Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

πριν 2 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Εκει που ειναι αυτοι κατω στα δεξια πηγαινοντας προς το D και τους ριχνεις απο αποσταση

Α καταλαβα, ειδα οτι απλα τραβηξα τα πυρα πανω μου και εφοσον ο πρωτος scout πεθανε λιγο δυσκολο με το fdedorov να φας τον αλλο που τρεχει σε τετοια αποσταση, τον εφαγα σε κανονικη :p

Link to comment
Share on other sites

Χθες, ένιωσα πώς είναι να παίζεις αντίπαλος της παρέας μας.

Δεν πρόκειται να μπω ξανά στην αντίπαλη ομάδα. Ξεκίνησα με σκορ 1-13. 

Περιττό να πω ότι είχα τα νεύρα μου/περίοδο/τις κακές μου μετά απ' αυτό. 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Σε πετσωσε ο rigo και πονεσες ε? We've all been there ?

Τετραπλό τόλουπ.

Και να πεις ότι δεν τον χτυπούσα... Αλλά είπαμε, rigo=headshot.

Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

ότι κιαν εγινε, αυτή τη μια φορά που ο δαυίδ νίκησε τον γολιάθ (τσαρίτσιν στο Β) θα μείνει στην ιστορία...?

Είναι ο πόνος τους βουβός (και στη βουβωνική χώρα θα συμπλήρωνα).

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια σχετική / άσχετη ερώτηση... :blush: :blush: :blush: 

 

Άλλαξα δίσκο πρόσφατα και έκανα νέα εγκατάσταση WIN, γνωρίζει κανείς κανένα εύκολο τρόπο που να μην χρειάζεται να κατεβάσω όλο το Game Library του Origin από την αρχή...???

 

(ναι ξέρω ότι το google is your friend απλά είπα να δοκιμάσω πρώτα εδώ... :D )

 

 

Link to comment
Share on other sites

έπρεπε να είχες κρατήσει αρχείο του παιχνιδιου που θέλεις. το φάκελο του . βάζεις το όριτζιν να κατεβάσει το παιχνίδι που θέλεις , το αφήνεις για λίγο . μετά πατάς pause στο download . πας στο φάκελο που κάνεις εγκατάσταση και παιρνεις αυτά που έχει μέσα και το αντικαθιστάς με τα αρχεία του αρχείου . μόλις τελειώσεις το copy paste πατάς έναρξη στο origin ( resume download ) . το οριτζιν σκαναρει τα αρχεία που έβαλες και κατεβάζει πολύ λίγα. εμένα θέλει κανένα δίωρο download από το να κατεβάσει 80 γίγα αρχείο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο έπρεπε να έχω δώσει μερικά στοιχεία παραπάνω...

 

Ο δίσκος με τα games υπάρχει, ήταν στην παλιά εγκατάσταση και μπορώ να κάνω boot ξανά από αυτόν το δίσκο.

Το θυμόμουν αυτό που λες με το download την πάυση και το resume αλλά η τελευταία φορά που το είχα κάνει ήταν πριν αρκετά χρόνια και έλεγα ότι ίσως κάτι να έχει αλλάξει... δηλαδή πόσο δύσκολο είναι να φτιάξεις κάτι που να του ορίζεις που να κάνει scan και να βρίσκει ξανά το library που έχεις... :rant85::rant85::rant85:

 

Όπως και να έχει, σ' ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και την απάντηση σου... :T:

Link to comment
Share on other sites

Αργά αλλά σταθερά προσεγγίζω τη χρυσή μετριότητα (1 k/d ratio). Είμαι στα 0.98 τώρα. Θέλω άλλα 182 kills. 

Αν εξαιρέσω το πρώτο τρίμηνο, έχω κάπου 1.2-1.3 k/d ratio. Οι κακές συνήθειες του πρώτου καιρού πληρώνονται.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται αδύνατο να ανεβάσω το k/d. Το παρελθόν μου είναι ότι χειρότερο(παίζει να ήταν αρκετά κάτω από 0,2) και αυτή τη στιγμή είμαι στο 0,74.

Επειδή ποτέ δε κοιτούσα τα στατιστικά, έχω κάνει ματσάκια απερίγραπτα χάλια και τελείωνα αγώνες που η ομάδα μου έχανε με 98-1000.

 

Χθες έκανα ένα 11-1 και ένα 3-8. Νομίζω πως δε γίνεται να έχω μόνιμα θετικό k/d αν δε το κυνηγώ και αν δε βγάινω από games που οι ομάδες έχουν χαοτική διαφοράς δυναμικότητας (κ γω είμαι σταθερά στους νουμπάδες λόγω τύχης)

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε τώρα κάτι κάνετε πολύ λάθος, πρώτη φορά στη ζωή μου έπαιξα online fps παιχνίδι και αυτό είναι το BF1, και ανεβάζω σταθερά το k/d ratio. Το δε τελευταίο 2μηνο είμαι σχεδόν μόνιμα στο 2+. Ακόμα και στις χάλια μάχες, αυτές που χάνουμε με διαφορά δηλαδή στη χειρότερη να έχω 1/1.

 

Θεωρώ ότι παίζετε λάθος όπλο η/και class για το game style σας. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.