Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

 

πριν 1 λεπτό, το μέλος sstav έγραψε:

Εγώ πάντως διασκεδάζω περισσότερο στα operations...θα τα τιμώ πιο συχνά από δω και μπρος...
επειδή ειμαι δουλεια και δεν βλέπω τα stats...εμένα πως με δείχνει; ψηλό -όμορφο-βουτυράτο;;;; χαχαχαχαχαχ

Πες bf ονομα σε φτιαξουμε :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

Αντε παλι... αλτσχαιμερ ο @sstav 50 ευρω για την διαγνωση και το λεω μια φορα ακομα δεν παιζω bf1.

Παμε τωρα να σε κανουμε ψηλο, ομορφο και βουτυρατο :p Αυτη πως σου φαινεται ?

sstav.png

Να αφησω η θες κατι σε τρελο αγορι ?

sstav.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To bf1stats το ξερω. Καλα κοιταξα λιγο, το arisaka κανεις δεν το παιζει? Ειμαι στην 50αδα στα kills? WTF. Θα το κηνυγησω να παιζω λιγο με arisaka να ανεβω γιατι απο οταν βρηκα το carbine μονο με αυτο παιζω.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bonito said:

Αξίζει να δώσω extra λεφτά (σύνολο £22) για το revolution αντί της βασικής έκδοση (£9) ?

 

Προφανως. Το απλο ειναι μισο παιχνιδι...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, είμαι γραφείο σερί απ' το πρωί. Η μικρή μας την έκανε και κοιμήθηκε αργά το απόγευμα, οπότε μέχρι τις 11-11.30 θα έχουμε rave πάρτυ στο σπίτι. Υπολόγιζα να έχει κοιμηθεί μέχρι τις 9-9.30, αλλά όταν κάνεις σχέδια, η κόρη σου γελάει (λέει το ρητό). Θα μπω μετά τις 11. Ελπίζω να βρω εσένα ή όποιον άλλον παίζει εκείνη την ώρα. Αλλιώς, αύριο το απόγευμα (ελπίζω).

Link to comment
Share on other sites

χθες με τον deadlazarus δεν κατορθώσαμε να παιξουμε μαζί ...:( μια φορά που μπηκαμε μαζί μετά από λίγο με πέταξε έξω...

σήμερα απόγευμα θεού θέλοντος το οργανώνετε , παίζετε και περιμένω στην ψηφοφορία κάθε πίστας μπας και βάλετε καμμια non premium πιστά, και μετά να περιμένω στο queue για να μπω προς το τέλος τελικά να ρίξω 2 μπαλωθιές... :(

12 λιρονια

https://www.amazon.co.uk/Battlefield-Premium-Pass-Code-Origin/dp/B01M3SOOB9/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1521874573&sr=8-1&keywords=battlefield+1+premium

αλλά αντιστέκομαι σθεναρά...ειναι η φθίνουσα περίοδος μεχρι το επόμενο...

αυτά...καλημέρα σας

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Σπύρο, στα έγραψα και στο Π.Ο.Θ., οπότε δεν θέλω να επαναλαμβάνομαι.

Σε είδα να έχεις σκορ 6-0 (στην αρχή). Μετά σ' έχασα. Πριν 4 μέρες (ή και παραπάνω, δεν θυμάμαι), είχα 4-5 επανεκκινήσεις.

Σεβαστή η άποψη περί premium πακέτου, αλλά κάνε μια εξαίρεση. Δώστα και join us;).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Σεβαστή η άποψη περί premium πακέτου, αλλά κάνε μια εξαίρεση. Δώστα και join us

Του τα ειπα και εγω :p

 

Κατα τα αλλα αμα μου κατσει το αρμα... τα πηρα ολα και εφυγα... δυστυχως μπηκα μονο στο 3 (και τελευταιο) γυρο του operations.

1.thumb.jpg.4245e453fddd9749b305a731d4f493cf.jpg

2.thumb.jpg.0edfd534db0309bfe32c50b15e264417.jpg

3.thumb.jpg.63543c6e4fa2f776c8a6585e7de8bf5e.jpg

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Πάνο, μόνο operations παίζεις; Conquest όχι;

 

Μονος μου δε παιζω conquest, το εχω κοψει σχεδον απο την αρχη (ο αυταρμας παμε παντου και οπου να ΄ναι :p μου τη δινει...) .
Αυτες τις μερες μπηκα ξανα σε conquest μαζι με τα αλλα παιδια απλα για παρεα...

Έγινε επεξεργασία από panoc
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.