Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Σε βιντεάκια ότι είδα μου φάνηκε σχετικά καλό. Οι περισσότεροι λένε μέτρια ως κακά λόγια για τον χάρτη στην έρημο. Ούτε μένα μου άρεσε. Θα προτιμούσα να είχε και το προηγούμενο map, 2 maps δηλαδή ώστε να μη ξενερώσει ο κόσμος.

 

Επίσης μια χαρά είναι τα γραφικά ρε παίδες, καλύτερα από το 4 και γενικά πιο αληθοφανή, όμορφα σαν του Battlefront, σε αυτό έμεινα ικανοποιημένος. 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Παιδες key για beta και download απο που τα βρίσκουμε?

Ειχα κανει αίτηση,αλλα γυρισα μολις απο διακοπές και δεν εχω καμια Ενημέρωση 20 μέρες τώρα

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με ati HD 6990 πεταει σφαλμα για drivers .  Βαζω Crimson Edition 16.2.1 Beta  και παλι το ιδιο.  Η λυση θα ειναι πολυ απλη, ελπιζω να το φτιαξουν πριν τελειωσει η beta.

Έγινε επεξεργασία από xriantw
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που έλεγαν ότι τα sniper θα είναι εύκολα και θα παίζουν όλοι, κλπ... Αρκετά δύσκολα, ειδικά στην αρχή χωρίς κανένα "update".

Θέλει σαφώς μεγαλύτερη ακρίβεια από τα 3-4 για να πετύχεις κεφάλι.

Επίσης, μεγάλη διαφορά από το Hardline, δεν καταλάβαίνω τι ίδιο βλέπετε...

Έχει κάποια καλά του στοιχεία, όπως πχ ότι μαζεύεις λεφτά και αγοράζεις ότι θέλεις κι ότι όχι έχει σειρά, αλλά μετά από αυτό, δε βλέπω άλλες.

Τα άρματα είναι ΟΡ και ναι μεν με το "sniper" τα σκίζεις, αλλά είναι ένα σε όλη την πίστα και στου διαόλου τη μάνα.

Έχει κάποια αντιαεροπορικά, αλλά είναι άχρηστα. Αφενός, δοκίμασα και δεν κατάφερα ούτε hit-reg να πάρω, εφετέρου, διαλύονται και δεν εμφανίζονται πάλι. Το ίδιο και στα κανόνια που βρίσκονται κάπου στην πίστα.

Επίσης, θέλει δουλειά ο balancer. Παίξαμε 3 γύρους σερί που σε εμάς ο μεγαλύτερος βαθμός ήταν 8 και στην άλλη ομάδα είχε ~10 από 20 και πάνω! Αν το κρατάει έτσι λόγω "ομάδων/group/squad/party" θα φεύγει κόσμος κάθε φορά που θα μπαίνει οργανωμένη παρέα.

Ιδιαίτερα bugs δεν είδα, εκτός από κάποιες φορές που ήμουν 30-40 πόντους δεξιά/πάνω από βράχο και οι σφαίρες μου έσκαγαν απάνω του... Και scoped, όχι hipped.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η κλάση sniper δείχνει όντως ποιό εύκολη (την έχω παρατήσει αυτήν την κλάση από bf3) , είδη έχω κάνει ρεκόρ από day 1 κάπου στα 350-400 μέτρα headshot !

Τώρα για το Hardline θα πω ότι του μοιάζει στα φυσιολογικά αυτόματα οπλα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.