Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

1 hour ago, icy20 said:

Εμ στο ειπα οι περισσοτεροι διαλεγουν dlc πιστες...Για 9 ευρω βλακεια εκανες...

δεν ήταν 9 ευρώ διαφορά...ήταν σε διπλάσια σχεδόν τιμή (30 ευρώ εχει παει το revolution)...απλά δεν είμαι για full time ...αραιά και που καμμια πιστολιά...τώρ που ειμαι στην αρχή ίσως και δύο..


 

1 hour ago, DEADLAZARUS said:

 Κάποια στιγμή, μπουκάρει η γυναίκα μου και μου λέει ''με ποιον μιλάς'';

Άντε να της εξηγήσεις τώρα. 

 

:p...

1πμ η ώρα όταν κοιμούνται όλοι στο σπίτι δεν μπορώ να μουρμουρίζω κι εγω...τρελό γέλιο ομως κι ετσι...

 

Μάριε όταν ειχε χώρο και πίστα Nopremium προσπαθούσα να μπω...τις άλλες φορές καθομουν spectator και "θαύμαζα" το ταλέντο σας...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

σήμερα δεν θα μπω θα κάνω γενικό ρεκτιφιέ στο μηχάνημα , τα windows τον έχουν ποιεί

 

format , bios update κλπ κλπ :p  , setarisma O/C ΚΛΠ ΚΛΠ

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Χθες, ξεκλείδωσα το  russian 1895. Ο @GFFermari είχε δίκιο. Είναι το πιο κοντινό σε αυτό που είχα μάθει να παίζω στο cod.

Για να τα καταφέρω, βοήθησαν οι @fatalara, lordrigo, secreterian και ακόμα ένα παιδί (μου διαφεύγει το όνομα). Είναι αυτό που λένε ''κοντά στον βασιλικό, ποτίζεται κι η γλάστρα''. 

Θέλω, βέβαια, να δοκιμάσω και το gewehr 98 πριν καταλήξω στο όπλο που θα χρησιμοποιώ. 

Εξακολουθώ να μην ακούγομαι όμως. Ή που θ' ανοίξω θέμα ή που θα βρω άκρη στο discord με τη βοήθειά σας. Ειλικρινά, δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Χθες, ξεκλείδωσα το  russian 1895. Ο @GFFermari είχε δίκιο. Είναι το πιο κοντινό σε αυτό που είχα μάθει να παίζω στο cod.

Για να τα καταφέρω, βοήθησαν οι @fatalara, lordrigo, secreterian και ακόμα ένα παιδί (μου διαφεύγει το όνομα). Είναι αυτό που λένε ''κοντά στον βασιλικό, ποτίζεται κι η γλάστρα''. 

Θέλω, βέβαια, να δοκιμάσω και το gewehr 98 πριν καταλήξω στο όπλο που θα χρησιμοποιώ. 

Εξακολουθώ να μην ακούγομαι όμως. Ή που θ' ανοίξω θέμα ή που θα βρω άκρη στο discord με τη βοήθειά σας. Ειλικρινά, δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να δοκιμάσω.

Σε ακουγαμε χτες.

Link to comment
Share on other sites

Το gewehr ειναι για πιο μακρινες αποστασεις (μεγαλυτερη ταχυτητα σφαιρας ,reload σφαιρας κτλ), το russian για πιο κοντινες (μικρη διαφορα) απλα εχει πλεονεκτημα στα αζουμοτα shots ελεω μικροτερου hip fire και μεγαλυτερο fire rate...

 

ΥΓ δοκιμασε και gewehr 95 πριν αποφασισεις. Δεν κανει τοσο dmg. Δηλαδη δεν σκοτωνεις μονοχιτο καποιον με torso shot αλλα μπορεις να του ριξεις και δευτερη σφαιρα αμεσως.

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ηλία, με ακούγατε σαν να μιλούσα απ' το πηγάδι. Δεν είναι το ίδιο. Ή με ακούγατε καθαρά και μου το κρατήσατε κρυφό:p;

Καθαρα σε ακουγαμε αλλα δεν απαντουσες στην αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!
Ρε παιδιά, έπαιζα BF4 στο Φούλ, μέχρι που τσαντιστικα τρελά με τις cheatιες.
Για καποιο λόγο αυτό δεν με έχει πείσει να το πάρω...αλλα αυτές τις μέρες το λιγουρευομαι...
Και σκέφτομαι...αξίζει???
Μήπως είναι αργά???

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Όχι φίλε μου δεν είναι αργά ίσα ίσα εγώ λέω να περιμένεις λίγο ακόμα μπας και πέσει κι άλλο η τιμή γιατί και τα 30 είναι πολλά γι αυτό το αστείο Battlefield.... Αλίμονο σε εμάς που δώσαμε ένα σκασμό λεφτά γι αυτή την αηδία!!!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλά ήταν χθες αργά με @fatalara και lordrigo>. Ακολουθούσα με medic κανοντας revives περισσότερο...εχει ενδιαφέρον όταν εχεις παρέα...

@DEADLAZARUS πότε θα ενώσουμε τις απειρίες μας ;; θα μπεις απόγευμα; δεν εχω premium ομως...θα είμαι spectator στις σχετικές πίστες...

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος sstav έγραψε:

καλά ήταν χθες αργά με @fatalara και lordrigo>. Ακολουθούσα με medic κανοντας revives περισσότερο...εχει ενδιαφέρον όταν εχεις παρέα...

Άσε που σκοτώνεις και τα λιμά που αφήνουν να γλιτώσουν αυτοί οι δύο:hehe:

 

πριν 47 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Καθαρα σε ακουγαμε αλλα δεν απαντουσες στην αρχη.

Ρε συ, θα τρελαθώ. Ο Μάριος, νομίζω, είπε ότι μόλις που ακουγόμουν.

Μετά, αργά το βράδυ, παίζαμε μαζί. Εκτός από το να βήχω, δεν θυμάμαι να μίλησα. Πότε με άκουσες καθαρά;

Μία ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Το gewehr ειναι για πιο μακρινες αποστασεις (μεγαλυτερη ταχυτητα σφαιρας ,reload σφαιρας κτλ), το russian για πιο κοντινες (μικρη διαφορα) απλα εχει πλεονεκτημα στα αζουμοτα shots ελεω μικροτερου hip fire και μεγαλυτερο fire rate...

 

ΥΓ δοκιμασε και gewehr 95 πριν αποφασισεις. Δεν κανει τοσο dmg. Δηλαδη δεν σκοτωνεις μονοχιτο καποιον με torso shot αλλα μπορεις να του ριξεις και δευτερη σφαιρα αμεσως.

Μάλλον, με βλέπω να καταλήγω μ' ένα από αυτά τα 2. Χθες, το χρησιμοποίησα και σαν καραμπίνα. Πιο βολικό, βέβαια, είναι να βγάζεις πιστόλι αμέσως (αν δεν τον σκοτώσεις με την πρώτη) και να τον καθαρίζεις έτσι τον άλλον.

πριν 7 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

καλά ήταν χθες αργά με @fatalara και lordrigo>. Ακολουθούσα με medic κανοντας revives περισσότερο...εχει ενδιαφέρον όταν εχεις παρέα...

@DEADLAZARUS πότε θα ενώσουμε τις απειρίες μας ;; θα μπεις απόγευμα; δεν εχω premium ομως...θα είμαι spectator στις σχετικές πίστες...

Μην ντρέπεσαι. Έλα με τα παιδιά. Και εγώ μπαίνω στην ομάδα και είμαι βάρος (μονίμως αρνητικός). Παντού πρέπει να υπάρχει ένας άμπαλος:hehe:. Ευελπιστώ με το ξεκλείδωμα του sniper να τα πάω καλύτερα.

Απόγευμα; Μέσα. Τι ώρα; Αν θέλουν και οι υπόλοιποι να το κανονίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω μετα το φαι δεν εχω θεμα. Λεω να κατσω να ασχοληθω λιγο...

Μετά τις 3 δηλαδή; Τουλάχιστον, πριν μπεις ν' ασκήσεις πίεση στους οχτρούς, να κάνω μια δοκιμή με το mic, γιατί μάλλον ακουγόμουν και δεν το ήξερα.

Συγγνώμη για το πρήξιμο, αλλά προσπαθώ να βγάλω άκρη δυο μέρες τώρα. Ο Ηλίας λέει ότι με άκουγε.

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Μετά τις 3 δηλαδή; Τουλάχιστον, πριν μπεις ν' ασκήσεις πίεση στους οχτρούς, να κάνω μια δοκιμή με το mic, γιατί μάλλον ακουγόμουν και δεν το ήξερα.

Συγγνώμη για το πρήξιμο, αλλά προσπαθώ να βγάλω άκρη δυο μέρες τώρα. Ο Ηλίας λέει ότι με άκουγε.

Μπες και τωρα να δοκιμασουμε  στο pc ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Και ναι. Συγκινητικές στιγμές. Ακούστηκα επιτέλους. Στην αρχή, μου λέει ο Σπύρος( @sstav) ότι ακούγομαι αλλά με διακοπές. Ύστερα, ότι ακούγομαι καθαρά.

Επιτέλους. Επίσης, τέλειωσα την πρώτη μου πίστα με θετικό k/d ratio. Μόλις πιάσω και τα 10 kills, τρέμετε:tomato::sarcastic:.

Η εμπερία μου από το παιχνίδι, πάντως, συνοψίζεται ως εξής: :suicide:.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.