Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

11 minutes ago, sstav said:

οι ωρες που μαζευεται η παρέα είναι συνήθως μετά τις 1900 για ορισμένους μετά τις 2200...ΠΣΚ πιο εύκολα ...

 

Βεβαια από 20/11 θα αραιώσει ο κόσμος στο 1...

Καλα μην το θεωρεις δεδομενο...Ακομη και τις SJW αηδιες να εξαιρεσουμε, δεν ξερω(με τα μεχρι τωρα δεδομενα) αν θα τραβηξει αρκετο κοσμο...

 

Μην ξεχνας οτι στο 4 μεχρι σημερα(ακομη κ στο 3) οι σερβερ ειναι τιγκα στο κοσμο...

 

ο @icy20 μπαινει τις μεγαλες ωρες απο τις 11 κ μετα

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

@sosna Ο Ακης ξερει που να με βρει :)

 

Παντως το μονο καλο με το V ειναι η παντελης ελλειψη αυτου του καρκινου που λεγεται bullet deviation κ random spread...Κ να κλ@σει ενας support προς την κατευθυνση σου, οι σφαιρες περνουν τροχια για Αφροδιτη...

Αααααα... παιδια μην μιλαμε για Αφροδιτες, σας παρακαλω δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Επαιξα λιγο με το sensitivity(το κατεβασα κι αλλο) κ ειδα οτι τελικα παιζω καλυτερα

 

Επισης με το που αλλαξα mouse καταλαβα οτι κατι πηγαινε στραβα τοσο καιρο με το deathadder, δεν ξερω τι αλλά το G703 το βολευτηκα παρα πολυ :)

 

Μεσα σε λιγα παιχνιδια εχω αρχισει κ ξαναβρισκω φορμα(παιζω κατα κόρον medic, favorite class)

bf1_2018_09_13_12_40_34_015.png

Για πες sensitivity in game; Και dpi, παρακαλώ. Επειδή κάνω συνέχεια πειράματα, γι' αυτό ρωτάω. I can' t help myself...

@sstav Σπύρο, βρίσε ελεύθερα. Δεν πρέπει να σου σπάει τα νεύρα ετούτος ο @icy20 (ο tv για τους φίλους). Είναι περίεργος. Δεν ακούς κι εμένα (not?) που βρίζω θεούς και δαίμονες κάθε τρεις και λίγο; Και υπόκωφα, έτσι;

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

πριν 50 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Ελπιζω να μην ειναι σημερα μονο...

Και τι θα γίνει αν είναι σήμερα, ρε; Θα κάνεις σκορ 45-15 αντί 45-10:p;

Δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά έχεις εξελιχθεί σ' έναν μικρό Rigo. Οπότε δεν σ' επηρεάζουν τέτοιες αναποδιές.

Link to comment
Share on other sites

μπήκα χθες για 2 παιχνίδια...οκ...φτιαξανε τα πράγματα ...πρώτη φορά σε παιχνίδι είχα στα personal statistics και  Scout Score Best, και Rifle kills best,  και dogtags taken best.

αρικάσα και τα μυαλά στα blender.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος sstav έγραψε:

μπήκα χθες για 2 παιχνίδια...οκ...φτιαξανε τα πράγματα ...πρώτη φορά σε παιχνίδι είχα στα personal statistics και  Scout Score Best, και Rifle kills best,  και dogtags taken best.

αρικάσα και τα μυαλά στα blender.

Το patrol, ε; Εδώ και μέρες δεν μπορούσα να πετύχω πουλί βαλσαμωμένο με το arisaka infantry. Σε σημείο ν' αναρωτιέμαι αν το έχω χάσει εντελώς (όπως το έχασα με το martini henry) και αν θα πρέπει να μείνω μόνο με το gewehr 98. Χθες, που έστρωσαν οι servers, φάνηκε πόσο τραγική ήταν η κατάσταση τις προηγούμενες ημέρες και πόσο διαφορετικά είναι τα πράγματα όταν το αυτονόητο γίνεται πράξη.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι...ναι, στο arisaka patrol αναφέρομαι...το martini henry optical δεν το εχω ξεκλειδώσει ακόμα (απαιτεί 300 κιλλς με το martini το απλό -shaken not stirred).

Ειναι καλό να μαθαίνεις να παίζεις ένα οπλο αλλά δεν είναι εύκολο να συνηθίσεις κάποιο άλλο. πχ με 1903 δεν μπορώ να παιξω  το ίδιο..

Βέβαια εδώ παιζεις το οπλο απ'την αρχή ως είναι χωρίς να επιδεχεται "βελτιώσεις" όπως στο βφ 5.

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

ετσι ειναι...ναι, στο arisaka patrol αναφέρομαι...το martini henry optical δεν το εχω ξεκλειδώσει ακόμα (απαιτεί 300 κιλλς με το martini το απλό -shaken not stirred)

Το sniper λες; Δεν νομίζω ότι αξίζει το martini sniper. Πρέπει να κάνεις και 25 bayonet charges με το απλό martini. Βαριέμαι θανάσιμα, άσε που δεν βάζω ποτέ bayonet στα όπλα που χρησιμοποιώ.

Τώρα τελευταία, χρησιμοποιώ αρκετά και το selbstlader m1916 marksman. Περιέργως, μ' έχει βολέψει πολύ περισσότερο εν συγκρίσει με τα fedorov avtomat/howell sniper.

 

Link to comment
Share on other sites

Ωρέ, ήταν η ιδέα μου ή μας τον φόρεσαν εχθές τα μόγγολα;

Ο Λιακόπουλος μέσα μου λέει ότι κάποια εξ αυτών έκλεβαν (όχι εκκλησία). Ειδικά στη sinanai desert, είχαν πιάσει όλες τις γωνιές. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.