Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Να ρωτήξω, επειδή δεν το κατέω το Discord εχθές που συνδέθηκα και είχα μπει στο Battlefield group δεν θα έπρεπε να σας ακούω...???

Όσο και να προσπάθησα δεν κατάφερα να ακούσω τσιποτις...

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια δεν ακουγες? σε "εβριζα" 2-3 φορες που με σκοτωσες και ελεγα μα καλα γιατι ειναι αντιπαλος?

Ρυθμισε το μαλλον θα εχει ως συσκευη ηχου κανενα hdmi κτλ, πατα κατω το γραναζακι και πηγαινε στο audio και διαλεξε εξοδο και εισοδο ηχου...

Link to comment
Share on other sites

Χθες που μπήκα το βράδυ, άκουγα τον secreterian να βήχει. Έβηξα και γώ:p. Συνεννόηση μπαγλαμάς. Φαίνεται ν' αναγνώρισε τα hyperx κανονικά και άκουσα ομιλίες, αλλά δεν δοκίμασα να μιλήσω για να το επιβεβαιώσω.

Link to comment
Share on other sites

ναι σε πέτυχα δυο τρεις φορές... ήμουν αντίπαλος γιατί δεν με άφηνε να αλλάξω πλευρά, δεν είχε κενό, σε κάθε game δοκίμαζα 2-3 φορές χωρίς επιτυχία και μετά είχε προχωρήσει αρκετά το παιχνίδι και δεν ήθελα να αλλάξω μιας και ήμουν μονίμως στην χαμένη ομάδα...

 

Πήγα στις ρυθμίσεις βρήκα το Audio και είχα δυο επιλογές, τα ακουστικά μου και την default.. εννοείτε ότι τις δοκίμασα και τις δύο αλλά τίποτε εισερχόμενο ήχο δεν είχα...

Link to comment
Share on other sites

Αν κανει καποιες φορες κολληματα (συνηθως με το μικροφωνο) με επανεκκινηση του discord επανερχεται. Σε μενα δεν κανει σχεδον ποτε προβληματα...

 

Στα windows ως communication device εχεις σιγουρα την καρτα ηχου? Μηπως εχει τιποτα αλλο ως επιλεγμενο.

@DEADLAZARUS εμεις μειναμε μεχρι 9.30 χτες δεν σε ειδα καθολου...Ο αλεξανδρος (secreterian) το αφηνει ανοιχτο και φευγει και ξεχναει να το κλεισει το discord :p

Link to comment
Share on other sites

Α, γιατί φαινόταν ότι έπαιζε bf.

Μπήκα κατά τις 10. Δεν βολεύει το ωράριό μου, ρε γμτ, τις καθημερινές. Προσπαθώ να πείσω τη γυναίκα μου να κρατάω τη μικρή 5-7, ώστε να μπαίνω μετά.

Είδα τον @fatalara και τον @GFFermari. Ο @GFFermari με σκότωσε και μια φορά και μετά την έκανε:p. Ίσα- ίσα για να με γλυκάνει:hehe:.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικά, για ν' ακουστείς στο discord θες κάρτα ήχου ή όχι; Γιατί εγώ άκουγα (χωρίς να δοκιμάσω να μιλήσω βέβαια), αλλά στις γενικές επιλογές audio, δεν μου έβγαζε τα ακουστικά ως επιλογή. Μήπως ήταν η default επιλογή;

Link to comment
Share on other sites

realtek audio μου έβγαζε και δύο άλλες επιλογές. Δεν τις θυμάμαι τώρα. Τα ηχεία τα έχω απενεργοποιημένα και χρησιμοποιώ τ' ακουστικά. Λογικά, για ν' ακούω βήχα και φωνές, θα ακούγομαι και ο ίδιος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!
Ρε παιδιά, έπαιζα BF4 στο Φούλ, μέχρι που τσαντιστικα τρελά με τις cheatιες.
Για καποιο λόγο αυτό δεν με έχει πείσει να το πάρω...αλλα αυτές τις μέρες το λιγουρευομαι...
Και σκέφτομαι...αξίζει???
Μήπως είναι αργά???

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, wargasm said:

Καλησπερα!!!
Ρε παιδιά, έπαιζα BF4 στο Φούλ, μέχρι που τσαντιστικα τρελά με τις cheatιες.
Για καποιο λόγο αυτό δεν με έχει πείσει να το πάρω...αλλα αυτές τις μέρες το λιγουρευομαι...
Και σκέφτομαι...αξίζει???
Μήπως είναι αργά???

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

τι εννοείς κόσμο έχει maps έχει έχει story mode , είναι και φθηνό why not (revolution pack) (επίσης και μόνος σου παίζεις σαν μοναχικός λύκος είτε με παρέα)

εγώ σήμερα αγόρασα το witcher GOTY (steam 20ε) (το είχα τερματίσει από τον θείο αλλά ήθελα καιρό να τους τιμήσω)

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος wargasm έγραψε:

Καλησπερα!!!
Ρε παιδιά, έπαιζα BF4 στο Φούλ, μέχρι που τσαντιστικα τρελά με τις cheatιες.
Για καποιο λόγο αυτό δεν με έχει πείσει να το πάρω...αλλα αυτές τις μέρες το λιγουρευομαι...
Και σκέφτομαι...αξίζει???
Μήπως είναι αργά???

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αγόρασέ το και ξεκίνα να παίζεις. Εμένα (που είχα να παίξω fps game 10-12 χρόνια) με χαλαρώνει το πιστολίδι πριν κοιμηθώ:hehe:.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, το έχεις εξελίξει το θέμα. Πίνακα ανακοινώσεων βγάζεις με το εβδομαδιαίο πρόγραμμα.

Κατά τις 10 θα είμαι μέσα. Να κάνω προθέρμανση ( @sstav, το νου σου μην με πετύχεις:hehe:) πριν το κυρίως πιάτο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.