Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

πριν 31 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

αφού το σταυρό κοιτάς...είτε αζούμωτα είτε ζουμωτα (ωραίες εκφράσεις ετούτες)...ωσπου να κανεις την κίνηση να ξεκινήσει να ζουμάρει ουσιαστικά στοχεύεις στο ίδιο σημείο με το αζούμωτο...

 

Επίσης όλος ο sniperοκοσμος σε aggressive  mode...δεν επανοπλιζει  αλλά αλλαζει σε πιστόλι ακόμα και στα 30μ-40μ...

Ναι αλλα η μηχανη του παιχνιδιου δε δουλευει ετσι, οταν ριχνεις χωρις zoom ή αντιστοιχα χωρις να κοιτας το σκοπευτικα στα υπολοιπα οπλα το spread των σφαιρων ειναι μεγαλυτερο. Μπορεις πολυ ευκολα να το διαπιστωσεις εαν παρεις καποιο οπλο support που εχει zoom, ξαπλωσε στο εδαφος και ριξε ενα γεμηστηρα χωρις zoom και ενα με zoom. Θα δεις οτι στη δευτερη περιπτωση ειναι σχεδον lazer ( Γιαυτο και ολοι οι support ξαπλωνουν στα 200 μετρα και ριχνουν... ), κατι αντιστοιχο γινεται και με τα rifles.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

το καλύτερο μου με support σε fort de vaux--- ~ 15000πόντοι

image.thumb.png.4913f3f5f231322e0c9056d76c64743c.png

 

Ειδες που εισουν μεσα στη 5αδα μονο απο resuply και λιγα kills ? Σκεψου να κανεις κανα kill παραπανω μαζι με objective τι εχει να γινει :)

Link to comment
Share on other sites

Χθες, μας έσπασε τα νεύρα (και κάτι άλλο, πιο ιδιαίτερο) ένας cheater. Achi baba και ο τύπος είχε σκορ 100-8. Τον έκραζαν μέχρι κι οι συμπαίκτες του.

Αναρωτιέμαι για ποιον λόγο η Dice δεν ασχολείται με τέτοια φαινόμενα, αποκλείοντας δια παντός τέτοια μόγγολα. Έχει κάποιο detection system ή στηρίζεται στις πιθανές αναφορές των παικτών (οι οποίες μπορεί και να μην σημαίνουν το παραμικρό). 

Καλά, ο rigo άκουσε ξανά τις κλασικές κατηγορίες. Ρε παιδιά, πάει το χέρι του ανθρώπου αυτόματα στα κεφάλια σας, τι δεν καταλαβαίνετε;

Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Και ειμασταν και οι bitches του rigo που τους τη λεγαμε... LOL @fatalara λογικα θα φαει ban απο το discord εφοσον μαθευτηκε οτι παιζει WOW... Μα ειναι δυνατον?

Αιδώς, Ηλία. Άντε και στο candy crush...

Ε, ναι, πρέπει να υπερασπιστούμε τον συμπολεμιστή μας. Κι ο Rigo, βέβαια, είναι προκλητικός. Σε κάθε ματς, ξεκινάει με σκορ 30 κάτι-5 και τελειώνει με 80 φεύγα-15..

Link to comment
Share on other sites

φευγουτε διακοπές ή κάποιοι δεν μπορείτε να αποχωριστείτε το PCσας ; θα έχουμε καμμια μαζωξις βραδυνη ΠΠΣΚΔ? γιατι χθες,  προχθες δεν έβλεπα κανένα γνώριμες ώρες ..ολοι σας γίνατε δρακουλες; ...αίμα πινατε;

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι άλλο Burton lmr.

Όχι άλλο tank/plane/horse spam.

Όχι άλλο ξάπλωμα σε γωνιές/σπίτια/θάλασσες κι ακτές. 

Όχι άλλα μόγγολα, με μοναδικό skill το άδειασμα του πολυβόλου (πολύ δύσκολο, τι να λέμε τώρα).

Όχι άλλοι ξαπλωμένοι support. Σηκωθείτε, παιδιά, να βγείτε στους δρόμους. 

Over and out.

Link to comment
Share on other sites

Χθες, πρέπει να παίζαμε με τη μεικτή noobάδων. Ένα ματς της προκοπής να βρίσκαμε, τι καλά που θα ήταν. 

Στη Somme, κάναμε διαγωνισμό σκοποβολής. Τα παιδιά έρχονταν και ξαναέρχονταν και ξαναματαέρχονταν.

Έκανα σκορ 24-1. Ούτε cheater να ήμουνα....

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Οχι αμεσα στα δειχνει μολις τελειωσει το session που εισαι.

@@ δειχνει

τα τελευταια δικα μου πουθ δειχνει ειναι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

απο τις 21/6 μεχρι σημερα εχω κανει 100 μαχες...

Link to comment
Share on other sites

Έχει γεμίσει το παιχνίδι με λογιών λογιών abusers.

Άλλος παίρνει tank και δεν βγαίνει από μέσα ούτε αν έρθει και του το ζητήσει η Monica Bellucci.

Άλλος ξαπλώνει στα πατώματα (με πολυβόλο, μην ξεχνιόμαστε) και περιμένει. Δεν έχει σημασία αν κάνει σκορ 10-0. Ίσα-ίσα, αυτό τον ικανοποιεί. 

Άλλος παίρνει αεροπλάνο, υποδυόμενος τις αδελφές Ράιτ. 

Άλλος ανεβαίνει στ' άλογο και νομίζει ότι είναι ο hellraider. 

Υ.Γ. Αδιανόητο το ότι χάσαμε απ' αυτούς τους άχρηστους, έστω και με 4 ticket διαφορά, ενώ ήμασταν μπροστά σχεδόν σ' όλη τη διάρκεια του game.

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2018 at 2:31 ΜΜ, το μέλος icy20 έγραψε:

Οχι αμεσα στα δειχνει μολις τελειωσει το session που εισαι.

Μάριε, δες αν σε έκανα φίλο στο twitch. Τώρα είδα το αίτημα φιλίας που μου είχες κάνει (lol) και έκανα αποδοχή, αλλά δεν σε εμφανίζει ως φίλο μου.

 

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DEADLAZARUS said:

Μάριε, δες αν σε έκανα φίλο στο twitch. Τώρα είδα το αίτημα φιλίας που μου είχες κάνει (lol) και έκανα αποδοχή, αλλά δεν σε εμφανίζει ως φίλο μου.

 

Ναι κομπλε ΦΙΛΕ ?

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες, ένιωσα για λίγο stodeh. Operations@ballroomblitz, σκορ 36-10.

Δύο παλικάρια απ' τους αντιπάλους πρέπει να με σιχτίριζαν όλη την ώρα, αλλά δεν πειράζει, καλή καρδιά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.