Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Οχι ειπα οτι αν με σκοτωνες και τριτη φορα οταν εκανα spawn στην queen που ηταν στις σκεπες και προσπαθουσα να κατεβω απο το μογγολοσημειο θα ακουγες τιποτα τρισαγια... ? Δεν συνεβη αρα τη γλυτωσες LOL...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Οχι ειπα οτι αν με σκοτωνες και τριτη φορα οταν εκανα spawn στην queen που ηταν στις σκεπες και προσπαθουσα να κατεβω απο το μογγολοσημειο θα ακουγες τιποτα τρισαγια... ? Δεν συνεβη αρα τη γλυτωσες LOL...

Μην μου πεις ότι καμπερώθηκες στης εκκλησιάς τη στέγη (ballroom blitz); Και γιατί να κάνεις spawn στην queen; Ε, Νίκο Τσιαμτσίκα;

Link to comment
Share on other sites

Ηταν η queen και αλλος ενας δεν θυμαμαι ποιος. Δεν ειχε αλλο spawn point.

Μα δεν ειδες τι εγραψα? Οτι προσπαθουσα να κατεβω απο κει πανω και τσακιζομουνα στο πεσιμο και ο σπυρος μου εριχνε μια στο σωμα και πεθαινα...

Link to comment
Share on other sites

Καλά σ' έκανε ο Σπύρος:p.

Τα ξαπλωμένα με πολυβόλα μόγγολα αυξάνονται και πληθύνονται. Κανένα skill, απλά περιμένουν να περάσεις, για να σου αδειάσουν τον γεμιστήρα.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

αν τρώω πέτσωμα απ'τους Unskilled ...sieben acht--- gute nacht 

Υπαρουν και level unskilled δεν ειναι ολοι ιδιοι :p:p:p

 

(μου ερχονται καλα σημερα :p)

Link to comment
Share on other sites

Μα, ρε παιδί μου, μπαίνουν όλοι με τα lmg/smg και πώς σκ@@τά τα λένε αυτά τα όπλα του διαβόλου και σε θερίζουν. Βουρ στον πατσά και άδειασμα του γεμιστήρα. Συγγνώμη αλλά αυτό δεν είναι παιχνίδι. Τώρα τελευταία δε, παρατηρώ ότι πολλοί κρύβονται στα πιο απίθανα μέρη (εννοείται ξαπλωμένοι) και απλά περιμένουν να περάσεις.

Αφήστε το άλλο: με το που σε δουν, ξαπλώνουν και βαράνε. Σήκω όρθιος, μωρή Χουάνα η παρθένα, που ξαπλώνεις κιόλας. Φάε με στα ίσια.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πες τα Χρυσόστομε...παλεύουμε με νύχια και με δόντια να κάνουμε τα οποια λίγα kills μας και έρχεται ο άλλος και κάνει 40+ kills αβίαστα,ασάλιωτα και ενίοτε  αβάδιστα...

Κια σου λέει μετά. " από τότε που πήρα οθόνη έγινα καλύτερος"...να σε βάζει στο τριπάκι ότι δεν φταις εσύ που είσαι γράσο ...φταίει η οθόνη σου που δεν είναι ultrawide...

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.