Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

3 minutes ago, SirDiman said:

Οσοι θελετε υπαρχουν ακομα σερβερ χακαρισμενοι στο BFBC2 που παιζουν και vietnam χωρις να εχετε το παιχνιδι 

Αλήθεια; Έπαιζα BFBC2 και είχα μπει σε έναν με Vietnam και δεν κατάλαβα τι έγινε... Τώρα ξέρω :)

Link to comment
Share on other sites

Η επίσημη ανακοίνωση λέει, μετά τη GameCon. Η έκθεση τελειώνει 21/8, οπότε λογικά κάπου εκεί. Τώρα, θα είναι αμέσως μετά; Μερικές μέρες; Δεν έχει διευκρινιστεί.

Πιστεύω ότι θα γίνει κάποια συλλογή στοιχείων στην έκθεση, θα βγει patch και μετά θα πάει open, για να αποφύγουν γκρίνιες και προβλήματα σε μεγάλη έκταση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Γνωρίζουμε αν η beta αυτή τι φορά θα ειναι DX12 enabled; Ρωτάω γιατί υπάρχουν κάποια tweetιβίσματα εκ της dice ότι η beta θα ειναι πολύ κοντά στο τελικό προϊόν. 

Εε ναι, τι περιμένεις; Beta σου δίνουν και όταν κυκλοφορεί, οπότε...

:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι λες εγώ έχω ανέβει στο hype train σαν παιδάκι και φωνάζω γιουπι γιουπι. Εποχές BF3 θέλω να ξαναζήσω ( εννοώ αυτήν την αίσθηση που δεν μου έδωσε το 4 το οποίο δεν μάρεσε καθόλου )

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Δε ξέρω τι λες εγώ έχω ανέβει στο hype train σαν παιδάκι και φωνάζω γιουπι γιουπι. Εποχές BF3 θέλω να ξαναζήσω ( εννοώ αυτήν την αίσθηση που δεν μου έδωσε το 4 το οποίο δεν μάρεσε καθόλου )

 

 

Θα στο χαλασω και θα γινω κακος αλλα

hype.jpg

εχω πηδηξει πολυ πιο πριν..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γενικά από όσο με θυμάμαι να παίζω στο pc. Τα τελευταία χρόνια είχα πάντα ένα σταθερό multiplayer που παίζω κάθε μέρα , κάθε βράδυ με την παρέα, τώρα για μένα θα ειναι το BF1, πέρυσι και μέχρι τώρα ήταν το Siege. Call of duty Δεν αγγίζω μόνο αν μου το κάνουν δώρο, σταμάτησα να αγοράζω στο προπέρσινο future shit που εβγαλαν :p Στα οσα εχω δει μεχρι τώρα μου φαίνεται ότι θα ειναι καλό. Το ίδιο συναίσθημα ειχα και με το 3. Στο 4 δεν μ άρεσε ακόμα και από την παρουσίαση, δεν ξέρω δε το χώνεψα καθόλου. 

 

Επίσης ίσως επειδή είναι και το θέμα της εποχής πρώτος παγκόσμιος, αν και ο δεύτερος -ιστορικά- πάντα μου άρεσε πολύ στα fps παιχνίδια, ισως και γι αυτό έχω hypeαριστεί. Επίσης βαρέθηκα όλα τα futureιστικά πιου πιου και τα τωρινά πίου πίου. Με εξαίρεση το titanfall 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Καλά, εσένα σε χαλάει που δε θα έχει ελικόπερα...

Aσε μας τα ειπαν κ αλλοι...Και games που παιζω τωρα ΔΕΝ  περιλαμβανουν ελικοπτερα..

Τεσπα...Καποια στιγμη θα γραψω τι δεν μ αρεσε..Iσως μετα τη beta..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.