Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

πριν 9 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Έτσι είναι, τριγυρίζει στας Ευρώπας, αλλά ένα πληκτρολόγιο-ποντίκι-ακουστικά-οθόνη-ΚΟΥΤΙ της προκοπής, δεν πάει να πάρει.

Λάθος προτεραιότητες η σημερινή νεολαία...

FIXED....

Link to comment
Share on other sites

Τα καμπερια δεν με ενοχλουν, εχω συνηθισει πχια

 

Απλα εγω θελω clusterfack χαρτες...ειναι γνωστο αυτο

 

Ο συγκεκριμενος χαρτης αξιζει μονο μεταξυ C-D-F που ειναι σχετικα κοντα....τα υπολοιπα flags μου ειναι αδιαφορα :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το light tank είναι πολύ ΟΡ. Από κοντά και μακριά σπέρνει θάνατο!!! Κάθεσαι σε μια σημαία ή ένα πέρασμα και καθαρίζεις κόσμο. Αν πάλι σε χτυπήσουν αντιαρματικά ή άλλα τανκς κρύβεσαι λίγο για repair και συνεχίζεις. Για πλάκα σήμερα έκανα 40-1.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι...διασκεδαστικοτατο και ναι αν παιξεις οπως του αρμοζει δινει πονο.

 

Κ γω με δαυτο επαιτσα σημερα κ το τι μπινελικι ακουσα δεν λεγεται :hehe:

 

Εν τω μεταξυ ειδα μπαναρισματα;;; Ακομη κ στην beta;;;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, black66.gr said:

Πάντως το light tank είναι πολύ ΟΡ. Από κοντά και μακριά σπέρνει θάνατο!!! Κάθεσαι σε μια σημαία ή ένα πέρασμα και καθαρίζεις κόσμο. Αν πάλι σε χτυπήσουν αντιαρματικά ή άλλα τανκς κρύβεσαι λίγο για repair και συνεχίζεις. Για πλάκα σήμερα έκανα 40-1.

Ισχύει, ειδικά που δεν έχουν ξεκλειδώσει ακόμα όλα τα αντιαρματικά.

 

1 minute ago, Lazy Dog said:

Εν τω μεταξυ ειδα μπαναρισματα;;; Ακομη κ στην beta;;;

Yeap και πολλά μάλιστα.

 

Αυτό που μΕ άρεσε πολύ, δεν ξέρω αν το είδατε, στο Server Browser, μπορείς να δημιουργήσεις δικά σου φίλτρα, τα σώζεις και μετά τα επιλέγεις και φέρνει servers. Απίστευτα βολικό!

Link to comment
Share on other sites

Αμάν... @Lazy Dog τι βλέπουν τα ματάκια μου σε κάτι περίεργα Site που απο noobas γίνεται MVP...??? Undetected! :hehe: 

@SpirosKGR είναι που ΔΕΝ θα είχε... :sarcastic: Αλλάζει μωρέ ο κώδικας στο AI... :hehe: 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Μια χαρα ειναι...διασκεδαστικοτατο και ναι αν παιξεις οπως του αρμοζει δινει πονο.

 

Κ γω με δαυτο επαιτσα σημερα κ το τι μπινελικι ακουσα δεν λεγεται :hehe:

 

Εν τω μεταξυ ειδα μπαναρισματα;;; Ακομη κ στην beta;;;

Τρελες zniperies ετσι; Αν εμενες ζωντανος στο F εκει που ημουν πισω σου θα το ειχαμε παρει.

Οχι εκει με το τανκ πιο μετα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος Dj_ALeX έγραψε:

Αμάν... @Lazy Dog τι βλέπουν τα ματάκια μου σε κάτι περίεργα Site που απο noobas γίνεται MVP...??? Undetected! :hehe: 

@SpirosKGR είναι που ΔΕΝ θα είχε... :sarcastic: Αλλάζει μωρέ ο κώδικας στο AI... :hehe: 

 

 

Τουλάχιστον εγώ όταν παίζαμε Siege δε τα φόραγα όπως κάποιοι άλλοι; @PANOSMAMBAX @Dj_ALeX Κάποιοι άλλοι έλεγαν "σιγά μωρέ αφού τα έχουν όλοι " και πήγαν για μπανάκι παγωμένο. Κλασσικά cheats βγαίνουν, και στο 3 - 4 είχαν βγει το θέμα είναι ότι αμα σε πάρουν χαμπάρι παίκτες και admin έχεις φύγει άκλαυτος το λιγότερο σε 1 εβδομάδα. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει πάντως που κλαίγονται μερικοί για τους snipers και δε βλέπουν ότι σχεδόν σε κάθε γύρο οι δύο πρώτοι έχουν κάτι 79-2, 48-3, 22-1, κλπ, και εντελώς τυχαία είναι πάντα με το light tank...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα tanks γενικότερα δυσκολεύομαι να τα εντοπίσω...

Είναι το 3d spotting που το έχουν αλλάξει, το camo τους που ταιριάζει με το περιβάλλον και ο ήχος τους που δεν ακούγεται από κάποια απόσταση και στρίβεις από τη γωνία και έρχεσαι μούρη με μούρη..

Πάντως ο περισσότερος κόσμος δεν ξέρει ή δεν θέλει να παίξει τον antitank ρόλο του support, οπότε δεν ξέρω αν είναι όντως  op τα tanks.

 

BTW τα k bullets κάνουν αρκετό dmg (~18-25) σε armored cars αν στοχεύσεις στον πυργίσκο τους.

Επίσης το minimap από default είναι πολύ zoomed-in, ανεβάστε το στα gameplay settings από 25 στο 80-90.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.