράφει My soldier ή κάτι τέτοιο το οποίο είναι ανενεργό λογικά λόγο Beta... Στο κανονικό παιχνίδι μπορεί να σου δίνει αυτή την δυνατότητα... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ckbond said:

Υπάρχει ένα Tab που γράφει My soldier ή κάτι τέτοιο το οποίο είναι ανενεργό λογικά λόγο Beta... Στο κανονικό παιχνίδι μπορεί να σου δίνει αυτή την δυνατότητα... 

Ναι, το είδα. Αλλά θα βλέπουμε κι άλλους εκεί; Θα δείξει...

Επίσης, επειδή παίζω μόνο sniper, ξεκλείδωσα και τα 10 packs που δίνει... Τι είναι αυτά, που τα βλέπω; Φαντάζομαι είναι όπλα που λόγω beta δε μπορώ να πάρω;

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Πάντως εμένα μου λείπει το Battlelog... Καθόμουν με την ησυχία μου, έφτιαχνα τα κιτς μου, επέλεγα όπλα κάνοντας συγκρίσεις... Τώρα μπαίνεις να παίξεις και στην πράξη είσαι ανενεργός μέχρι να τα σετάρεις... Εντάξει, υπάρχουν και οι άδειοι servers, αλλά ποιό το νόημα να φορτώνεις Origin/Game για να μπεις να αλλάξεις κάποια πράγματα...;

 

πριν 4 ώρες, το μέλος ckbond έγραψε:

Υπάρχει ένα Tab που γράφει My soldier ή κάτι τέτοιο το οποίο είναι ανενεργό λογικά λόγο Beta... Στο κανονικό παιχνίδι μπορεί να σου δίνει αυτή την δυνατότητα... 

 

πριν 3 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Ναι, το είδα. Αλλά θα βλέπουμε κι άλλους εκεί; Θα δείξει...

Επίσης, επειδή παίζω μόνο sniper, ξεκλείδωσα και τα 10 packs που δίνει... Τι είναι αυτά, που τα βλέπω; Φαντάζομαι είναι όπλα που λόγω beta δε μπορώ να πάρω;

 

πριν 2 ώρες, το μέλος ckbond έγραψε:

Με βεβαιότητα δεν μπορώ να απαντήσω αλλά και εγώ δεν βλέπω ότι έχω ξεκλειδώσει και υπέθεσα ότι είναι λόγο Beta... :D 

Πάμε στο battlefield.com και πατάμε career . Εκεί έχει όλα τα στατιστικά μας καθώς και loadout στα όπλα, και να αγοράσουμε καινούρια.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μα καλά δεν μπορούσες να το πεις νωρίτερα... αμάν πια με αυτή την μυστικοπάθεια... :p:p:p

 

Και τώρα που είδα τι έχω κάνει ως τώρα όπως το περίμενα είναι... και εδώ χάλια τα πάω, εμ είμαι άχρηστος με τα μονδέρνα σκόπευτρα, υπάρχει περίπτωση να μπορούσα να έχω επιτυχία με iron sight...??? :embarrassment: :embarrassment: :embarrassment: 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.