Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

1 hour ago, beastie said:

ευχαριστως. beastie7474 

extreme noob :)

Κ απο εμενα :)

36 minutes ago, sstav said:

πάω να το κανω unistall...το βράδυ....?

Ασε , το κανεις την αλλη εβδομαδα ?

1 hour ago, panoc said:

Περιεργως σημερα το πρωι εκανα 3 ωραια ματσακια. Μαλλον επειδη τα παιδακια εχουν σχολειο τετοια ωρα...

Κ γω τα πρωινα κανω τα καλυτερα παιχνιδια...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Κ γω τα πρωινα κανω τα καλυτερα παιχνιδια...

Τα πρωινά, πως να το πω, σηκωνόμαστε ντούροι, γι' αυτό...?......

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα και εγώ πάλι απο το μηδέν και εάπιξα κάποια ωραία ματσάκια. Εχετε είδα και κάποιον discord σερβερ  που μπαίνετε? το λινκ που είδα σε προηγούμενα posts πρέπει να έχει λήξει.

Link to comment
Share on other sites

Χμ, να υποθέσω ότι γεμίσαμε με νέους υπερπαίκτες ή πρόκειται για τιμωρημένα μόγγολα που βρήκαν την ευκαιρία να ξανακλέψουν λόγω της προσφοράς του παιχνιδιού σε πολύ χαμηλή τιμή;

Όχι ότι ιδρώνει το αυτί τους, αλλά αναρωτιέμαι για την ευχαρίστηση που αντλούν παραβιάζοντας τους κανόνες του game.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, χωρίς να θέλω να θεωρηθώ ''ψεκασμένος'', έχουμε γεμίσει πάλι με cheaters. Είναι αδύνατον να εμφανίστηκαν ξαφνικά τόσοι νέοι και εξαιρετικοί παίκτες. Κάποιοι, σίγουρα, έχουν ταλέντο, αλλά βλέπω την πλειοψηφία να εφαρμόζει περίεργες τακτικές, που δεν συνάδουν με το learning curve του παιχνιδιού. 

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση,

 

Αν απο 27'' 1920x1080 144Hz παω σε 34'' 3440x1440 100Hz(curved) θα ειναι μεγαλη η διαφορα απο τα 144 στα 100Hz?

 

Το ρωταω εδω μιας κ κατα κόρον BF1 παιζω(κ λιγο 4)

 

ή να παω σε 32'' 2560x1440 144Hz(για εκει πηγαινα αλλά εφαγα ακυρο με την παραγγελια κ τωρα το ξανασκεφτομαι)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lazy Dog said:

Ερωτηση,

 

Αν απο 27'' 1920x1080 144Hz παω σε 34'' 3440x1440 100Hz(curved) θα ειναι μεγαλη η διαφορα απο τα 144 στα 100Hz?

 

Το ρωταω εδω μιας κ κατα κόρον BF1 παιζω(κ λιγο 4)

 

ή να παω σε 32'' 2560x1440 144Hz(για εκει πηγαινα αλλά εφαγα ακυρο με την παραγγελια κ τωρα το ξανασκεφτομαι)

Εγω πήγα ακριβως σε αυτο που λες απλα ειμαι 120. Δεν ειδα διαφορα προς το χειρότερο. Απλα μετα ετοιμασου για 2080ti. Θα εχεις frame drops

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Ερωτηση,

 

Αν απο 27'' 1920x1080 144Hz παω σε 34'' 3440x1440 100Hz(curved) θα ειναι μεγαλη η διαφορα απο τα 144 στα 100Hz?

 

Το ρωταω εδω μιας κ κατα κόρον BF1 παιζω(κ λιγο 4)

 

ή να παω σε 32'' 2560x1440 144Hz(για εκει πηγαινα αλλά εφαγα ακυρο με την παραγγελια κ τωρα το ξανασκεφτομαι)

Πιστεύω ότι θα τη χαραμίσεις την οθόνη. Αν έπαιζες και single player games, ναι, να πας σε 1440p ultrawide. Αν, όμως, παίζεις μόνο fps παιχνίδια, καλύτερα μία 1440p@144hz ή 1080p@144hz (αφού έχεις την ti).

Προσωπική μου άποψη αυτή. Ο Μάριος, βέβαια, γνωρίζει από πρώτο χέρι.....

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Κοιτα να δεις που θα με βαλετε να πουλησω την 21:9. Κανεις δεν πιστευει οτι ειναι καλες για fps?

Δεν είπα ότι δεν είναι καλές για fps, ρε.

Είπα ότι θα χαραμιστούν αν παίζεις μόνο fps παιχνίδια. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.