Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

7 minutes ago, Lamogio said:

 

χαχαχα δεν το έχω το bf1, πιο πολύ μου αρέσουν της σύγχρονης εποχής σαν το bf4 δηλαδή

giphy.gif

 

...ε όχι...:D

 

Εγώ παρακαλάω μη γίνει κανένα ατύχημα με το καινούριο και δούμε τίποτα ρομπότ και ζόμπι.....

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

...ε όχι...:D

 

Εγώ παρακαλάω μη γίνει κανένα ατύχημα με το καινούριο και δούμε τίποτα ρομπότ και ζόμπι.....

 

 

νταξει όχι ρομπότ αλλά της σημερινής εποχής θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Η μάστιγα των ξαπλωμένων, στα πλέον απίθανα μέρη, εξαπλώνεται.

Τα παιδιά περιμένουν πίσω από πόρτες, μέσα στα χαλάσματα, πάνω σε σκεπές κ.λ.π.

Το spawn, εντωμεταξύ, των αντιπάλων εξακολουθεί να γίνεται στα νώτα μας. Δηλαδή, έλεος. Τόσο δύσκολο είναι το φτιάξουν; 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος icy20 έγραψε:

Το τι παναγιες εριξα το σαββατο το βραδυ με αυτο που λεει ο Γιωργος δεν λεγεται. Μπορει να επιβεβαιωσει, μου ελεγε "ηρεμησε ηρεμησε"

Επιβεβαιώνω και συμπάσχω;).

Μα δεν παλευόταν, ρε συ, αυτό το πράγμα. Μπαίνουν οι ανόητοι και αντί να παίξουν, κρύβονται και περιμένουν. 

Χαλάει όλο το παιχνίδι έτσι.

Δεν συζητώ για τις τραγικές επιλογές πιστών με natural choke points (βλ. Rupture), ώστε να μαζεύονται όλοι σ' αυτά τα σημεία και να γίνεται ο κακός χαμός. 

Υ.Γ. Τώρα τελευταία, μου βγάζει 4-5 servers (european). Άντε, σε λίγο θα μείνουν 10 άτομα να παίζουν κρυφτό μεταξύ τους.

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2018 at 10:33 PM, icy20 said:

Το τελειωμα λιγο ακυρο αλλα οτι μπορουσαμε καναμε...
 

 

Εγω να ρωτησω.. μιας και δεν εχω παιξει ποτε BF.
Πως γινεται τοσα ατομα στο 0:50 να μη σε σκοτωνουν; Δε σε βλεπουν; ειναι ασχετοι ; τι ;

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GoMaR έγραψε:

Πως γινεται τοσα ατομα στο 0:50 να μη σε σκοτωνουν; Δε σε βλεπουν; ειναι ασχετοι ; τι ;

Όχι, απλά είναι τόσο γρήγορος, που δεν προλάβαιναν να τον δουν (και να τις μαζεύουν);):hehe:.

Link to comment
Share on other sites

ειναι σε Flash Gordon mode!...πλάκα κάνω...

είναι cheatερι...:p:p

 

έχει πάρει το sentry kit που σου δίνει extra armor ... δεν πέφτεις με 3 σφαίρες....χωρια που ακολουθούν medic κάνοντας τον heal...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

On 14/5/2018 at 11:10 ΠΜ, το μέλος GoMaR έγραψε:

Εγω να ρωτησω.. μιας και δεν εχω παιξει ποτε BF.
Πως γινεται τοσα ατομα στο 0:50 να μη σε σκοτωνουν; Δε σε βλεπουν; ειναι ασχετοι ; τι ;

Ολα αυτα μαζι συν οτι ειναι elite οπλο αυτο που εχει και του δινει esteilfe ο sstaou.

Υπαρχει βεβαια και ενας στην παρεα που τα κανει αυτα χωρις elite class και φωναζει ο κοσμος για hacks. O lordrigo επι μονιμου βασεως και υπολοιποι οταν μας κατσει το game.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χθες, δοκίμασα το mondragon storm. Με βόλεψε περισσότερο σε σχέση με το howell. Ενώ είμαι της διόπτρας, ήμουν πολύ καλύτερος, ως medic, με iron sights. Περίεργα πράγματα..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.