Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Ο @sstav τα πετσωσε τα παιδια στην achi baba...Μπραβο Σπυρο :) Λιγο περισσοτερο στους ποντους να ησουν θα ειχες κανει τελειο game...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απο τη μερα που μπηκε η προσφορα μιλαμε ζητημα να εχω παιξει 2-3 μαχες τις προκοπης. Εχουν μπει απαντες νουμπαδες και ειτε θα νικαμε με 1000-200 ειτε θα χανουμε ετσι.
Μιλαμε σε φαση να βαρας sniper με fedorov στα 100+ μετρα και αυτος να καθεται ακινητος να τις τρωει... χθες εκανα κατι σκορ τυπου 60-5...  Ηταν που ηταν χαλια το match making εγινε εφιαλτικο...

 

Ο Σπυρος δε τα πετσωσε, τα ξεπετωσε :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες είχε καλά ματσάκια (ως επί το πλείστον). Με την προσφορά που έτρεχε τις προηγούμενες μέρες, πήραν το παιχνίδι ένα σωρό νέοι παίκτες και αυξήθηκαν τα φαινόμενα του ''παίρνω το όπλο μου, ξαπλώνω και σας περιμένω να το διασκεδάσουμε''.

Υ.Γ. Μεγάλη πληγή αυτή η Sinanai Desert. Άθλια πίστα. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DEADLAZARUS said:

Χθες είχε καλά ματσάκια (ως επί το πλείστον). Με την προσφορά που έτρεχε τις προηγούμενες μέρες, πήραν το παιχνίδι ένα σωρό νέοι παίκτες και αυξήθηκαν τα φαινόμενα του ''παίρνω το όπλο μου, ξαπλώνω και σας περιμένω να το διασκεδάσουμε''.

Υ.Γ. Μεγάλη πληγή αυτή η Sinanai Desert. Άθλια πίστα. 

Και εγώ ενας από τους νέους...χωρείς όμως αυτή την συμπεριφορά.
Αυτο το να ειναι κάποιος στην άκρη του χάρτη κρυμένος το είδα και εγώ... τι κέρδος έχει εκτός από την ικανοποίηση ότι δεν έχει deaths

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος beastie έγραψε:

Και εγώ ενας από τους νέους...χωρείς όμως αυτή την συμπεριφορά.
Αυτο το να ειναι κάποιος στην άκρη του χάρτη κρυμένος το είδα και εγώ... τι κέρδος έχει εκτός από την ικανοποίηση ότι δεν έχει deaths

Καλορίζικος. Και να ξαπλώσεις δεν έγινε κάτι. Αρκεί να μην το έχεις σύστημα.

Δώσε και origin name να σε κάνουμε add.

Link to comment
Share on other sites

Χθες, είδα ένα σωρό παίκτες με sub 50 level. Καλό αυτό. Εννοώ ότι δοκιμάζει κόσμος το παιχνίδι και βλέπει αν του αρέσει ή όχι.

Αν μείνουν αρκετοί, τότε δεν θα νεκρώσει το game μόλις βγει επίσημα το V.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος sstav έγραψε:

ιτσ ε τραπ...δοντ φολ ιν ιτ

 

Χαχαχαχαχαχα, γεια σου, ρε Σπύρο....

Noobάς ο Μάριος... ε, δεν περιγράφω άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.