Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

7 minutes ago, Lamogio said:

 

ααα όχι χτες δεν είχε κάτι τέτοιο 

Το χτεσινο ηταν με crop το παιχνιδι απο πανω και κατω το info bar κτλ...

Ποιο προτιμας τελικα?

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Το χτεσινο ηταν με crop το παιχνιδι απο πανω και κατω το info bar κτλ...

Ποιο προτιμας τελικα?

 

το χτεσινό είναι καλύτερο θεωρώ, αν είναι να αλλάξεις κάτι καλό θα είναι να χαμηλώσεις λίγο την ένταση του game γιατί όταν γίνεται χαμός δεν ακούγεστε καθαρά τι λέτε στο μικρόφωνο. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SpirosKGR said:

Σας είδα εχθές κανα δεκαλεπτο. Στην αρχή. Λίγο πιο χαμηλά ο ήχος και να μιλάτε λίγο περισσότερο χαχα :p

Εννοεις χαμηλοτερα ο ηχος του παιχνιδιου ε?

Link to comment
Share on other sites

παίδες μετά από κάποια patches σας βγάζει υψηλά latencies στους σερβερ? ειδικά στους αγαπημένους ? εμένα από 80 μου πάνε όλοι 210 με 280 οι καλοί και οι μέτριοι 480 . και όταν παίζω πάνε από 60 σε 140 στους καλούς . οι άλλοι πάνε πάνω από 180 με 240 . 

Link to comment
Share on other sites

Είναι η ιδέα μου ή το τελευταίο update μας αύτωσε εμάς τους snipers; Προσωπικά, βρίσκομαι συνέχεια σε κίνηση και δεν καβατζώνομαι. Θα κοιτάξω τα Settings, μήπως πρέπει να ξανακάνω copy paste τον φάκελο με τις ρυθμίσεις (έχω κρατήσει backup, από τότε που βρήκα τις ρυθμίσεις που θέλω).

Αυτό που παρατήρησα, ήταν ότι βλέπεις τον άλλον, είσαι εντός sweet spot, τον βρίσκεις, και η σφαίρα κάνει 80 ή 90 dmg. Ή σημαδεύεις σωστά και η σφαίρα είναι σαν φεύγει στο υπερπέραν. Περίεργα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να ισχυει αυτο με τα sniper. Εχω βαρεθει να βλεπω μογγολα να καμπερωνονται σε σημεια που δεν μπορει καν να φανταστει ανθρωπινος νους... Ψοφος στα σκατοκαμπερια. Εγω οποτε παιζω sniper παιζω χωρις scope αρα δεν νομιζω οτι με επηρεαζει ιδιαιτερα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω προλάβει να δω τι ακριβώς κάνει αυτό το update. Απλά, είχα την αίσθηση χθες ότι κάτι πάλι δεν πήγαινε καλά.

Υ.Γ. Εννοείται ότι συμφωνώ για τα καμπέρια. Άσε που χθες, ίσαμε 10 φορές, έκανε spawn το παιχνίδι τους αντιπάλους στα νώτα μας. Έλεος δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

χθες παιζοντας monte grappa σε  κάποιον σερβερ υπήρχαν στους αιθέρες πολλά αεροπλάνα ταυτόχρονα  [βομβαρδιστικά, μαχητικα ]...πες ότι κατέβαζες κάποιο τότε σχεδόν αμέσως ερχοταν άλλο..σα να υπήρχαν περισσότερα απ'οσα ορίζει το παιχνίδι...το spawn ήταν αμεσο; (ετσι πρέπει να είναι; δεν ξέρω...)

εφταιγε ο server ? οι παιχτες-πιλοτοι που ήταν μέσα εκεινη την στιγμή; δεν ξέρω ...εχει παραγίνει το κακό με δαυτους και τα μουρομετς...

Επίσης δεν ξέρω αν ήταν spawn behind enemy lines ή πεφταν από τα τόσα πετούμενα πουλιά..

τρελό πετσωμα εφαγα και πάλι...

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Ο Rigo μ' έπεισε, τελικά, να δοκιμάσω τη medic class. ''Δεν μπορώ, ρε συ, είμαι της μίας σφαίρας'', του είπα. 

''Δοκίμασε και ξεκλείδωσε το Howell, το οποίο είναι κάτι σαν sniper weapon'', μου απάντησε.

Δοκίμασα λοιπόν. Για να πάρω το καλό το howell, πρέπει να ξεκλειδώσω το αδερφάκι του πρώτα (είμαι κοντά).  

Εντυπώσεις: τους πόντους που πήρα ως medic, δεν τους είχα δει ποτέ ως Scout. 

Κοντά στα παιδιά, ώστε να κάνω revive (και έκανα πολλά τέτοια), και αν έμενε κάτι, έκανα και κάνα kill. Ως medic πρέπει να θυσιάζεσαι για τους υπόλοιπους και έτσι είναι και το σωστό. Μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα.

Σπύρο, απέκτησες ανταγωνιστή:hehe:.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευγε νεε μου...ο medic πεφτει υπερ πίστεως και πατρίδος...βγαίνει στον χαμό χωρίς να λογαριαζει για να σώσει τους συντρόφους του!!!

Να σηκώνεις τον Μάριο, να σκοτώνεσαι και συ και αυτός ξανά ... 0-1 εσύ, 0-2 ο Μάριος...χαχαχαχα

Θα παίξουμε σήμερα σωστά;;;;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κανονίστε σήμερα να παίξουμε.

Ξεκλείδωσα και το howell sniper. Θα το συνηθίσω, πού θα πάει. Πατάω μια φορά, συνηθισμένος από το smle marksman, ενώ θέλει συνέχεια μέχρι να ξαπλώσεις τον οχτρό. 

Υ.Γ. Τι θα γίνει με τους ηλίθιους που ξαπλώνουν στα πιο απίθανα μέρη και περιμένουν να περάσεις; Χαλάνε όλο το παιχνίδι και σπάνε καρύδια, οι καρυδοθραύστες;).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.