Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Προφανως και σε κοροιδευα. Δεν καταλαβα που κολλαγε η ντιβα . Απανταω στο κατω. Δεν ξερω και εγω σε αυτη την πιστα οτι ναναι παιζω. Απλα σιγουρα οχι sniper. Απο medic/fedοrov και assault/smg-annihilator, πιο σπανια support/IMG και πολυ πιο σπανια medic/howell.

Link to comment
Share on other sites

Στον stodeh, ρε συ. Επειδή είπες ότι τσίνισε με το σχόλιό μου. Το οποίο ήταν εντελώς αθώο και γράφτηκε λόγω της ωραίας 1vs1 μάχης που είχαμε. Τώρα τι κατάλαβε αυτός, δεν ξέρω. 

Αυτό το Fedorov (το αυτόματο) είναι τόσο καλό; Δεν το έχω ξεκλειδώσει (έχω το απλό Fedorov) και βαριέμαι να κάνω assignments.

Link to comment
Share on other sites

2 Fedorov υπάρχουν, το απλό και το optical τα οποία πέρα των σκοπευτικων δεν έχουν άλλη διαφορά. Και τα δύο μπορούν ρίξουν βολή κατά βολή και κατά ρυπας. 

Link to comment
Share on other sites

Το optical μου φαίνεται καλύτερο. Αλλά πρέπει να το ξεκλειδώσω και βαριέμαι αφόρητα. Και να μην βαριόμουν δηλαδή, τόσο κακός που είμαι, θα χρειαζόμουν αρκετές μέρες. 

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, το δικό μου πρόβλημα είναι άλλο. Δεν μπορώ να σημαδέψω με τέτοια όπλα. Αν δεν βρεις κεφάλι, θες κάποιες βολές για να ξαπλώσεις τον εχθρό. Ε, επειδή οι περισσότεροι αρχίζουν και πηδάνε σαν τα κατσίκια, δεν μπορώ/freezάρω ν' ακολουθήσω την κίνησή τους, χτυπώντας τους ταυτόχρονα. 

Μπορεί και να φταίει το ότι δεν έχω προπονηθεί με τέτοια όπλα, αλλά, γενικά, είμαι της μίας βολής. 

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμενε κανεις το αντιθετο, οτι ειναι πιο ευκολο να ριχνεις κατα ρυπας σε κινουμενους στοχους...  Αλλα οπως και να εχει οσα οπλα εχουν πολλαπλο mode μπορεις να το ριθμυσεις με το V.

Link to comment
Share on other sites

ωραία ήταν τα δύο παιχνίδια σε amiens & tsaritsyn...Στο πρώτο είχα φθάσει σε 18-0 (Personal Best) ! Δεν το πιστευα...εφαγα 5 με τα μαχαίρια και 2 με πιστόλι σε closed combat.

Στην tsaritsyn απ΄την άλλη εγώ και ο Lazarus , μόνοι μας και όλοι τους, τους πήραμε !!! ?

Μάριε πονάει η μαχαιριά ακόμα; αχαχαχα πεθαινα στο γέλιο όταν εβριζες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούν τα παιδιά. Η εκκλησία έγινε ο τάφος τους. Να πω ότι είχαμε και εξαιρετικούς συμπαίκτες, καθώς είχα πάντα grenade+flare. Δεν ξέμεινα ούτε λεπτό.

Τρίτο πάτωμα φτιάξαμε με τα πτώματά τους. 

Ξεκίνησα και το assignment για το Fedorov avtomat optical. 50 kills με το selbst factory. Καρκίνος το όπλο, αλλά τι να κάνω. Είμαι στα 37. Θα χρειαστώ 2 πίστες ακόμη (ή 1, αν με πάει το game).

Το θέμα είναι τα kills με το c96 pistol. Θέλω 20 και έχω κάνει 2. Θα ταλαιπωρηθώ μέχρι να τα κάνω όλα.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν απαυτωνεστε λεω εγω και οι 2? Η ομαδα σας ηταν πολυ σπασοτετοιοι... Ολοι καβατζωμενοι στον γυναικωνιτη (εκει που τους επρεπε). Πρωτη φορα βλεπω να μην μπορουμε να μπουμε στην εκκλησια για πανω απο το μισο game. Μιλαμε για εμετο... Η υπολοιπη ομαδα μας ηταν σκουπιδια. Σχεδον 170 kills πηραμε εγω fatalara και rigo και παλι δεν φτανανε για να μπορουμε να μπουμε μεσα. Απειρα deaths...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος icy20 έγραψε:

Δεν απαυτωνεστε λεω εγω και οι 2? Η ομαδα σας ηταν πολυ σπασοτετοιοι... Ολοι καβατζωμενοι στον γυναικωνιτη (εκει που τους επρεπε). Πρωτη φορα βλεπω να μην μπορουμε να μπουμε στην εκκλησια για πανω απο το μισο game. Μιλαμε για εμετο... Η υπολοιπη ομαδα μας ηταν σκουπιδια. Σχεδον 170 kills πηραμε εγω fatalara και rigo και παλι δεν φτανανε για να μπορουμε να μπουμε μεσα. Απειρα deaths...

Ρε συ, την άλλη φορά, αντί για grenade+flare, θα σας πετάω παστίλιες για τον πόνο του άλλου:p.

Κρατήσαμε το Κούγκι. Σθεναρή αντίσταση. Και κρατήσαμε, γιατί, πέραν των προσωπικών μας ικανοτήτων:tomato:, οι συμπαίκτες μας μας ανεφοδίαζαν συνεχώς. Άρα είχαμε καλή ομάδα και ο καθένας ήξερε τον ρόλο του. Έτσι κρατάς την εκκλησία. Γατάκια...

Όσο για το σχόλιο περί γυναικωνίτη: στο είπα ότι ο ήρωάς μου στο bfv θα είναι Τζαίησον-Αντιγόνη. Ε, κάνω προπόνηση από τώρα..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα μετά από 20 λεπτά και συνδέθηκα, αλλά, ενώ έβλεπα κάποιους σέρβερς διαθέσιμους, δεν μπορούσα να μπω. Άσε που έδειχνε ότι υπήρχαν slots, αλλά, μόλις πατούσα πάνω στο game, δεν υπήρχαν θέσεις και έπρεπε να περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.