Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Περίμενα λίγο πιο πώς να το πω πιο εντυπωσιακό το χάρτη στην έρημο. Ωραία η sandstorm λεπτομέρεια, ωραίο το heavy armored train , ωραία η προσθήκη αλόγων αλλά σαν κάτι να λείπει δεν μου άφησε κακή εντύπωση, απλά περίμενα και το κάτι παραπάνω. Θα ήθελα σε αυτόν τον χάρτη εναλλαγή μέρας-νύχτας καθώς και να ήταν λίγο πιο γεμάτος σε μερικά σημεία. 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς είναι αξιόπιστα αυτά τα sites; 

Δεύτερον: Οι παραπάνω τιμές είναι για το κυρίως game. Έχουν πει τίποτα για premium όπως στο Bf4 που να τα περιλαμβάνει όλα;

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, black66.gr said:

Καταρχάς είναι αξιόπιστα αυτά τα sites; 

Δεύτερον: Οι παραπάνω τιμές είναι για το κυρίως game. Έχουν πει τίποτα για premium όπως στο Bf4 που να τα περιλαμβάνει όλα;

Κάποια είναι αξιόπιστα. Εγώ έχω ψωνίσει από Instantgaming, G2A και CD-Keys, όπως επίσης κι αρκετά μέλη από το Kinguin.

Το μόνο θέμα που είχα, την πρώτη φορά που θα δώσεις Paypal, ζητάνε κάποια πιστοποίηση (δίπλωμα, ταυτότητα, κλπ), αλλά οι υπόλοιπες αγορές είναι οκ.

Για Premium όπως ειπώθηκε, δεν έχει αναφερθεί κάτι ακόμα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κρίνεις και από τα reviews το από που θα κάνεις την αγορά. Ωραίο είναι που πλέον μπαίνουν και άλλες εκδόσεις εκτός των basic. Εννοώ εκδόσεις preorder κλπ που παλαιότερα αν ήθελες bonus content έπρεπε αγορά από official site μόνο.

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος SirDiman έγραψε:

Το σαιτ απο πανω δεν εχι φπα

 Nαι γιατί είναι μεταβαλλόμενος ανά κράτος, οπότε θα μπεί στο τέλος πρίν ολοκληρωθεί η αγορά μέσα απ το επιλεγμένο site. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SirDiman said:

Το σαιτ απο πανω δεν εχι φπα

 

47 minutes ago, Dr_Nikiforos said:

 Nαι γιατί είναι μεταβαλλόμενος ανά κράτος, οπότε θα μπεί στο τέλος πρίν ολοκληρωθεί η αγορά μέσα απ το επιλεγμένο site. 

Δεν είμαι σίγουρος ότι ισχύει αυτό. Επειδή έχω αγοράσει πολλές φορές, στην τελική τιμή υπάρχει κάποια διαφορά, αλλά σίγουρα όχι της τάξης του 18-20%. Μπορεί να έχει αλλάξει φυσικά ή να ισχύει για κάποια από τα sites.

 

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα για λίγο σήμερα να παίξω με το 4 και θυμήθηκα γιατί το είχα βγάλει. Θυμήθηκα πόσο σκ@τοπαίχνιδο είναι, πόσα bugs έχει, πόσα γελοία προβλήματα και όλα αυτά μετά από 300 patches και updates!   :rant85:

Έφαγε shift+delete και σημείωσα στο ημερολόγιό μου, γιατί δε θα κάνω προπαραγγελία και δε θα πάρω πριν τα Χριστούγεννα το 1.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, giorgos2187 said:

Υπερβολικε! 

Ειλικρινά, τo BFH που το έχουν υποτιμήσει όλοι, είναι σαφώς καλύτερο από θέμα προβλημάτων.

Μου έχει τύχει να είναι σα να ρίχνω άσφαιρα, αλλά συνήθως είναι θέμα συγχρονισμού με τον server, οπότε βγαίνω, μπαίνω ξανά και λύνεται.

Αλλά αυτό το πράμα του 4, πχ ήμουν πίσω από τον άλλον, έκανα 4 φορές μαχαίρι, ο τύπος δεν είχε πάρει χαμπάρι, το μαχαίρι ούτε γρατσουνιά και μετά γυρνάει και με σκοτώνει!!!

Ή να του σκας με sniper στο στήθος από 2 μέτρα και να μένει με 20%

Έλεος δηλαδή!

Στο BFH τουλάχιστον, ΟΛΑ τα sniper έχουν 100% hit μέχρι κάποια απόσταση. Το μαχαίρι πιάνει και δεν έχει την αηδία το counter. Τα "άσφαιρα" είναι σπάνια. 

 

@UltraB έχω και το 3. Κι αυτό έχει αρκετά από τα παραπάνω θέματα. Με το 3 έπαιξα κι εχθές, με το 4 είχα να παίξω μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Το 4αρι φαινόταν από την αρχή ότι θα τα σκάτωνε. Άκουσαν σε υπερβολικό βαθμό ότι έγραφε ο καθένας καθώς και γκρίνια από τους "γνωστούς" yt που ασχολούνται με το παιχνιδι αποκλειστικά και όλο αυτό λειτούργησε αρνητικά. Πήξαμε στα gadgets, στα χιλιάδες άχρηστα μπλιμπλίκια και χίλια δυο προβλήματα. 

Το 1 τουλάχιστον φαίνεται να είναι πιο στρωμένο. Τουλάχιστον αυτό βλέπω και ελπίζω. Φαίνεται καλογραμμένο ήδη από την alpha. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το Hardline αν δεν ειχε τον τιτλο Battlefield απο μπροστα του θα ειχε κανει καλυτερες πωλησεις.

Οι BF παικτες δεν το ηθελαν γιατι δεν ειχε πολεμικο θεμα οι δε του COD γιατι ηταν " Battlefield"...

 

Το ΒF1 εχει πολλα στοιχεια απο το Battlefront και ειναι ενα casual game. Το μονο συναρπαστικο ειναι

το θεμα του παιχνιδιου. Τιποτα παραπανω και συμφωνο οτι δεν πρεπει να γινει προπαραγγελια αλλα

δεν υπαρχει λογος να περιμενεις μεχρι τα Χριστουγεννα οτι δεις στην Βeta θα ειναι και στο παιχνιδι.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Proteas said:

Το ΒF1 εχει πολλα στοιχεια απο το Battlefront και ειναι ενα casual game. Το μονο συναρπαστικο ειναι

το θεμα του παιχνιδιου. Τιποτα παραπανω και συμφωνο οτι δεν πρεπει να γινει προπαραγγελια αλλα

δεν υπαρχει λογος να περιμενεις μεχρι τα Χριστουγεννα οτι δεις στην Βeta θα ειναι και στο παιχνιδι.

Τι εννοείς με αυτό; Εγώ από αυτά που έχω δει, το θεωρώ πιό κοντά σε BFBC2 & BF3 από ότι στο BF4 και με αρκετά στοιχεία που δοκιμάστηκαν στο BFH.

Ο λόγος που θα περιμένω τα Χριστούγεννα, είναι για προσφορά και για να δω τι θα γίνει με τα πρώτα patches και τι θα λένε όλοι παίξουν. Δε με ενδιαφέρουν μόνο τα bugs, αλλά και το game play, το οποίο φαίνεται καλό. Αν όμως, αρχίσουν πάλι οι βεντέτες του YT και το "pros" να διαμαρτύρονται και του αλλάξουν τα φώτα στο balanace, θα φανεί.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.