Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Είμαι άσχετος απ' αυτά. Πώς μπορώ να το δω αυτό; 

 

από την σελίδα του ρουτερ. Αλλά λογικά για να έχεις τόσο δεν είσαι. Παίρνεις τηλέφωνο στην εταιρεία που έχεις internet και ζητάς να στο γυρίσουν σε fastpath, θα χάσεις λίγο ταχύτητα βέβαια αλλά αξίζει.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Lamogio έγραψε:

 

από την σελίδα του ρουτερ. Αλλά λογικά για να έχεις τόσο δεν είσαι. Παίρνεις τηλέφωνο στην εταιρεία που έχεις internet και ζητάς να στο γυρίσουν σε fastpath, θα χάσεις λίγο ταχύτητα βέβαια αλλά αξίζει.

Το έψαξα λίγο και είδα ότι μπορεί να έχεις αποσυνδέσεις. Το κουτί είναι στα 10-12 μέτρα από το σπίτι μου. Ίσως πρέπει να βάλω 50άρα σύνδεση. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Το έψαξα λίγο και είδα ότι μπορεί να έχεις αποσυνδέσεις. Το κουτί είναι στα 10-12 μέτρα από το σπίτι μου. Ίσως πρέπει να βάλω 50άρα σύνδεση. 

 

θα σου απαντήσουν πιο ειδικοί σε αυτό αλλά θεωρώ οτι όταν παίζει κάποιος online καλό είναι να είναι σε fastpath για χαμηλότερο ping. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία παίξαμε χθες.

Ο Μάριος έβριζε την τύχη του με το κ@@λο pc, εγώ γυρνούσα σαν το κοτόπουλο δεξιά αριστερά και ο καημένος ο Σπύρος έτρεχε να κάνει ανανήψεις. Πρέπει να με ανέστησε 10 φορές τουλάχιστον. Bf1 dracula edition:hehe:.

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε...εγώ θα παίζω για να σας κάνω revives σε non premium  πίστες... μισό παιχνίδι όπως και στο division...

Πατάω καλύτερα (νομίζω..) αλλά στο companion δεν βρίσκω τα stats όπως θα ήθελα /είχα συνηθίσει στα άλλα bf...

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.